19 Eylül Pazartesi Reytingler Karışacak!

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Total
Kırgın çiçekler 7-8
Babam ve ailesi 6-7
İçeride 5-6
Paramparça 4-5
Hayat sevince güzel 3-4
Hangimiz sevmedik 1-2
AB
İçeride 7-8
Babam ve ailesi 5-6
Kırgın çiçekler 5+
Paramparça 3+
Hangimiz sevmedik 2+
Hayat sevince güzel 1+
Abc 1
İçeride 6-7
Babam ve ailesi 5-6
Kırgın çiçekler 5-6
paramparça 5
Hayat sevince güzel 2
Hangimiz sevmedik 1

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Kırgın Çiçekler Total de yine zirveyi alacaktır. Fakat Babam ve Ailesi ilerleyen haftalarda Kırgın Çiçekler den seyirci çalabilir.

AB de Içerde iyi bir başlangıç yapacak gibi geliyor. Kırgın Çiçekler de ortama üzeri gider.

Paramparça ve Hayat Sevince Güzel'in yeni sezonda baya kan kaybedeceklerini düşünüyorum.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kırgınlar her iki grupta 1.olur.
Iceride ab'de iyi gider. Ama bilemiyorum uzun vadede ne olur.

Diğer dizileri yorumlamaya gerek yok. :A

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
İnşallah Paramparça'nın reytingleri düşer de hazirana kadar izlemek zorunda kalmayız.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben ilk hafta tüm gruplarda Kırgın Çiçekler zirvede yer alacak diyorum ama bakalım. Sonrasında AB grubu git gel yapabilir ama Totali KÇ bırakmayacak bence :)

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
İçeride Kırgın Çiçekleri sarsabilir gibime geliyor bana vallahi sağlam bakalım izleyip göreceğiz

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Paramparça sezonu göremeden paramparça olur, çok çok sönük bir fragman oldu geçen sezon Nurgül Yeşilçay ayrıldıktan sonraki çöküş bu sezon tavan yapar. Gün değişimi muhtemel.

Kırgın Çiçekler yeni dizilerin etkisiyle düşer, bu sezon artık final yapacağını düşünüyorum çünkü eski reytinglerinden bir hayli uzak olacaktır.

Hayat Sevince Güzel denen Kalbim Ege'de Kaldı remake'i dizi 1-2 aya biter, Pazartesi kuşağında ilk fişi çekilen dizi bile olabilir. Son kez farklı bir günde denenebilir.

Hangimiz Sevmedik muhtemelen kanal faktörüyle devam edecektir. Yeşil Deniz gibi giderse ki ben öyle düşünüyorum 1 sezonu daha garantiye alır.

Babam ve Ailesi tam bir kara kutu. Tutma ihtimalini %51 olarak görüyorum ama çok karışık bir gün, belki 13 bölümü tamamlamadan final yapar belki de kanalın bayrak taşıyıcı dizilerinden birisi olur. Kırgın Çiçekler'den pay kapması büyük ihtimal.

İçeride bu sezon tutacağına kesin gözüyle baktığım tek Pazartesi dizisi. Kanal faktörü dev negatif ama iyi reytingler alırsa Show'un uzun yıllar süren dizilerde birinci olamama fobisini yıkabilir. Show Ay Yapım'ın kalitesini Ezel'den sonra yakalayınca bir daha bırakmaz şimdiden söyleyeyim :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İçeride'den umutluyum hadi bakalım umarım iyi çıkar da hem ben izlerim hem de şu Kırgın Çiçekler'i tepeden indirir :A

Son düzenleme: