Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Inarritu bu kez silip süpüremez en fazla yönetmen ödülünü alır filmi izleyince hak verirsin büyük ihtimal. Altın Küre'nin cinsliği tuttu. :)

Matt Damon aday olabilir çünkü beşinci güçlü kişi bir türlü bulunamadı. Johnny Depp de filmin zayıf olmasıyla geride kaldı. Galiba aday olacak. :)

Televizyondan anlamıyorlar özellikle son iki yıldır saçmalıyorlar. Arada sırada iyi seçimleri de var Allah için ama parayı veren düdüğü çalar diyorlar. :):) HBO uğraşmıyor ama şu Amazon falan baya uğraşıyor herhalde. Zaten Altın Küre dediğimiz şey yanlış hatırlamıyorsam sayısı 100'ü bile bulmayan küçük bir grubun kendi arasında eğlenmesi. Törenleri güzel ve keyifli oluyor o nedenle bu kadar büyütülüyor. Yoksa prestij olarak ne bir Oscar ne de Emmy edebilir. Critics' Choice ayarı bir ödül işte. :):)
Christian Bale ana kategoride mi yarışıyor yardımcı kategoride mi? Eğer ana kategorideyse belki o aday olabilir. Hani Akademi bilim-kurguyu dikkate almıyor ya o yüzden dedim. The Revenant niye süpürmesin ki? Spotlight daha mı iyiydi? Belki senin beklentilerini karşılamadığından öyle diyorsundur?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Christian Bale ana kategoride mi yarışıyor yardımcı kategoride mi? Eğer ana kategorideyse belki o aday olabilir. Hani Akademi bilim-kurguyu dikkate almıyor ya o yüzden dedim. The Revenant niye süpürmesin ki? Spotlight daha mı iyiydi? Belki senin beklentilerini karşılamadığından öyle diyorsundur?
Yok Bale yardımcıda ve orada aday olacak büyük ihtimalle.

Revenant Akademi'ye uzak bir tarzda film, gerçi pek belli olmuyor arada şaşırtıcı seçimler yapıyorlar ama ben aday olamasa bile çok şaşırmazdım eğer dün gece Altın Küre'yi kazanmasaydı. :) Spotlight daha iyi mi çok emin değilim, bence biraz daha iyi ama daha önemlisi Akademi'ye uygun bir iş çünkü çıkış noktası güzel ve anlamlı bir film. Yalnız dün geceden sonra bence The Martian'ın da şansı var ödülü kazanmak için. Bu yıl oylar acayip bölünecek büyük ihtimalle son gece 3-4 filmin birden kazanma ihtimali olacak.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Yok Bale yardımcıda ve orada aday olacak büyük ihtimalle.

Revenant Akademi'ye uzak bir tarzda film, gerçi pek belli olmuyor arada şaşırtıcı seçimler yapıyorlar ama ben aday olamasa bile çok şaşırmazdım eğer dün gece Altın Küre'yi kazanmasaydı. :) Spotlight daha iyi mi çok emin değilim, bence biraz daha iyi ama daha önemlisi Akademi'ye uygun bir iş çünkü çıkış noktası güzel ve anlamlı bir film. Yalnız dün geceden sonra bence The Martian'ın da şansı var ödülü kazanmak için. Bu yıl oylar acayip bölünecek büyük ihtimalle son gece 3-4 filmin birden kazanma ihtimali olacak.
O zaman Steve Carell ana kategoride yarışıyor belki sürpriz yapar? Bir de bu The Martian niye bu yıl çok ödüllerde ismi geçiyor geçen yıl Interstellar vardı kimse kaale almadı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
O zaman Steve Carell ana kategoride yarışıyor belki sürpriz yapar? Bir de bu The Martian niye bu yıl çok ödüllerde ismi geçiyor geçen yıl Interstellar vardı kimse kaale almadı.
Evet onun sürpriz yapması olası, bakalım göreceğiz iki gün sonra. :)

Christopher Nolan'ı çekemiyorlar başka açıklaması yok. Interstellar, her açıdan The Martian'dan çok üstün bir film. :):)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Sylvester Stallone'un ödül alması cidden çok sevindirdi. @cevaa sen seviyordursun öyle değil mi? :)

gty_sylvester_stallone_award_mt_160110_31x13_1600.jpg
Severim reyizi :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
hiç violandan bahsetmemişsin viola sinek avlamış:) @xemrexxx de kabuğuna çekilmiş ses seda yok yasta sanırım :)
ben en azından bir kaç adayla durumu kurtardım :)
bu arada helenin kazanmış olması ruth wilson kadar sevindirdi beni bu sezon harikaydı özellikle bir kaç bölümde mesela şu uyuşturucu kullandığı sahne olağanüstüydü :)
gaga için ise söyleyecek söz yok resmen şova yönelik bir seçim :) oyunculuğunuda pas geçtim şarkıcı olarakta nefret ettiğim biri hatta yaşaması bile hata bence soluduğu havaya yazık :)

jenifer lawrens akşam çok sempatikti kızın herşeyi hoşuma gidiyor :)
viola senin kucağına düşsün emi.ss