18 Ocak 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Poyraz Karayel'de kesinlikle senaryosal bir sorun yok, aksine 3. sezonda olmasına rağmen hala çok iyi gidiyor. Ama BŞAG başladığından beri kitlesinin bir kısmını ona kaptırdı. Bana kalsa olası bir finalden ise gün değiştirmesini tercih ederim. Bir şekilde Haziran'a kadar yayınlanması lazım. :(

Zorlama dizi adı üstünde yapılmak için yapılmış gibi. Ay Yapım için fazlalık, çarşamba için fazlalık. Ve bir amacı da yok. Örneğin Cesur ve Güzel senaryoyu umursamayıp başrollerin çekimini izlemek isteyen kitleye hitap ediyor, çakma dizi kendince komedi boşluğunu doldurmaya çalışıyor, Aşk ve Mavi belli bir yaşın üstündeki kadınların izlemesi için var ama bu dizinin hedefini bir türlü çözemiyorum. Sezon sonuna doğru düşmeye başlarsa şaşırmam.

Diriliş, Kara Sevda ve No: 309'a tebrikler. :)
Taraflı yorum olduğu ne kadar belli. İzlemediğin bir dizi hakkında yorum yapman hiç konumuna uymadı. Senin sevdiğin bir diiznin kitlesini üzerine çekmesi ağır geldi galiba.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Taraflı yorum olduğu ne kadar belli. İzlemediğin bir dizi hakkında yorum yapman hiç konumuna uymadı. Senin sevdiğin bir diiznin kitlesini üzerine çekmesi ağır geldi galiba.
Bunları söylememin asıl nedeni düşüncelerimin aynen böyle olması, bence iyi bir dizi değil. Ayrıca ilk bölümü de izlemiştim, sonrakilerin nasıl olacağı oradan belliydi. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Diriliş çok iyi oranlar alarak açık ara 1.olmuş tebrikler. Diiznin tutmasindaki büyük nedenlerden biri dışarıda çekilmesi açık havada. Ve aksiyon sahnelerinin bol olması. Atlılar diye bir dizi olacaktı. Olsaydı eğer bu oranları alabilirdi. Görüntüleri Diriliş teki gibiydi.
No 309 de bu zorlu günde iyi oranlar alıyor . Sezon sonunu rahat görebilecek dizilerden biri. Demetin de tum dizileri iyi izleniyor. Yaz ayının kızı oldu bu da.;)
Kara Sevda da iyi giden dizilerden. Ama o da bu sezon bitmeli. Tmm senaryo bozulmadı ama konuları kısıtlı.
Poyraz geçen sezon bitmeliydi. Hata yapıldı. Günü degisseydi eğer çok önceden mesela Cumartesi olsaydı ab de iyi gidebilirdi.
Müge Anlı coşmuş.

Bunları söylememin asıl nedeni düşüncelerimin aynen böyle olması, bence iyi bir dizi değil. Ayrıca ilk bölümü de izlemiştim, sonrakilerin nasıl olacağı oradan belliydi. :)
Bak ilk bölümünü ben de izledim tamam ay yapım fazla dizim olsun da para kazanayım modunda bir yapım. 6 dizi yaparak bunu gösteriyor zaten. (Fi ci pi de var) ama BŞAG konusu farklı bir dizi. Mesela bu yorumu no 309 ve ya Kiralık Aşk hakkında yapsan ya da Aşk laftan anlamaz hakkında tmm . Kolaya kaçılan işler ama bu dizide farklılıklar var. Zaten tabloya bakinca tüm dizileri etkilediği gözüküyor .

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Hayır Cesur ve Güzel dizisi de, Aşk ve Mavi'de çok iyi diziler. Bozmadılar da daha. Poyraz Karayel ise çok iyi ama bir ara çok sapıtmıştı çok iyi olmaktançıkmıştı (şimdi dediğimgibiçokiyi) :innocent::innocent:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Diriliş uçmuş gitmiş zaten. :D
Bu Şehir Arkandan Gelecek'i evde izliyorlar, ben hiç sevmedim ama AB'de baya potensiali olan yapım. :D

Adını Sen Koy AB'de ilk 10'a girmiş uçmuş. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diriliş yine şov yapmış Total iyi yükselmiş tekrar 13e çıkmışız :Z :A @Çiğdem-
kösemin reytingine bakarken virgülü sağa kaydırıp bakıyordum poyrazın da sonuna 1 sıfır eklerim artık :A işte gerçek reytingler işte gerçek biz kudur @mrt-06 :A @Çiğdem- @eskici

Bu Şehir Arkandan Gelecek zorlu günde yayınlanmasının dezavantajını yaşıyor ama ab'de 6 reytinge dayanmış gayet iyi bence.

Önümüzdeki hafta da yükselişini sürdürür diye düşünüyorum.

Tabii Poyraz Karayel'i kötü etkiledi dizi orası ayrı :( Bakalım sezon sonunu görebilecek miyiz.
bu sezon ilk defa bu yüksek reytinglere seviniyorum ayoll vasilyus sayesinde çünkü önceki bölümlerden memnun değildim ama bubölüm gerçekten 17 hak ediyor nisan ayı gelemden 20 reytingleri buluruz @EFE UYSAL :Z:Z:Z

@xemrexxx @Bully ayoll bu poyraz neden bus ezon devam ettiki ayoll bahri baba v başroller dısında herkes ölmüş sanırım dizide 3 oyuncu kalmıs 3 oyuncuya 3 reyting düşüyor adam başı 1 reyting :A :A :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
bu sezon ilk defa bu yüksek reytinglere seviniyorum ayoll vasilyus sayesinde çünkü önceki bölümlerden memnun değildim ama bubölüm gerçekten 17 hak ediyor nisan ayı gelemden 20 reytingleri buluruz @EFE UYSAL :Z:Z:Z

@xemrexxx @Bully ayoll bu poyraz neden bus ezon devam ettiki ayoll bahri baba v başroller dısında herkes ölmüş sanırım dizide 3 oyuncu kalmıs 3 oyuncuya 3 reyting düşüyor adam başı 1 reyting :A :A :A
Daha yakın buluruz bence heyecan ve atraksiyon arttıkça :D :A Vasilyusun gelmesiyle 18,19 lar yakındır 20de hiç uzak değil :A Haftayada bomba bölüm var daha da yükselebilir :A