2-8 Nisan 2018 Haftanın En Çok Güldüren Mesajları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben Emre gibi etiket yapsam 20'de 20 yaparım o listede :A Bu halimle bile zirvedeyim aslında da bozuk sisteminiz beni kaldıramamış :A
Hahaha Aaa mesajını şimdi gördüm bela okumuşsun bu listeye bela giremez ayoll sistem sana rtük engeli koymuş :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ciddi değildim orada gönderme vardı sadece, göndermeleri yakalayamıyor mu sizin uyduruk sisteminiz :A
Hhaha Aaa @DarkLegenD Beyin de önünü kesmiştik @Yiğitt e dis atma konusuyla :A Seninde önünü bu beddua mesajınla kestik rtük olarak sistem güzel çalısıyor almıcağı mesajları iyi biliyor listeye :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hhaha Aaa @DarkLegenD Beyin de önünü kesmiştik @Yiğitt e dis atma konusuyla :A Seninde önünü bu beddua mesajınla kestik rtük olarak sistem güzel çalısıyor almıcağı mesajları iyi biliyor listeye :A :A :A
Yaa Çiğdem efendi RTÜK öyle değil böyle olur :A Bileğimin hakkıyla aldığım güldürdün'leri listeye almazsanız böyle kapatırlar işte o fonksiyonları :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaa Çiğdem efendi RTÜK öyle değil böyle olur :A Bileğimin hakkıyla aldığım güldürdün'leri listeye almazsanız böyle kapatırlar işte o fonksiyonları :A
Hahah Aaa olsun sonucta bu liste zaten yayınlanmıstı :A :A :A

Şuan güldürü olmaması iyidir hem beğeniyi canlandırır hemde @xemrexxx i durdurur :A Güldürüde tek tük 1-2 mesajla olmanın anlamı yok 1-2 değişik üye var gerisi hep @xemrexxx :F Onun önünü keseriz bu hafta :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Şuan güldürü olmaması iyidir hem beğeniyi canlandırır hemde @xemrexxx i durdurur :A Güldürüde tek tük 1-2 mesajla olmanın anlamı yok 1-2 değişik üye var gerisi hep @xemrexxx :F Onun önünü keseriz bu hafta :A :A :A
Bu sefer de beğeni listesini dolduracak, değişen bir şey olmayacak sonuçta :A Bütün forumu etiketliyor adam sırf beğeni, güldürü kazanabilmek için :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu sefer de beğeni listesini dolduracak, değişen bir şey olmayacak sonuçta :A Bütün forumu etiketliyor adam sırf beğeni, güldürü kazanabilmek için :A
Aaa o konuda hakkını yedirtemem sevmesem bile @xemrexxx i :F Bizim zamanımızda bu güldürü olayı yoktu her mesajına üyeleri 1 Emre 2 ben etiket ederdik yine taa 2014 2015 den beridir :A

Yani üyeler cevap verir öyle sohbet ortamı oluştururuz diye yapıyoruz zaten forumu Emre ile biz en çok konuşturuyoruz tabi o mezarına gidince yük bizim omuzumuzda kaldı :F@destere Efendide bu kış ayında aktif olmadı şimdi haziranda gider utanmadan :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Aaa o konuda hakkını yedirtemem sevmesem bile @xemrexxx i :F Bizim zamanımızda bu güldürü olayı yoktu her mesajına üyeleri 1 Emre 2 ben etiket ederdik yine taa 2014 2015 den beridir :A

Yani üyeler cevap verir öyle sohbet ortamı oluştururuz diye yapıyoruz zaten forumu Emre ile biz en çok konuşturuyoruz tabi o mezarına gidince yük bizim omuzumuzda kaldı :F@destere Efendide bu kış ayında aktif olmadı şimdi haziranda gider utanmadan :A :A :A
her kuşun eti yenmez zati hadsiz:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061

ay bu kız iyice sapıttı sen git @destere nin önünü kes .ss

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
ben 3-4 olurum sandım :A
Bu işte bir iş var :eek: Geçen hafta sen bana söyledin seni birinci yapacam dedin bende @Aserat ın Mavi top konusunda güldürü çok diye güme gitmesin demiştim ama nasıl becerdiysen listeye bile sokmamışsın onu :eek:
@MasacRE- nin dikdörtgen belasıda listede yok ama oda benden fazla güldürmüştü :A
Pazar günü mesaj yazdığım için haftayada listede olur :A Daha @eskici @kerem ve @gözlemci de o mesajımı görmediler. Sayısı artatsa işte ozaman @xemrexxx i korku sarar ve çok iyi mesajlarla gelmeye çalışır :A:A

Cidden niye yok benim mesajım :eek: @xemrexxx in hormonlu güldürüleri listeyi bozmuş herhalde benim gibi etiketsiz 11 tane güldürdün'ü kaldıramadı sistem :A @Çiğdem- bir kontrol et bakayım şunu 11 tane güldürdün aldım ben bu mesaj ile listenin en başına altın harflerle yazmanız gerekirken listede bile yokum nasıl iş bu :A

https://fav10.net/forum/threads/‘8-gün’-final-yapıyor.277667/#post-3314449
kız resmen şer itifakı kurulmuş:eek: ben yokken utc mi izliyor bunlar birlikte:A @Harunn60 @Forumdash

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
ben 3-4 olurum sandım :A
Bu işte bir iş var :eek: Geçen hafta sen bana söyledin seni birinci yapacam dedin bende @Aserat ın Mavi top konusunda güldürü çok diye güme gitmesin demiştim ama nasıl becerdiysen listeye bile sokmamışsın onu :eek:
@MasacRE- nin dikdörtgen belasıda listede yok ama oda benden fazla güldürmüştü :A
Pazar günü mesaj yazdığım için haftayada listede olur :A Daha @eskici @kerem ve @gözlemci de o mesajımı görmediler. Sayısı artatsa işte ozaman @xemrexxx i korku sarar ve çok iyi mesajlarla gelmeye çalışır :A:A
@xemrexxx gibi 5 başlı yılanın 3 başını ezdin helal olsun sana valla :A :A :clapping: