2. Yıl Ve Veda Konuşması -Mr.DarkLeqenD-

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Öncelikle foruma nasıl üye oldum ? normal de ''kayıt ol'' butonuna basarak falan derdim de neyse :A @Mehmet_Cvkn adlı arkadaşım sayesin de buradayım onu belirteyim.Kendisi ile aynı mahallede oturmaktayız ve 8 yıllık arkadaşımdır. Ortaokuldayken dizi sohbetleri yaparken reyting konusu falan açıldı tam hatırlamıyorum :D ve Muhtemelen de ben reytinglere hangi siteden baktığıyla ilgili link istedim :A verdi de sağolsun , girdik baktık reytinglere ama kayıt olmadım :A İşte 2 yıl önce de kayıt oldum yani :A

Ayrıyetten forumda hiç bir emeğim yoktur :A Bu konuyla beraber 2. açmış olduğum konu olarak gözükecek ama külliyen yalan : bu konu dışında başka açtığım bir konu yoktur :D Üşenirim zaten :A

Biliyorum başlığı okuyunca çok üzüldünüz gidiyorum falan mendilleri almıştınız elinize :A merak etmeyin sadece uzun bir ara veriyorum.Why? Niçin? Ygs ve Lys denen eğitim sistemimizin vazgeçilmez ikilisi hayatımızın geri kalanını kesin olarak belirleyen iki sınavdan ötürü :D Öyle ders çalışan bi çocuk değilimdir bugüne kadar çözdüğüm soru sayısı 200 ü geçmez :A Ama çalışmak zorundayım aklım başıma yeni geldi bu da ayrı bir konu :A Ve ayrıca forum bu aralar çökmüş durum da sıkıcı bir ortam var :A umarım geri geldiğim de return yapmış üyeler olur :D
Normal de @MayısKralı cım ile gidicektik ama döneklik yapıp beni beklemedi :A bende @Bully i beklemiyorum :A

Şimdi gelipte buraya sevdiğim üyeleri falan yazmayacağım herkes kendini biliyor :A

Konu açmışken @Arslan Bey bana özelden bi ulaşırsanız iyi olur , buluşma tertiplesek diyorum artık :D

Ölmez sağ kalırsam Ygs veya Lys ertesi buradayımdır.Herkes Allaha emanet olsun :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Seninle pek bi sohbetim olmadı ama yorumlarından gördüğüm kadarıyla baya eğlenceli birisin :D

Gidecek olmana üzüldüm ama malesef ben de yakın zamanda YGS'den dolayı ayrılmayı düşünüyorum. Umarım her şey istediğin gibi olur ve müjdeli haberlerle dönersin :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
@DarkLeqenD eğitim durumu burda söz konusu olmuş o açıdan tabiki diyecek birşey yok ama toptan bırakmadığına sevindim:) esprilerin,komik sözlerin olarak foruma iyi bir katkı yapıyordun umarım sınav çalışmalarının hakkını alırsın:) tekrardan dönmeni bekliyoruz:)

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Seninle pek bi sohbetim olmadı ama yorumlarından gördüğüm kadarıyla baya eğlenceli birisin :D

Gidecek olmana üzüldüm ama malesef ben de yakın zamanda YGS'den dolayı ayrılmayı düşünüyorum. Umarım her şey istediğin gibi olur ve müjdeli haberlerle dönersin :)
aa sende gideceksen , ben seni beklerim beraber gideriz :A
@DarkLeqenD eğitim durumu burda söz konusu olmuş o açıdan tabiki diyecek birşey yok ama toptan bırakmadığına sevindim:) esprilerin,komik sözlerin olarak foruma iyi bir katkı yapıyordun umarım sınav çalışmalarının hakkını alırsın:) tekrardan dönmeni bekliyoruz:)
Umarım geldiğim de şu :) emojiden kurtulmuş olursun :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu ne lan herkes gidiyor, neyse ki ben de bu sezon yokum da o anı tatmayacağım. :A

YGS ve LYS daha önemli, forumu salla gitsin. Burada durursan sürekli girmek, şuna da yazayım, bildirime de bakayım derken bırakamıyorsun. Doğru karar yani. Bittiği an burada ol, herhalde ben de gelirim o zamana. :F Kendine iyi bak, görüşmek üzere. :bhr:

Ne zaman gidiyorsun, bugün son mu?

