2016 DGA (Yönetmenler Birliği) Adayları Açıklandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2016 DGA (Yönetmenler Birliği) Adayları Açıklandı!

CYmTgSKWsAEsBsG-150x150.jpg

PGA, WGA ve SAG'dan sonra Oscar töreni öncesinde en güvenilir şekilde gösteren Yönetmenler Birliği (DGA – Directors Guild of America) Ödülleri’nin bu seneki adayları açıklandı.

Steven Spielberg (Bridge of Spies) ve Todd Haynes (Carol) adaylar arasına girmeyi başaramadığı listede başı gişe de büyük hasılatlar elde eden filmlerin yönetmenleri George Miller (''Mad Max: Fury Road''), Alejandro G. Iñárritu (''The Revenant'' ), Adam McKay (''The Big Short'') ve Ridley Scott (''The Martian'') çekiyor.

Adaylar şu şekilde:

George A. Miller (Mad Max: Fury Road)

Alejandro Gonzalez Inarritu (The Revenant)

Adam MacKay (The Big Short)

Ridley Scott (The Martian)

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sürprizsiz bir aday listesi olmuş, büyük ihtimalle Oscar'da da aynı beşliyi (Tom McCarthy nedense yazılmamış) görürüz.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dün geceki izlediğim kanlı ve sıkıcı filmden sonra Quentin Tarantino'ya neden yer verilmediğini daha iyi anladım. :)

@OzaN Oscar'a doğru en beğendiğin film hangisi söyle de onu izleyim, yoksa 2 gece üst üste sıkıcı film çekemem. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Spielberg olaydı iyiydi. :)

Tom McCarthy ve Adam McKay kimsenin kaale almadığı yönetmenler olarak büyük başarıya imza atıyorlar. Bence ikisinden biri Oscar adaylığını kaçıracak ama belli de olmaz yarın göreceğiz artık. :)

Dün geceki izlediğim kanlı ve sıkıcı filmden sonra Quentin Tarantino'ya neden yer verilmediğini daha iyi anladım. :)

@OzaN Oscar'a doğru en beğendiğin film hangisi söyle de onu izleyim, yoksa 2 gece üst üste sıkıcı film çekemem. :)
Sylvester Stallone seviyordun Creed izle bence garanti seçim olarak. :):) (Not: En beğendiğim o değil ama beğendiklerimden biri.)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Spielberg olaydı iyiydi. :)

Tom McCarthy ve Adam McKay kimsenin kaale almadığı yönetmenler olarak büyük başarıya imza atıyorlar. Bence ikisinden biri Oscar adaylığını kaçıracak ama belli de olmaz yarın göreceğiz artık. :)

Sylvester Stallone seviyordun Creed izle bence garanti seçim olarak. :):) (Not: En beğendiğim o değil ama beğendiklerimden biri.)
Sylvester Stallone reyizin filmini izerim tabi ki. :) @destere sen hangi filmleri izliyorsun?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sylvester Stallone reyizin filmini izerim tabi ki. :) @destere sen hangi filmleri izliyorsun?

Pek farklı gibi gelmedi ama neyse. :D
Bahsedilen filmlerden sadece short u izlemedim digerleri tamamdır
the revenant ı izledim en son harikaydı
mad max i ise çöldeki güzel kızlar hatrına sonuna kadar destekliyorum
listede tarantinonun filminin olmaması eksiklik
şu ana kadar izledigim en güzel iki film tarantino ve innaritunun filmleri umarım bu sene her ödülden eli dolu dönerler:)