Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

1990-2017 Yılları Arasında Yılın En İyi Şarkıları

Bu konu 'Müzik Dünyası' forumundadır ve Çiğdem- tarafından 10 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

2017 de Büyük Hatırın Var a klip çekip Her Gece söyledi aslında yılı boş geçmedi :A :A :A

• Güldürdün Güldürdün x 1
  2. eskici

eskici Favori Üye
    Favori Üye

2 yıllık şarkıya klip çekmekle olmaz yeni albüm yapması lazım :A

3. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Aaa artık albüm yapılmıyor Singleye alıştılar 1 şarkıya klip çekiyorlar 1 yılı öyle götürüyorlar :A :A :A

4. eskici

eskici Favori Üye
    Favori Üye

Şarkı çıkarsın o da yeter ama hiçbir şey yapmıyor arada eski şarkıları söylüyor o kadar :A

5. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Her Gece söyledi ama oda bilindik şarkıydı yeni şarkı lazım evet :A

Mustimin albümü geliyor yorumlarız :Z

6. eskici

eskici Favori Üye
    Favori Üye

Ne zaman :A

7. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Tarkan gibi normal albüm yapacak bu yaz bekliyoruz :Z:Z:Z

Aşk Kovulmaz albümden bir şarkıydı bilmem sen ozaman forumdamıydın hatırlayamadım :F

8. eskici

eskici Favori Üye
    Favori Üye

Evet biliyorum bu şarkıyı forum haftalık şarkı listesinde de oy kullanmıştım bu şarkıya :A

• Harika Harika x 1
  9. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Aaa aslında kış ayı çıkacaktı albüm ama yaz ayına kaldı Musti hiç acele etmiyor sağolsun :A :A :A

10. eskici

eskici Favori Üye
    Favori Üye

Olsun yazın çıkması daha iyi olur :A

11. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Eline sağlık bacım ama Tarkan ve Msutiye torpil yapmişsin gözümden kaçmadı :A Sen Yoluna Ben Yoluma - Kırmızı - Acele Etme 'yi de koysaydın keşke:( Bodruma gelene kadar Romeo bile vardı :A

Bu arada Çınlamayı neden koymadın :A

12. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Aaa 30 yıla yakın 3 şarkı olsun zaten en etkili yılları zaten o yıllar arası Türkiye Musti mi Tarkan mı diye ikiye bölünme yıllarıydı ve diğer şarkıcılarada yer vermek için Musti ile Tarkana daha yer vermedim  tam aksine cnm :A  Mustinin Araba dan sonra en büyük etkisi İsyankardı Türkiye değil Avrupayıda sallamıştı Almanyada altın plak alan tek türk şarkıcı ama Yalında ekmek yesin dedim Musti fanı olmama rağmen 4 şarkıya çıkmasına izin vermedim  burada adaletli paylaşımda önemli Tarkanda Dudu ile alırdı ordanda Yıldız ekmek yesin dedim 2017 de de Tarkan seçmedim emsala onuda 4 e çıkmasına izin vermedim Sezenin hakkıydı adaletli paylaşım  :A

2007 Yılıın Çakmak Çakmak daha uygun Sibelde bir ekmek yesin hem o şarkının etkisi daha hak ediyor  Hande ile Gülşen zaten  kadınlarda en fazla şarkı yer alanlar 2 şer ile :A

Yankı varkan Tilki Kıza 5 yaşındakı çocuk ödül verir ayoll :A O yılın tartışmasız en iyisi Yankı altalnatif olursa zaten Sılanın  Yan Benimlesi gelir Tilki Kız a Altarnatifte bile yer yok :A  Müziğin yolculuğu gibi 20 liste yapsak olur ama her yılın sadece 1 şarkısını seçtik bu da zordu yani müzik adına çok emek harcadım foruma aklıma geldikçe yine çalışmalarım sürecek:Z:Z:Z

• Beğendim Beğendim x 1
  13. gözlemci

gözlemci Favori Üye
    Favori Üye

Ne kadar güzerl bir konu olmuş böyle :clapping::clapping: @Çiğdem-  emeğine sağlık cidden çok hoş olmuş özellikle Mustafa Sandal ve Tarkan damga vurmuş listeye , sonlarda İrem Derici vs de olması çok hoşuma gitti :bhr:

• Harika Harika x 1
  14. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Sibel canın padişahı olabilirdi çakmak çakmak yerine :X 90-2017 yılları arasında O sen olsan bariyi eklemene gerek yok katılıyorum ama Çevapsız Çınlama olabilirdi :A

• Beğendim Beğendim x 1
  15. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Aaa işte öyle karışık olmuyor şarkıcılardan cnm her yıldan sadece 1 şarkı :A Padişah 97 şarkısı Şımarık var :A Çakmak Çakmak Tarkan ayzdı diye bu kadar kıskanma ayoll söyleyene bak sen :A :A :A

Cevapsız Çınlama yılın şarkısı yazmak için adaletsiz birisi olmak lazım onu ben yapamam ayoll hak geçmeyecek benim yaptığım işlerde :A  Yankı varkan 2016 yılın şarkısı o olur Yankı olmasaydı Yan Benimle seçerdim altarnatifi o dediğim gibi  :A @denizz19

Böyle işlere fanlık duygusallığı karıştırılmaz profosyonel olucaksın ayoll  :A :A :A

16. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Aaa çok teşekkürler cnm senin beğeneceğini biliyordum :bhr::bhr::bhr:

Ara sıra izlemek , dinlemek için iyi oldu  en çok benim açımdan :Z:Z:Z

• Harika Harika x 1
  17. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

hem haksızlık yapamam diyorsun hem de yan benimle diyorsun hem de Cevapsız Çınlamaya karşi :A O zaman adaletimi konuşturuyorum 2016 da MOR yıktı geçti :F:F

18. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Hhaha Aaa öyle ol işte ayoll dökül bakalım senin asıl karın ağrın belli oldu :A :A :A

Allahtan Yankı vardı da hangisi olacak derdimiz kalmadı Yoksa utanmasan Mor u seçtiricen bir de Çınlamadan dem vuruyor  asıl derdinin başka olduğunu bilmiyorum sankı abiciğim :A :A :A

19. Forumdash

Forumdash Kendi Modu
    Favori Üye

Çok fesatsın bacım :F Aklımda olmayanları sokuyorsun.
    Mor şarkısını ben sevmiyordum ki unttun heralde:X Ben senin mantıgına göre dedim :A Çınlama'nın hakkını yemişsin :(

20. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Hhaha Aklında olmayanları değil asıl kafanın içinde dolaşanları dışarıya çıkartıyorum ayoll
    :A :A :A

tolgabın etkinliğinde yılın şarkısı Yankıydı , enim etkinliğimde finalde kıl payı Sılaya yenilmişti Yankıyı tek ben demiyorum zaten bu videodakı liste benim listem değil en az 3 şarkı koymazdım kişişel yapsaydım Sılayı almazdım kesinlikle :A :A :A

Yankı 2016 yılının tartışmasız en iyisi @Harunnn60 ı üstüne salarım ayoll :A :A :A

Sayfayı Paylaş