sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Nihayet! Leonardo! Şimdi gönül rahatlığıyla filmi izleyebilirim. :Z

CYaRrjYW8AAfElf.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En iyi filmi de The Revenant kazanacak gibi gelmeye başladı ama Spotlight hala kazanabilir. Bekleyip göreceğiz. :):)

Spotlight'a şok :eek:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bir ödül gecesinin daha sonuna geldik. Gecenin kazananları ilk mesaja güncellendi.

İyi geceler Leo ve Kate.

CYaWNQzWcAE-dwa.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ve Tanrı kadını yarattı. Kraliçe Cate Blanchett.

CYZi8tIWEAU28X-.png

@Çiğdem-[/USER] senin kurabiye canavarı da burada. :)

CYZhNiNWAAAtoOR.jpg

Natalie Dormer gecenin en şıklarından.

CYZgnwdWAAAarSF.jpg

@destere Kirsten Dunst siyahın asaleti ile ödülünü almaya gelmiş. :))

CYZc5PfWEAAGuLD.jpg
aaaa evet ilk defa bu ödül töreninde takip ettiğim dizi oyuncular oldu empire dizisi
sayesinde:F:F:F

aa bu arada @Harunnn60 gagaya ödül kazandırmış @destere hahah:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
john hamm.. haketmişti
taraji p hanson haketmişti
maura tierney sonuna kadar haketmişti bu senede the afair ödülsüz dönmedi @OzaN kulakların çınım çınım çınlasın :)

fargodan @sürgünüm ün kirsten dunst ü kaybetmiş harika olmuş zaten dün söylemiştim fargodan hem erkek hem kadın oyuncu seçimleri yanlış haketmeyeni aday gösterirseniz eli boş dönerler :) yalnız kazanan @Harunnn60 un tilki suratlı gagası olmuş tam fiyasko seçim :)

jenifer lawrens ın hiç boşu yok seviyoruz her türlü :)

bri larson kazanmış @xemrexxx ? bizim maggie teyze kaybetmiş ama üzülmedim :) daha önce hatta tecrübeye bakarsak maggie smith ama başka türlü şeylere bakarsak brie larson kazanır demiştim

rachel bloom un dizisini izleyecektim @Harunnn60 diziyi kötülemişti yerin dibine batırmıştı oysa kız ödül almış ?

di caprio sonunda ödül almış demekki oscar ı yine boş geçecek :)

Daha çok var, belli olmaz. :D

Bu arada @destere izleyemiyor musun hala ya sorun ne :(
Link de sorun yok netin başında uyudu herhalde. :)

bende açılmadı hatta 3. kanal 4. kanal hepsini kurcaladım sonra twitterdan golden globe sayfasına kadar gittim :)

biraz önce ödül törenindeki konuşmaları izledim
taraji muhteşemdi çok rahattı her zamanki gibi

en ilginç tarafı lady gaganın konuşmasıydı kadının bu kadar heyecan yapacağı aklıma gelmezdi :)

@Çiğdem- sende sevinebilirsin parlağın john hamm kazandı :)

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Spotlight'ın tek bir ödül dahil alamaması dikkat çekici, ama geçen seneki Boyhood - Birdman olayını unutmamak lazım. Belki de Inarritu'ya veremedikleri ödülü böylece aradan çıkarmak istemişlerdir. Ayrıca yarışta gerilere düşen Steve Jobs'un tam iki ödül alması da bir şeylere işaret olabilir.

Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet'ın aynı törenden ödülle dönmesine sanki ödülü ben kazanmışım gibi sevindim. Keza Inside Out da sonuna kadar hak etti, ki alamasa büyük şok olurdu. :)

Matt Damon ve Jennifer Lawrence'ın kazandığı dallarda yarış çok zayıftı, bu yüzden ve biraz da star-power'ları nedeniyle ödülü rahatça kapmışlar. Bu arada JLaw'ın 3 yıldaki 3. ödülü oluyor, kadın resmen Meryl Streep'in tahtına göz dikti.

TV ile pek haşır neşir olmadığım için bir şey söyleyemem, ama yorumlara göre o cenahta da bol bol sürpriz olmuş. Gerçi Lady Gaga'nın "oyuncu" olarak ödül alması başlı başına komedi, orası ayrı.

Son düzenleme:

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Maalesef izleyemedim. Ana hatlarla önemli anlara baktım. Ricky Gervais, Mel Gibson'la iyi dalga geçmiş.:D

Inarritu ve The Revenant damga vurmuş. Eğer Akademi üst üste 2 kere vermeyelim demezse Inarritu yine siler süpürür.

DiCaprio'ya sevindik zaten Altın Küre'yle sıkıntısı yok. Oscar'ı da alır. Matt Damon da komediyle ödül aldı acaba aday olabilir mi Oscar'a?

