2014 LAFCA Ödülleri Açıklandı! Kış Uykusu'na İkincilik!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Locke'de bütün film bir arabada geçiyormuş ilginç bir deneyim olabilir.Tom Hardy asıl patlamayı seneye The Revenant'da yapacak bence.O film zaten gelecek yıl direk Oscar'a oynuyor ve baya ilgi çekecektir.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Tom Hardy açıkçası ismini hep duyuyorum, pek çok filmini de izledim galiba ama sima olarak gözümün önüne bile gelmiyor. Belki de gelecek yılki iddialı filmi öncesi Locke'ı izlemek lazım aşina olmak için. :):)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
İzlemeden yorum yapmam biraz saçma olur ama Kış Uykusunun birinci olmasını isterdim, Ülke adına çok iyi olurdu. Bir filmle Türk sinemasını deneyecek insanlar olur öyle söyliyim.

Filmler düştüğü zaman bende bakarım bir kaçına. :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Tom Hardy açıkçası ismini hep duyuyorum, pek çok filmini de izledim galiba ama sima olarak gözümün önüne bile gelmiyor. Belki de gelecek yılki iddialı filmi öncesi Locke'ı izlemek lazım aşina olmak için. :):)
Batman'de ki maskeli eleman, Inceptionda'ki silahlarla uğraşan adamlar ilk akla gelen değil mi? :D Tipindeki değişimden dolayı siması aklımda kalmış. :) :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Bilmiyorum ikisinde de hatırlamıyorum karakterlerini. :D
Bugün ayrı bir işsizim neyse bunuda atıp kaçayım hafiften. :D

Herzaman büyük düşün dediği sahneydi, sözü tam hatırlamıyorum.
inception-tom-hardy-joseph-gordon-levitt.jpg

Batmanda ki hali - Oyuncu listesinde görüp şaşırdığım için tanıdık geliyor diyebiliriz.

images

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bugün ayrı bir işsizim neyse bunuda atıp kaçayım hafiften. :D

Herzaman büyük düşün dediği sahneydi, sözü tam hatırlamıyorum.
inception-tom-hardy-joseph-gordon-levitt.jpg

Batmanda ki hali - Oyuncu listesinde görüp şaşırdığım için tanıdık geliyor diyebiliriz.

images
İkinci resimde hatırlamamam normalmiş o zaman. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560

Oyunculuğunu en iyi gösterdiği film Warrior ve TDKR.Seneye DiCaprio ve Inarritu ile döktürecek bu adam bence.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Çok enteresanıma gitti.
Başrolde ki oyuncunun çok ödüllük bir sahne üretmesi zor. Sadece araba var başka bir şey yok. Çok enteresan.:F

Bence daha avantajlı.Tek kişilik oynuyor,tüm dikkatler onun üzerinde o an yaşadıklarını hissettirebilirse çok başarılı olur ki olmuş da.Robert Redford repliksiz tek başına Oscar'a oynadı geçen yıl mesela.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence daha avantajlı.Tek kişilik oynuyor,tüm dikkatler onun üzerinde o an yaşadıklarını hissettirebilirse çok başarılı olur ki olmuş da.Robert Redford repliksiz tek başına Oscar'a oynadı geçen yıl mesela.

Tek başına oynaması iyide tek bir mekanda oynanması biraz etkisiz. Mesela sadece araba var sıradan bir araba arkada da gece yanan sokak lambalarının ışığı. Filmde replik dışında izleyeceğin bu tabi bu çok iyi oyunculuk göstermediği anlamına gelmez ama bilemedim neyse izleyeyim daha net konuşurum . öyle genel geçer bakmıştım çünkü.:X

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Tek başına oynaması iyide tek bir mekanda oynanması biraz etkisiz. Mesela sadece araba var sıradan bir araba arkada da gece yanan sokak lambalarının ışığı. Filmde replik dışında izleyeceğin bu tabi bu çok iyi oyunculuk göstermediği anlamına gelmez ama bilemedim neyse izleyeyim daha net konuşurum . öyle genel geçer bakmıştım çünkü.:X
Filmin konusunu çat pat okumuştum da zengin bir adamın şirketinin batma tehlikesini falan önlemeye çalışıyordu ve ailesi vardı adamın.İşte o gerilimi iyi verirse ve film iyi işlenirse seyirci kendini bir anda arabanın arka koltuğunda oturuyormuş gibi hissedebilir.All Is Lost'u da izlemedim ama o da sadece denizin ortasında geçmiyor muydu?

Warrior'daki başrol iyiydi diye hatırlıyorum ama sima olarak aklımda kalmasına yardımcı olmamış. :D
Warrior pek akılda kalıcı film değildi ondandır belki.O filmde diğer başrol de Joel Edgerton'du belki onu iyi diye hatırlıyorsundur.:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Filmin konusunu çat pat okumuştum da zengin bir adamın şirketinin batma tehlikesini falan önlemeye çalışıyordu ve ailesi vardı adamın.İşte o gerilimi iyi verirse ve film iyi işlenirse seyirci kendini bir anda arabanın arka koltuğunda oturuyormuş gibi hissedebilir.All Is Lost'u da izlemedim ama o da sadece denizin ortasında geçmiyor muydu?

Warrior pek akılda kalıcı film değildi ondandır belki.O filmde diğer başrol de Joel Edgerton'du belki onu iyi diye hatırlıyorsundur.:)
Ben genel olarak iyi hatırlıyorum o filmi hemen her şeyini sevmiştim ama şimdi detaylar kalmamış aklımda. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ben IMDB puanına bakarak o dediklerini senarist pek becerememiş gibi görüyorum. Çünkü 7.1 ve bence bu pek başarılı değil. Ama izleyeceğim yinede. En azından Tom Hardy hakkında fikir sahibi olmak için. Umarım düzgün bir filmdir.:X

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Ben genel olarak iyi hatırlıyorum o filmi hemen her şeyini sevmiştim ama şimdi detaylar kalmamış aklımda. :D
Ben de çok sevdim o filmi de genelde yorumlarda çok basit ve tahmin edilebilir olduğunu yazıyorlar o yüzden sen de öyle düşünebilirsin diye düşündüm.:)

Ben IMDB puanına bakarak o dediklerini senarist pek becerememiş gibi görüyorum. Çünkü 7.1 ve bence bu pek başarılı değil. Ama izleyeceğim yinede. En azından Tom Hardy hakkında fikir sahibi olmak için. Umarım düzgün bir filmdir.:X
Şuan izlemeye başlayacağım o filmi çok merak ettim.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben de çok sevdim o filmi de genelde yorumlarda çok basit ve tahmin edilebilir olduğunu yazıyorlar o yüzden sen de öyle düşünebilirsin diye düşündüm.:)

Bu kadar konuştuktan sonra izlememek ayıp olur.:X Ben konusunada baktım ama açılmamış @berkann 'da bu konuda yadımcı olursa süper olur.:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Evet çok orijinal değildi konu ama seviyorum ben o filmleri. :D 3 sene falan oldu herhalde izleyeli ondan aklımda fazla kalmaması. :):)

@berkann sana Locke konusu işi düştü diyecektim ama @sokak sanati etiketlemiş bile. :D