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hemen konuyla ilgili bi düzenleme yapayım @OzaN beyim hatayı düzeltmiş bu açtığım ilk konudur bilginize :A

Bu ne lan herkes gidiyor, neyse ki ben de bu sezon yokum da o anı tatmayacağım. :A

YGS ve LYS daha önemli, forumu salla gitsin. Burada durursan sürekli girmek, şuna da yazayım, bildirime de bakayım derken bırakamıyorsun. Doğru karar yani. Bittiği an burada ol, herhalde ben de gelirim o zamana. :F Kendine iyi bak, görüşmek üzere. :bhr:

Ne zaman gidiyorsun, bugün son mu?
Sen ne zaman gitmemi isterdin ? :A Millet bi konumu görsün yorumunu yapsın o zaman gidecem :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hemen konuyla ilgili bi düzenleme yapayım @OzaN beyim hatayı düzeltmiş bu açtığım ilk konudur bilginize :A

Sen ne zaman gitmemi isterdin ? :A Millet bi konumu görsün yorumunu yapsın o zaman gidecem :A
Valla konuyu açtın, zaten YGS'ye de az kaldı herhalde Şubat mıydı Mart mıydı yapılıyor. 4 yılın konusu var, yarın başlasan anca bitirirsin. :F Git yani bu akşam, geleceğin önemli. Giiit :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Maşallah bu sene YGS ve LYS yüzünden forumun yarısı gidiyor. Vedan da kendin gibi eğlenceli olduğu için olmamış diyemedim. Hayırlı haberlerini bekliyoruz bakalım. :A @DarkLeqenD

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Oo kardeşim nereye ya. Yeni bulmuştuk seni olmadı bu :)

Hangi ayda donmeyi dusunuyorsun Ramazanda burada ol kırdırtma kafanı :A O eğlenceli kişiliğinle yazdığın mesajlarını özleyeceğim. Forumda sevdiğim insanlar ayrılınca bir başka oluyor. Survivorda vermiş olduğun oy ve desteğin için teşekkür ederim. İnşallah geldiğin zaman aramızda ki sohbeti arkadaşlığı daha da geliştiririz. Sınavlarında başarılar. İnşallah istediğin hedefi tutturursun :) Ne olmak istiyordun söyle de ona göre dua edelim :D

Allaha emanet ol hakkını helal et ölüm var kime ne zaman ne olacağı belli olmuyor :)

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oh be sonunda kurtuluyoruz demek senden @DarkLeqenD çok sevindim çok mutluyum şu an :Z :A

giphy.gif

LYS'ye kadar yaklaşık bi 10 ay vardır. İyi çalış düzgün bir yere gir öyle geri dön foruma :D Hatta istiyorsan banlasınlar seni 10 aylığına ben sana güvenemiyorum çünkü dayanamaz girersin sen yine :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Her sene Eylül ayında bu tarz konular olur bolca, bu kez erken başladı herhalde. :D

Başarılar sınavında ama foruma girmeye tamamen engel bir durum yok arada uğrarsın. :)

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Oo kardeşim nereye ya. Yeni bulmuştuk seni olmadı bu :)

Hangi ayda donmeyi dusunuyorsun Ramazanda burada ol kırdırtma kafanı :A O eğlenceli kişiliğinle yazdığın mesajlarını özleyeceğim. Forumda sevdiğim insanlar ayrılınca bir başka oluyor. Survivorda vermiş olduğun oy ve desteğin için teşekkür ederim. İnşallah geldiğin zaman aramızda ki sohbeti arkadaşlığı daha da geliştiririz. Sınavlarında başarılar. İnşallah istediğin hedefi tutturursun :) Ne olmak istiyordun söyle de ona göre dua edelim :D

Allaha emanet ol hakkını helal et ölüm var kime ne zaman ne olacağı belli olmuyor :)
Niye Ramazan ? :A Aldığım puana göre bakacaz artık :F işte bu kadar da plansız bu çocuk :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Her sene Eylül ayında bu tarz konular olur bolca, bu kez erken başladı herhalde. :D

Başarılar sınavında ama foruma girmeye tamamen engel bir durum yok arada uğrarsın. :)
Foruma kurşun döktürelim bence. Eldeki üyeler de yavaş yavaş gitmeye başlıyor. :A

DarkLegenD

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Asıl hevesinin artması lazım. :A

Neyse git çalış, günde 300 soru inanıyoruz sana. :F
300 az değil mi la ? :A ne gülüyon la :A

Biliyorum adminim benim gibi kaliteli bir üyeyi kaybetmek istemiyorsunuz :A