Sylvester Stallone efsane karakteriyle ödülünü aldı. Darısı Oscar'a.:)

Yalnız bu Altın Küre hakikaten televizyondan anlamıyor. @OzaN Altın Küre'nin Got ile sıkıntısı ne? Mr. Robot ortalama bir diziydi.

Hele Kirsten Dunst dururken Lady Gaga nedir? Oyuncu birine verseydiniz bari.:)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
john hamm.. haketmişti
taraji p hanson haketmişti
maura tierney sonuna kadar haketmişti bu senede the afair ödülsüz dönmedi @OzaN kulakların çınım çınım çınlasın :)

fargodan @sürgünüm ün kirsten dunst ü kaybetmiş harika olmuş zaten dün söylemiştim fargodan hem erkek hem kadın oyuncu seçimleri yanlış haketmeyeni aday gösterirseniz eli boş dönerler :) yalnız kazanan @Harunnn60 un tilki suratlı gagası olmuş tam fiyasko seçim :)

jenifer lawrens ın hiç boşu yok seviyoruz her türlü :)

bri larson kazanmış @xemrexxx ? bizim maggie teyze kaybetmiş ama üzülmedim :) daha önce hatta tecrübeye bakarsak maggie smith ama başka türlü şeylere bakarsak brie larson kazanır demiştim

rachel bloom un dizisini izleyecektim @Harunnn60 diziyi kötülemişti yerin dibine batırmıştı oysa kız ödül almış ?

di caprio sonunda ödül almış demekki oscar ı yine boş geçecek :)

bende açılmadı hatta 3. kanal 4. kanal hepsini kurcaladım sonra twitterdan golden globe sayfasına kadar gittim :)

biraz önce ödül törenindeki konuşmaları izledim
taraji muhteşemdi çok rahattı her zamanki gibi

en ilginç tarafı lady gaganın konuşmasıydı kadının bu kadar heyecan yapacağı aklıma gelmezdi :)

@Çiğdem- sende sevinebilirsin parlağın john hamm kazandı :)
Altın Küre televizyon ödüllerine daha öncede birçok kez itibar etmediğimi söyledim. Geçen yıl Ruth Wilson ödülü kapmıştı ama Emmy'den adaylık bile alamadı. Hem 1 yılda ne değişti de bu sene adaylık alamadı, oyunculuğu mu geriye gitti? Lady Gaga'da bu yüzden Emmy'den ödül falan alamaz. Altın Küre her sene sürpriz yapmayı seviyor. Gece A.H.O dizisini izleyenler bile ödülü kazanmasına inanamadılar. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Altın Küre televizyon ödüllerine daha öncede birçok kez itibar etmediğimi söyledim. Geçen yıl Ruth Wilson ödülü kapmıştı ama Emmy'den adaylık bile alamadı. Hem 1 yılda ne değişti de bu sene adaylık alamadı, oyunculuğu mu geriye gitti? Lady Gaga'da bu yüzden Emmy'den ödül falan alamaz. Altın Küre her sene sürpriz yapmayı seviyor. Gece A.H.O dizisini izleyenler bile ödülü kazanmasına inanamadılar. :)

hiç violandan bahsetmemişsin viola sinek avlamış:) @xemrexxx de kabuğuna çekilmiş ses seda yok yasta sanırım :)
ben en azından bir kaç adayla durumu kurtardım :)
bu arada helenin kazanmış olması ruth wilson kadar sevindirdi beni bu sezon harikaydı özellikle bir kaç bölümde mesela şu uyuşturucu kullandığı sahne olağanüstüydü :)
gaga için ise söyleyecek söz yok resmen şova yönelik bir seçim :) oyunculuğunuda pas geçtim şarkıcı olarakta nefret ettiğim biri hatta yaşaması bile hata bence soluduğu havaya yazık :)

jenifer lawrens akşam çok sempatikti kızın herşeyi hoşuma gidiyor :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
hiç violandan bahsetmemişsin viola sinek avlamış:) @xemrexxx de kabuğuna çekilmiş ses seda yok yasta sanırım :)
ben en azından bir kaç adayla durumu kurtardım :)
bu arada helenin kazanmış olması ruth wilson kadar sevindirdi beni bu sezon harikaydı özellikle bir kaç bölümde mesela şu uyuşturucu kullandığı sahne olağanüstüydü :)
gaga için ise söyleyecek söz yok resmen şova yönelik bir seçim :) oyunculuğunuda pas geçtim şarkıcı olarakta nefret ettiğim biri hatta yaşaması bile hata bence soluduğu havaya yazık :)

