2-8 Temmuz 2018 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sonradan izledin sanırım. Oyuncular seni sarmaz normâlde, o daha ilginç. Neredeyse hepsi Leyla ile Mecnun'dan kopma. @MEnes'i de etiketleyelim de, o da görsün bu ilginçliği. :A
Deniz'in Beş Kardeş izlediğini biliyordum ilk başta ilginç gelmişti zaten. :A Ama gelişme var kendisinde yavaş yavaş hissettiriyor. :A
Kelime hazineme Muhalif kelimesini kazandırdığınız için teşekkürler. Galiba inatlaşma tarzı birşey :D ama kullanacağımı snamıyorum :A

@MEnes in öğrettikleri daha kullanışlı benim için :F
Teşekkür ediyorum bu tutumuna ve bu farklı kelimeleri kullanamaya devam edeceğimi belirtmek isterim. :A
Benle geçen zaman keyifli olur her zaman :A kendimi bir an @MEnes gibi hissettim :F ben de keyif aldım :D
Kendini benim gibi de hissetmeye başladın ohooo. :A Olum tamam beni kıskanıyorsun bunu biliyorum da işi ilerletmişsin iyice. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dinleyecek şarkı Yok doğru dürüst albüm istiyorum :F
Gece açlık başına vurdu sanırım ya da uykusuz kaldın. "Dinleyecek şarkısı kalmadı" demen gerekirken, "dinleyecek şarkı yok" diyorsun. Üstüne bir de "doğru dürüst albüm istiyorum" diyorsun, öncekileri gömüyormuşsun gibi. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Deniz'in Beş Kardeş izlediğini biliyordum ilk başta ilginç gelmişti zaten. :A Ama gelişme var kendisinde yavaş yavaş hissettiriyor. :A

Teşekkür ediyorum bu tutumuna ve bu farklı kelimeleri kullanamaya devam edeceğimi belirtmek isterim. :A

Kendini benim gibi de hissetmeye başladın ohooo. :A Olum tamam beni kıskanıyorsun bunu biliyorum da işi ilerletmişsin iyice. :A
O cümleden bu manayı çıkarman tamamıyla EGO'nla bağlantılı :A

Gece açlık başına vurdu sanırım ya da uykusuz kaldın. "Dinleyecek şarkısı kalmadı" demen gerekirken, "dinleyecek şarkı yok" diyorsun. Üstüne bir de "doğru dürüst albüm istiyorum" diyorsun, öncekileri gömüyormuşsun gibi. :A
Öyle değil yani şu an tüm sanatçıların şarkılarını tükettim Sıla ilaç gibi gelir :D