2016 Filmlerinden En Çok Hangilerini Merak Ediyorsunuz?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2015 film sezonu henüz bitmedi ama yavaş yavaş 2016 sezonu başlıyor...

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da merak ettiğim filmleri izleryazar'da uzun uzun liste halinde yazdım.

Listem şurada: http://izleryazar.com/merakla-bekledigim-2016-filmleri/

Peki sizin merakla beklediğiniz 2016 filmleri hangileri? Hangi filmler gişe rekoru kırar veya hangisi Oscar kazanır? 2016 filmleriyle ilgili genel görüşlerimizi bu başlıkta paylaşıp, bekleyişlerimizi burada yapabiliriz.

@-potterhead- @Tolstoyevski @Danger UA! @destere @sürgünüm @HeisenBerg @sokak sanati @Titanium @Maskeli Fedai @gundix123 @berkann @cevaa @BesaleT @Aserat

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Yaşasın :oley:Okuyacağım büyük iştahla, eline sağlık @OzaN
The Circle, Silence ve La La Land oyuncu kadrosu, yönetmen ve konu olarak beni cezbeden filmler :)
Edit: nickimi unutup, listeye Fantastic Beasts and Where to Find Them'i başa yazmamam ayıp olmuş, tabii ki öncelik onun :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şuan için özel olarak merak ettiğim film yok aslında çok da bilgim yok neler çıkacak diye. Fakat listenin içinden tabi ki Ben Hur. Vasat bir uyarlama olacağını şimdiden tahmin edebiliyorum, öyle mükemmel bir iş çıksaydı zaten bu kadar sessiz olmazdı, muhakkak adını sıkça duyardık. Orijinal yapımın çok gölgesinde kalacak olmasına rağmen sırf hikayesinin mükemmelliği ve orijinalinin hatrından dolayı izleyeceğim. :) Hele o "Overture" müziği hiç aklımdan gitmiyor, bakalım ona yakılır bir müzik çıkacak mı. :)

Bir de Tim Burton'un "Bayan Peregire'nin Tuhaf Çocukları" uyarlaması dikkat çekici. O da pek müthiş olmayacak olsa bile bakmaya değer gözüküyor.

Ekstra olarak Civil War ve Kolpaçino Bomba'yı da merak ediyorum. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tom Hanks 2016'ya ambargo koymuş:F

Neyse Coen kardeşlerin George Clooney ile buluştuğu Hail Ceasar'da dikkatimi çekti.:D Bu yıl ilk 3'e oynar bu film.:Z

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Tüm süperkahraman filmleri bunlarının yanında da Triple 9, The Jungle Book, Warcraft, Fantastic Beasts and Where to Find Them, Rogue One: A Star Wars Story

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Ben de bu yil super kahramanlarin filmlerini merakla bekliyorum özellikle Civil War. Bunlarin yaninda Narnia serisinin 4.filmini de merakla bekliyorum.. 4 kardesin olmamasi filme olan merakimi azaltiyor.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
The Hollars, Triple Nine, Elvis & Nixon, Suicide Squad, Finding Dory, Story Of Your Life, Hail, Caesar!, Sully, Silence, La La Land, Forushande ve Robert Zemeckis Filmi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Now You See Me: The Second Act
Labirent Son İsyan

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Farhadi'nin bir filmini daha izleyebilecek olmak, şimdiden heyecanlandırdı. İlerde daha detaylı meraklarımı yazarım. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
En çok Finding Dori'yi bekliyorum, umarım Pixar devam filmi işini bu sefer kıvırabilir. Öte yandan Silence, Hail Caesar, La La Land ve Asghar Farhadi'nin yeni filmi gibi dikkat çekici yapımları da unutmamak lazım. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
The Hollars, Triple Nine, Elvis & Nixon, Suicide Squad, Finding Dory, Story Of Your Life, Hail, Caesar!, Sully, Silence, La La Land, Forushande ve Robert Zemeckis Filmi
Triple 9, Elvis & Nixon, Hail, Caesar! ve Suicide Squad çıktı. Bu arada Story Of Your Life'ın adı "Arrival" olarak değişti. Zemeckis filminin adı da "Allied" oldu.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Farhadi'nin bir filmini daha izleyebilecek olmak, şimdiden heyecanlandırdı. İlerde daha detaylı meraklarımı yazarım. :D

Bu filme ek olarak;

La La Land: Whiplash'a herkesin bayıldığı gibi bayılmamış olsam da sevmiştim. Ama bu film oyuncu kadrosu, görselliği, şarkıları ve aldığı tepkilerle bu yılın şimdilik en heyecanlandıran filmi beni.

Moonlight: Yine aldığı tepkiler ve konusu itibariyle meraklandıran bir film.

Billy Lynn's Long Halftime Walk: Sanırım 120 fps ile çekilmiş film. Fragmana bakınca savaştan çok askerin psikolojisine odaklanılacak gibi duruyor. -bu iyi bir şey- Sevmeyeceğimi düşünsem de kamera deneyimini merak ediyorum.

Silence: Ortada fragmanı bile yok daha. Scorsese yine çok çekmiş, kısmaya çalışıyormuş. Umarım Andrew Garfield çok sırıtmamıştır rolünde. -çocuksu bir yüzü var çünkü-