jenifer lawrens akşam çok sempatikti kızın herşeyi hoşuma gidiyor :)
Drama en iyi kadın oyuncu Taraji P. Henson'a gitti. Buna itirazım olamaz. En iyi dizi ödülünü de geçtiğimiz sezon en sevdiğim dizilerden Mr. Robot aldı. Gerçi gönlüm Game of Thrones'un kazanmasından yanaydı ama geçen yıl olduğu gibi dizinin yüzüne bakmadılar. O zaman ben de diyorum ki; Altın Küre dizi seçiminden ne anlar? :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sylvester Stallone'un ödül alması cidden çok sevindirdi. @cevaa sen seviyordursun öyle değil mi? :)

gty_sylvester_stallone_award_mt_160110_31x13_1600.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Tebrikler Gaga. ❤
Hahah Ahmet sen bakma bunlara hak etti Lady Gaga. :A :bhr:

Diziyi izlemeyenler önyargılı yaklaşabilirler hak veriyorum çünkü bir şarkıcı sonuçta ama en azından ilk bölümü izleseler diziye yakıştığını anlarlar. Neyse işte ben beğendim ödülleri.:) Lady Gaga hak ediyordu sonunda aldı ödülünü.:)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Hahah Ahmet sen bakma bunlara hak etti Lady Gaga. :A :bhr:

Diziyi izlemeyenler önyargılı yaklaşabilirler hak veriyorum çünkü bir şarkıcı sonuçta ama en azından ilk bölümü izleseler diziye yakıştığını anlarlar. Neyse işte ben beğendim ödülleri.:) Lady Gaga hak ediyordu sonunda aldı ödülünü.:)
Gaga gerçekten çok emek veriyor. Önceden sadece tarzi ile gündemde idi. Ama son yillarda tüm yeteneğini ortaya koyuyor. Bakalik albüm geliyor, neler yapacak. :)
Gaga'li sezona bilgisayar olunca bakacam, telefonda çok zor. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Gaga gerçekten çok emek veriyor. Önceden sadece tarzi ile gündemde idi. Ama son yillarda tüm yeteneğini ortaya koyuyor. Bakalik albüm geliyor, neler yapacak. :)
Gaga'li sezona bilgisayar olunca bakacam, telefonda çok zor. :D

Bende sevmezdim önceden biraz antipatik gibi geliyor ilk başta ama tanıyınca öyle değil gerçekten. :D Evet bu dizi için emek verdi gerçekten ve bence çok doğru bir dizi seçmiş sonuçta oynadığı dizi bir komedi değil yada drama dizisi değil. Gerilim-Korku dizisi yani Lady Gaga bunu üstesinden gayet iyi gelirdi ve geldi de zaten. :D

Albümü bekliyoruz. :kissingheart:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Maalesef izleyemedim. Ana hatlarla önemli anlara baktım. Ricky Gervais, Mel Gibson'la iyi dalga geçmiş.:D

Inarritu ve The Revenant damga vurmuş. Eğer Akademi üst üste 2 kere vermeyelim demezse Inarritu yine siler süpürür.

DiCaprio'ya sevindik zaten Altın Küre'yle sıkıntısı yok. Oscar'ı da alır. Matt Damon da komediyle ödül aldı acaba aday olabilir mi Oscar'a?

Sylvester Stallone efsane karakteriyle ödülünü aldı. Darısı Oscar'a.:)

Yalnız bu Altın Küre hakikaten televizyondan anlamıyor. @OzaN Altın Küre'nin Got ile sıkıntısı ne? Mr. Robot ortalama bir diziydi.

Hele Kirsten Dunst dururken Lady Gaga nedir? Oyuncu birine verseydiniz bari.:)
Inarritu bu kez silip süpüremez en fazla yönetmen ödülünü alır filmi izleyince hak verirsin büyük ihtimal. Altın Küre'nin cinsliği tuttu. :)

Matt Damon aday olabilir çünkü beşinci güçlü kişi bir türlü bulunamadı. Johnny Depp de filmin zayıf olmasıyla geride kaldı. Galiba aday olacak. :)

Televizyondan anlamıyorlar özellikle son iki yıldır saçmalıyorlar. Arada sırada iyi seçimleri de var Allah için ama parayı veren düdüğü çalar diyorlar. :):) HBO uğraşmıyor ama şu Amazon falan baya uğraşıyor herhalde. Zaten Altın Küre dediğimiz şey yanlış hatırlamıyorsam sayısı 100'ü bile bulmayan küçük bir grubun kendi arasında eğlenmesi. Törenleri güzel ve keyifli oluyor o nedenle bu kadar büyütülüyor. Yoksa prestij olarak ne bir Oscar ne de Emmy edebilir. Critics' Choice ayarı bir ödül işte. :):)