20-26 Ağustos 2018 Haftanın En Çok Konu Açanları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
@Dosi Zeynepçim tebrikler,uzun bi aradan sonra seni zirvede görmek sevindirdi :bhr:

@Yiğitt sana da tebrikler canım,bayramda da boş durmamışsın :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi Zeynepçim tebrikler,uzun bi aradan sonra seni zirvede görmek sevindirdi :bhr:

@Yiğitt sana da tebrikler canım,bayramda da boş durmamışsın :D
Teşekkürler canım. Geçen haftaya özeldi o. Burda her kurum tatilden döndü ve bende daha evde olduğum için ev ahalisinin getir götür işlerini üstlendim ve misal hastanede işimiz varken 3 saat beklediğim oldu, haliyle internete giriyordum. Konular hazırlayıp akşam evde bam bam açıp durdum arada üst üste :A
Bayram bi beni vurmadı gibi :F
gerçi ilkkez bayram bana bayram gibi gelmedi :S

@Dosi'ye bak, zirvede. Diyor ki; "Kartallar, yalnız uçar." :D
Ooo sevdim bunu :A Fırsatı buldummu kaçırmam :A

Gelecek hafta ilk 3’e girerim yine. Dönüşüm muhteşem olacak. :A

Tebrikler. :D @Dosi @Yiğitt @serhatt
Hadi iyisin, ben yine bir önceki hafta düzenime geciyorum. Meydan senin :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Teşekkürler canım. Geçen haftaya özeldi o. Burda her kurum tatilden döndü ve bende daha evde olduğum için ev ahalisinin getir götür işlerini üstlendim ve misal hastanede işimiz varken 3 saat beklediğim oldu, haliyle internete giriyordum. Konular hazırlayıp akşam evde bam bam açıp durdum arada üst üste :A
Bayram bi beni vurmadı gibi :F
gerçi ilkkez bayram bana bayram gibi gelmedi :S

Ooo sevdim bunu :A Fırsatı buldummu kaçırmam :A

Hadi iyisin, ben yine bir önceki hafta düzenime geciyorum. Meydan senin :A
@Yiğitt ya da @serhatt zirveyi almasın, dikkat et. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Yiğitt ya da @serhatt zirveyi almasın, dikkat et. :A
@Yiğitt bu kısımdaki zirve isim. Biz anca arada böyle ataklar yaparız. O istese kimseye fırsat vermez :A
Favori üye olarak @serhatt ile iyi işler yapıyoruz bizde o ayrı ama bak Serhat'ta azaltacakmış ama Yiğit senelere yaymış zirveliğini :A
Ameliyat olucam haftaya iyileştikten sonra da işe giricem o yüzden konu açmaya elim değmeyecek :D
Sonra konuşalım bu mevzuyu. Biz çok ayrı düşmüşüz. Umarım ciddi bir şey değildir :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
@Yiğitt bu kısımdaki zirve isim. Biz anca arada böyle ataklar yaparız. O istese kimseye fırsat vermez :A
Favori üye olarak @serhatt ile iyi işler yapıyoruz bizde o ayrı ama bak Serhat'ta azaltacakmış ama Yiğit senelere yaymış zirveliğini :A

Sonra konuşalım bu mevzuyu. Biz çok ayrı düşmüşüz. Umarım ciddi bir şey değildir :D
Düştük düştük :D Konuşalım