20 Ekim 2015 Salı ABD Reytingleri

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
20 Ekim 2015 Salı ABD Reytingleri

TheFlash1_1-150x150.jpg

20 Ekim 2015 ABD Reytingleri Belli oldu!​

RB3Vbo.png

NBC'de yayınlanan The Voice oranlarında artış yaşayarak günün en çok rating alan programı oldu. Hemen ardından ekrana gelen Chicago Fire dizisi de geçen haftaya göre düşüş yaşadı.​

CBS'nin uzun soluklu dizisi NCIS de günün yükselen dizileri arasında yer aldı geçen haftaya göre ufak bir artış yaşayan dizi 16 milyon izleyiciye ulaştı.​

CW'nin en çok izlenen süper kahraman dizisi The Flash bu hafta yükseliş yaşayarak 1.4'e ulaştı. Dizi kanal ortalamasının üzerinde devam ediyor.​

Scream Queens bu hafta düşüşünü durdursa da aldığı oranlar devam etmesi için yetersiz.​

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The Flash 1.4'e yükselmiş yeniden. :Z @Çiğdem- @Titanium

@destere @sokak sanati siz hala dizimizle dalga geçin başarısı ortada artık bu hafta tebrik etmeniz lazım. :A
normalde açmazsın dimi yabancı dizi reytinglerini baktın senin pilli çocuk 1.4 almış anında konu açmışsın :)) kırk yılda bir olur böyle kazayla aşmıştır b,ir reytingi :)

Bombaş saat dilimi alsın bir zahmet.:F
hemde reklamsız gitmiş dizi :)) sırf reyting yükseltmek için hem boş saatte yayınlanmış hemde reklamsız yayınlanmış :)

@xemrexxx nin sicim kuins 1 reyting almış :)
@Çiğdem- in izombie yerlerde sürünüyor:) benden sonra devam ettimi etmedimi bilmemde başlamıştı diziye kurtcuk yiyen kız fazla ilgi çekmemiş gibi :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
normalde açmazsın dimi yabancı dizi reytinglerini baktın senin pilli çocuk 1.4 almış anında konu açmışsın :)) kırk yılda bir olur böyle kazayla aşmıştır b,ir reytingi :)

hemde reklamsız gitmiş dizi :)) sırf reyting yükseltmek için hem boş saatte yayınlanmış hemde reklamsız yayınlanmış :)

@Çiğdem- in izombie yerlerde sürünüyor:) benden sonra devam ettimi etmedimi bilmemde başlamıştı diziye kurtcuk yiyen kız fazla ilgi çekmemiş gibi :)
Evet bu ilk açışım oldu. :F Yoo dizi hep 1.3, 1.4 bandında ilerliyor 1 reytingi hep aşıyor yani. :) Hedef 1.5. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
The Voice, The Flash ve NCIS iyi gitmiş. :)

Bu arada The Muppets ve Fresh Off the Boat neden yayınlanmamış? Klasik aralar mı, yoksa başka bir neden mi var? (b)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet bu ilk açışım oldu. :F Yoo dizi hep 1.3, 1.4 bandında ilerliyor 1 reytingi hep aşıyor yani. :) Hedef 1.5. :A
hedefini niye küçük tutuyorsun hedef 3. reyting de? nasıl olsa bir buçuğada ulaşamayacak bari hayalettiğin hedef yüksek olsun :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061

ben zilemiyom onu :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The Voice, The Flash ve NCIS iyi gitmiş. :)

Bu arada The Muppets ve Fresh Off the Boat neden yayınlanmamış? Klasik aralar mı, yoksa başka bir neden mi var? (b)
bir ara @OzaN a sormuştum bu amerikalılar NCİS den ne anlıyor bir bölüm izlemeye çalıştım izlemeyi başaramadım daha çok yaşlılar izliyor demişti yaşlı fanatikleri varmış dizinin :) ve her günde bir NCİS var sanırım ncis los angeles ncis sacramento ncis malubu... kaç şehir varsa sanırım o kadarda ncis dizisi var :))

ben zilemiyom onu :F
kuinslerle aran iyidir onuda izlersin bir ara boşlukta :))

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hedefini niye küçük tutuyorsun hedef 3. reyting de? nasıl olsa bir buçuğada ulaşamayacak bari hayalettiğin hedef yüksek olsun :)
Gerçekçi bir insanımdır. :A @Çiğdem-'in dediği gibi CW'de 1'i aşmak zorken bu dizi 1.5'lara dayandı. 3'ü düşünmek fazla abartı olur. :) 1.5 reytingi alırsa ne yapacaksın? :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061
bir ara @OzaN a sormuştum bu amerikalılar NCİS den ne anlıyor bir bölüm izlemeye çalıştım izlemeyi başaramadım daha çok yaşlılar izliyor demişti yaşlı fanatikleri varmış dizinin :) ve her günde bir NCİS var sanırım ncis los angeles ncis sacramento ncis malubu... kaç şehir varsa sanırım o kadarda ncis dizisi var :))

kuinslerle aran iyidir onuda izlersin bir ara boşlukta :))
ilk bölüme bakayım dedim korku sahneler @Çiğdem- in polat oğlanının çatışma sahneleri ka inandırcı .ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçekçi bir insanımdır. :A @Çiğdem-'in dediği gibi CW'de 1'i aşmak zorken bu dizi 1.5'lara dayandı. 3'ü düşünmek fazla abartı olur. :) 1.5 reytingi alırsa ne yapacaksın? :A

1.5 geçen sezon almıştık @mrt-06 bu sezon 1.6 hedefimiz ayy inş o günleride görürüz cw kanalında rekor bu oranlar çünkü diğer dizilerin çoğu 0.5 0.6 alıyor :A:A:A

@destere yok ayoll hiç izlemedim ben o diziyi şans bile vermedim yani:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1.5 geçen sezon almıştık @mrt-06 bu sezon 1.6 hedefimiz ayy inş o günleride görürüz cw kanalında rekor bu oranlar çünkü diğer dizilerin çoğu 0.5 0.6 alıyor :A:A:A

ilk bölümü izlemiştin ben burdayken yada izleyeceğini söylemiştin öyle bişeyler hatırlıyorum :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Doğru geçen hafta da demiştik @destere biz 1.5 de aldık hedef 1.6 yani. :F

ABD reytinglerine sırf bu dizi için bakıyorum çünkü daha da yükseleceğine eminim. Ha bir de Mom başlayınca onun da reytinglerini takip ederim. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Doğru geçen hafta da demiştik @destere biz 1.5 de aldık hedef 1.6 yani. :F

ABD reytinglerine sırf bu dizi için bakıyorum çünkü daha da yükseleceğine eminim. Ha bir de Mom başlayınca onun da reytinglerini takip ederim. :D
birde episodes var onu unuttun sanırım :)
yalnız prison break deki vatandaşlar sizin pilli çocuk dizisinde oynuyorlardı onlarla da bir buçuk reytingi aşamamışsa bundan sonra görüp göreceğiniz en yüksek rakam 1.4 dür :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
CW dizilerinde standart 0.5 dir o rakamı geçen 10 yıl iptal olmuyor :)) örnek süper portakal dizisi :)

bir CW fanatiği olarak gerçekleri söylüyorsun tebrikler :))
Süper Portakal ne be :A
@GunesinOglu süpernatural cw kanalının en iyi dizisi şuan 11.sezonu izliyoruz bana göre en iyi amerikan dizisi :A:A:A

@destere izlemeyi düşünüyordum ama içimden gelmedi hiç bakmadım yanı tam zombi diziside değil komediyle karısık galiba hiç izlemek içimden gelmedi :F:F:F