19 Eylül 2014 Cuma Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
karagülü tebrik ediyorum ;););)

şunuda eklemeden edemicem fox'un rekortmen karagül gibi bir dizi 8 reyting alınca zirvede diye eleştirilmeden tebrik ediliyor bencede edilmeli sonucta zirvede

kanal d rekortmen dizisi küçük ağa galatasaray maçından fark yediği halde aldığı 6-7 ortalama reytingle başarılı görünüyor

atv'in rekortmen dizisi karadayı ilk sezona 7 reyting gibi bir reytingle başlıyor zirvede diye herkesten olumlu tebrik alıyor

star tvnin bu yıl en iddalı dizisi reaksiyon 2 reyting gibi korkun bir başlangıc yapmasına rağmen iyi başlangıc yapmıs deniliyor

ama kurtlar vadisi hem frekansla aynı güne hemde beşiktaş maçıyla aynı başlamasına rağmen 7 reytingle zirvede yer alıyor ve kurtlar vadisine bir sürü eleştiri tepki geliyor başarısız diye yapmayın arkadaşlar hepsi türk dizileri hepsi bizim dizilerimiz haklının hakkını verelim lütfen kurtlar vadisi dizilerden en iyi başlangıcı yapan dizimiz olmuştur bence necati beye büyük tebrikler :bhr::bhr:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,461
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
karagülü tebrik ediyorum ;););)

şunuda eklemeden edemicem fox'un rekortmen karagül gibi bir dizi 8 reyting alınca zirvede diye eleştirilmeden tebrik ediliyor bencede edilmeli sonucta zirvede

kanal d rekortmen dizisi küçük ağa galatasaray maçından fark yediği halde aldığı 6-7 ortalama reytingle başarılı görünüyor

atv'in rekortmen dizisi karadayı ilk sezona 7 reyting gibi bir reytingle başlıyor zirvede diye herkesten olumlu tebrik alıyor

star tvnin bu yıl en iddalı dizisi reaksiyon 2 reyting gibi korkun bir başlangıc yapmasına rağmen iyi başlangıc yapmıs deniliyor

ama kurtlar vadisi hem frekansla aynı güne hemde beşiktaş maçıyla aynı başlamasına rağmen 7 reytingle zirvede yer alıyor ve kurtlar vadisine bir sürü eleştiri tepki geliyor başarısız diye yapmayın arkadaşlar hepsi türk dizileri hepsi bizim dizilerimiz haklının hakkını verelim lütfen kurtlar vadisi dizilerden en iyi başlangıcı yapan dizimiz olmuştur bence necati beye büyük tebrikler :bhr::bhr:
Arka sokaklarda kötü karakter
bonzai mafyasının başı
th
kardeşi polis onur yani can nergis

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Yorumlara bakıyorum Karagül'ün beklenilenden düşük başlaması frekansa bağlanırken Medcezir'in birinci olmasına önümüzdeki haftalarda düşüş kaçınılmaz denmiş. Medcezir frekanslar ayarsızken böyle gittiyse önümüzdeki haftalarda daha yüksek alacak o zaman. :)

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Yorumlara bakıyorum Karagül'ün beklenilenden düşük başlaması frekansa bağlanırken Medcezir'in birinci olmasına önümüzdeki haftalarda düşüş kaçınılmaz denmiş. Medcezir frekanslar ayarsızken böyle gittiyse önümüzdeki haftalarda daha yüksek alacak o zaman. :)
Karagul erken bitince medcezir boslukta iyi gitmis fakat gecen sezonda karagulde boslukta iyu gidiyordu

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
ağzından bal damlıyor ya:D
Nedense karagül frekanslardan dolayı düşükmüş ama medcezir ne oluyor o zaman geçen haftaya göre karşısında karagül varken hala oranları aynı:DVe deniz yıldızı da starda aldığı en yüksek oranlar bunlar ne yani frekans ayarı yoksa bu oranları nasıl aldı o zaman 5 alması mı gerekiyordu çok saçma.
Bence karagül düşük başladı nedeni ise erken bitmesi 23.30 da bitiyor geçen sezon 00.30 a kadar uzuyordu...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ağzından bal damlıyor ya:D
Nedense karagül frekanslardan dolayı düşükmüş ama medcezir ne oluyor o zaman geçen haftaya göre karşısında karagül varken hala oranları aynı:DVe deniz yıldızı da starda aldığı en yüksek oranlar bunlar ne yani frekans ayarı yoksa bu oranları nasıl aldı o zaman 5 alması mı gerekiyordu çok saçma.
Bence karagül düşük başladı nedeni ise erken bitmesi 23.30 da bitiyor geçen sezon 00.30 a kadar uzuyordu...
Hayret katılıyorum sana. :eek: :D

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Karagul erken bitince medcezir boslukta iyi gitmis fakat gecen sezonda karagulde boslukta iyu gidiyordu
Yani demek istediğim Medcezir'e nede olsa düşer diyorlar. Frekanslar düzelince daha da artar yani. :)

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Cuma akşamının en çok izlenen ilk üç kanalı...
(Prime time - total)
1. FOXTurkiye 19.89
2. startv 13.47
3.KanalD 10.01

Cuma akşamı AB'de en çok izlenen üç kanal:
1. startv 17.75
2. FOXTurkiye 17.44
3. @trttv1 7.25

oranlar 20:00-23:00 arası medcezir 23 ten sonra boşlukta baya bir yükselmiş gözüküyor :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Karagül beklediğimden düşük başlamış ama zamanla yükselişe geçecektir.

Medcezir'in dünkü bölümünün bir kısmını izlemiştim.Senaryo geçen bölüme göre baya iyiydi.Eğer senaryo böyle devam ederse, reytinglerde de iyi gidecektir.

Arka Sokaklar düşük gitmiş.Bakalım dizinin durumu ne olacak.

Kızılelma A\B'de iyi başlamış.

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Medcezir'im harika gidiyor :oley: Bu sezon çöker diyenlerden ses duyamıyoruz :A Bu sharelerini Ocak'a kadar korursa Total; 8,5 Ab; 10+ alırız :) Ab'de zirvenin tek sahibi olacağımızı düşünüyorum :)

Karagül, iyi başlamış diyemem üzgünüm. 14 ile kapatan bir dizi 8 ile açması iyi bir başlangıç değil ama kötü de değil. Eskisi kadar iyi gitmez bu sezon ama yine de Total'i kaptırmayacaktır.

Arka Sokaklar'ın zirve yarışından kopuk olacağını söylemiştim. Medcezir'in Total'de rakibi olamadı. Ab'de zaten varlık gösteremiyor. Uzayan ve tekrar eden senaryo ve yeni kötü oyuncular izleyiciyi sıktı artık, daha düşer mi bilemem.
Bakalım KARAGÜL süreyi uzatacak büyük ihtimalle 2-3- hafta sonra Med-cızır KARAGÜL' ün özetine geçilince nasıl olacak :A

Haftaya herkes cevabını alacak. :)
Aynen öyle olacak 2-3 haftaya kadar süresi uzatılınca bakalım med-cızır KARAGÜL'ün özetini geçecek mi :A

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Karagül güzel başlamış haftaya 10 üstü bekliyorum total'de yani eski oranlarına dönecektir.