19 Eylül Pazartesi Reytingler Karışacak!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
19 Eylül Pazartesi bir önceki sezondan kalan diziler de yayına girecek, yeni iki dizi de başlayacak.

3.sezonuyla ekrana gelecek olan Paramparça, geçtiğimiz sezon ilk sezon aldığı reytinglerin epey gerisine düşmüş ve sezon finaliyle de 4-5 arası giden reyting almıştı. Yeni sezonunda ise oldukça zorlanacağı aşikar. Zira dizi bambaşka bir formatla ve ağırlıklı gençlik teması üzerinden gidecek olan dizinin neler yapacağı merak konusu?

ATV'nin 2.sezonuyla ekranlara gelecek olan dizisi Kırgın Çiçekler ise şu an için Paramparça'ya göre daha şanslı durumda. Geçtiğimiz sezonu Totalde 6,60 reytingle bitiren dizinin AB oranları ise 4,5 civarındaydı. Ancak bu sezon diziye yeni bir ismin de katılmasıyla ve senaryonun nasıl işleneceğiyle de paralel olarak dizinin alacağı oranlar şekillenmiş olacak. Dizinin tanıtım fragmanları da dizinin izleyici kitlesini oldukça heyecanlandırmış gözüküyor.

Fox ekranlarında izleyiciyle buluşan Hayat Sevince Güzel başladığı ilk günden bugüne özellikle total grubunda zirvede yer alsa da tam anlamıyla gününe bir hakimiyet kurabilmiş değil. Yeni rakiplerinin gelişiyle Totalde belki gününü idare edebilir ancak AB grubunda işi oldukça zor olacak gibi. Ancak liderliğini kaybetmesi yüksek ihtimal.

Cuma günleri yayın hayatına başlayan daha sonra darbe olayları sürecinde uzun süre yayınlanmamış olan ve geri dönüşünde de Pazartesi başlayan dizi Hangimiz Sevmedik ise izleyiciyi tam anlamıyla yakalayabilmiş görünmüyor. Dizi bir iki kez AB grubunda zirvede yer alsa da diğer rakiplerinin gelişiyle en büyük etkilenecek olan diziler arasında olacak gibi.

Yayın hayatına yeni başlayacak olan dizilerden biri olan başrollerinde Ayça Bingöl ve Bülent İnal'ın yer alacağı dizi Babam ve Ailesi ise iddialı kadrosuyla dikkatleri üzerine çekse de genel anlamda forum içerisinde yetersiz fragmanlar olduğu yönünde yorumlar yapıldı. Ancak dizinin içeriğini görmeden net yorumlar yapamayacağımızı belirtmek istiyorum. Zira iddiasız gibi görünüp çok iddialı olan oldukça fazla dizi oldu bugüne kadar. Bakalım yeni dizi neler yapacak? Reyting pastasından kendine pay alabilecek mi?

Show TV'nin iddialı kadrosuyla dikkat çeken yeni dizisi İçerde ise polisiye türünde iddiasını ortaya koyacak gibi görünüyor. Toplam 5 dizi rakibi karşısında nasıl bir izlenme oranı alacağı merak konusu. Dizinin tanıtımlarının da beğenildiğini söyleyelim.

Sizlerin de fikirlerini alalım efendim.​

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
ne kadan taraflı bir yazı kırgınlar fragmanı heyecanlandırmış, fragmanda sinem öztürk ve mine tugayı gören paramparça izleyicisi heyecanlanmamış mı :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
ne kadan taraflı bir yazı kırgınlar fragmanı heyecanlandırmış, fragmanda sinem öztürk ve mine tugayı gören paramparça izleyicisi heyecanlanmamış mı :A
Olanı söyledim sen de bu sezon Kırgın Çiçeklere geçmişsin :A

Bir de Kırgın Çiçekler'e bir paragraf döşemiş ama İçerde için sadece 3 cümle. :A
Birisi 2.sezonuyla ekrana gelen dizi diğeri daha başlamamış çerez bir dizi ne bekliyon :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
Olanı söyledim sen de bu sezon Kırgın Çiçeklere geçmişsin :A

Birisi 2.sezonuyla ekrana gelen dizi diğeri daha başlamamış çerez bir dizi ne bekliyon :A
latest

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
TOTAL'de Kırgınlar zirveyi bırakmaz o fragmandan sonra. Benim bile tüylerim diken diken oldu. AB'de İçerde zirvede olacaktır bence, ABC1 çok karışık belli olmaz Babam ve Ailesi de zirve alabilir.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sıralama şöyle olur gibi;

Total
Kırgın Çiçekler
Babam ve Ailesi
İçerde
Paramparça
Hayat Sevince Güzel
Hangimiz Sevmedik

Ab
İçerde
Babam ve Ailesi
Kırgın Çiçekler
Paramparça
Hangimiz Sevmedik
Hayat Sevince Güzel

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Geçen sezon A/B'de boşluk olduğu belliydi, İçerde'de senaryo iyi olursa hemen yakalar A/B grupunu.

Kanal D'nin dizisi tutmaz bence.

Total ne olur bilemiyorum. KÇ zirvede başlar gibi. Paramparça'nın artık zirve yarışından uzak olur, kadro her ne kadar iyi olsa da.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hayat sevince güzel ve paramparça zirvede bitiremez Kırgın Çiçekler ve İçerde dizilerinin arkasında kalırlar :F

ilk bölüm reytingleri hep dengeli gelir sonrada gelişir oyüzden 1.bölümden ben içerdeden dengeli reyting bekliyorum ama kırgın çiçeklerde dengeli başlayacak 5-6reyting civarı bşlangıç yaparlar hangisi zirvede başlar bilmiyorum ama zamanla içerde pazartesi gününü zirvede götürür :-)

aa ayrıca asıl acun geldiğinde neler olacak acaba işin orası daha karışık olur :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
KÇ nin reyting kaynağı Kemal Songül ve Güneye bişey olmadıktan sonra 6nın altına düşmeyiz. Zaten hemen bölüm de 1 kişi ölücek 7 reytingi geçeriz.
Diğer diziler de birbirini yer ve HS harcanılıp gider.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İçerde bence ilk sezon bomba olacak. Zirvede olur 8 reyting ile. Totalde bazı haftalar diğer dizilere kaptırır ama uzun vadede günün kazananı İçerde olur :Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İçerde Forever diyorum :)
Minnoşcum ve ebruşum kusura bakmasınlar netten izlerim :)