2 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Aldatmak - 43. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,435
Puanı
1,060
Yalı Çapkını + 2 Türk takımının avrupa futbol maçıyla beraber 0.09 düşüş yaşamıştı. Dağılma derken ? "Diziden anlamayan kitle" demek bence biraz fazla oluyor altı üstü bir dizi :A
Söylenildiği üzere Kurtlar Vadisi gibi bir başyapıt izleyenler izliyor. Yine de mi diziden anlamıyoruz Kurtlar Vadisi izledik diye :D Sonuçta her kitleye saygı duymamız gerekiyor bence. Zaten Vadi kitlesinden seni eleştiren engelleyen çok twitter'da 😂

Raci gelirse buradaki herkes kudurur ;) 😂😂😂
Dizimizi hem erkek hem kadınlar çok izliyor. O yönden çok şanslıyız. Artışımız inşallah devam edecek. :Z:bhr:

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,198
Puanı
460
Kendi Düşen Ağlamaz kendini kurtarmış, bu şekilde 2.5 - 3 arası giderse TRT bir süre daha devam ettirir.

Sakla Beni'yi yerden yere vurmuşlar sosyal medyada, övülen bir yorum yok gibi birşeydi. Hudutsuz Sevda'nın ilk bölümünde de benzer tepkiler vardı ama sonra izlendi, belli olmaz deneklerin durumu :)

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
2 haftalık ara Kendi Düşen Ağlamaz’ı haliyle etkilemişti ama dün yeni rakibe rağmen yükseliş yaşamış. Bölümde oldukça güzeldi. Yine 3 oranını yakaladımı güzel olacak. Bu oranlar dizinin uzun süre sürmesini sağlayacaktır.
Şoray Uzun’u bekliyoruz. Umarım Mucize’nin eşi değilde Esma için giriyordur diziye. Gerçi öylede olsa komik bir karakter olacaktır.

Star’ın dizisinin fragmanlarını dahi izlemedim ama soğuk bir havası var.
atv dizisinede helal olsun, kemik bir kitlesi var, etkilenmiyor hiç rakiplerden.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,401
Puanı
860
6,7 yıl önce cumartesi yayınlanan yapımlar 5,6 reyting ile 1. oluyordu bu sezon tüm günler neredeyse aynısı oldu.

Hudutsuz Rezil artış yaşamış umarım çakıldığı günleri yakın zamanda görürüz :ZFOX önceden perşembe gününü kaliteli yapımlara ayırırdı düştüğü hallere bak :(.

Aldatmak kemik kitlesini korumaya devam etmiş.

Kendi Düşen Ağlamaz iyi yükselmiş.

Sakla Beni eh işte ortalama bir başlangıö yapmış. Sosyal medya da çok yerden yere vurmuşlar bence göreceği max reyting 4,50 - 5.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,292
Puanı
410
6,7 yıl önce cumartesi yayınlanan yapımlar 5,6 reyting ile 1. oluyordu bu sezon tüm günler neredeyse aynısı oldu.

Hudutsuz Rezil artış yaşamış umarım çakıldığı günleri yakın zamanda görürüz :ZFOX önceden perşembe gününü kaliteli yapımlara ayırırdı düştüğü hallere bak :(.

Aldatmak kemik kitlesini korumaya devam etmiş.

Kendi Düşen Ağlamaz iyi yükselmiş.

Sakla Beni eh işte ortalama bir başlangıö yapmış. Sosyal medya da çok yerden yere vurmuşlar bence göreceği max reyting 4,50 - 5.
Sakla Beni 4.5 alırsa sezon sonuna kadar devam ettirir Star 😂😂😂

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,292
Puanı
410

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,391
Puanı
1,060
Yalı Çapkını + 2 Türk takımının avrupa futbol maçıyla beraber 0.09 düşüş yaşamıştı. Dağılma derken ? "Diziden anlamayan kitle" demek bence biraz fazla oluyor altı üstü bir dizi :A
Söylenildiği üzere Kurtlar Vadisi gibi bir başyapıt izleyenler izliyor. Yine de mi diziden anlamıyoruz Kurtlar Vadisi izledik diye :D Sonuçta her kitleye saygı duymamız gerekiyor bence. Zaten Vadi kitlesinden seni eleştiren engelleyen çok twitter'da 😂

Raci gelirse buradaki herkes kudurur ;) 😂😂😂
Maçlar açık kanalda verilseydi sonucu tartışmak daha mantıklıydı.Diziye net bir etki etmemiş. :A