18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dayan Yüreğim pazartesi başlamamıştı daha ilk cümleden patladın. :F

Güneşin Kızları ve İçerde kadın dizisi değil bir kere. Bir Paramparça vardı o da Kırgınlar'dan önce başlamıştı zaten. Resmen boşluktan faydalanıyor 3 sezondur. :A
Tamam doğru hatırladım Cuma günüydü o :A Babam ve Ailesi vardı o da tutmadı he şimdi der ki senaryosu olmamıştı :F

cok doğru katılıyorum sana tamamen boş bir dizi ve tamamen boşluktan yararlanıyor:F
Bana kalırsa da sen boş bir insansın ama forumda yer alıyorsun İşte :F

Yav he he kaç sezonluk dizi 1 bölümümüzle geçildi :A :A

2KAYITDISIFOX TV19:56:5722:30:004.9214.11
3KIRGIN CICEKLERATV20:53:4624:17:004.1612.19
AB izlenmeyi mi aldın hemen 3 sezonluk diziye bu kadar mı fark attı sadece :A üstelik buram buram AB kokan bir iş olmasın rağmen :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,902
Puanı
1,060
Tamam doğru hatırladım Cuma günüydü o :A Babam ve Ailesi vardı o da tutmadı he şimdi der ki senaryosu olmamıştı :F

Bana kalırsa da sen boş bir insansın ama forumda yer alıyorsun İşte :F

AB izlenmeyi mi aldın hemen 3 sezonluk diziye bu kadar mı fark attı sadece :A üstelik buram buram AB kokan bir iş olmasın rağmen :A
kız banabaaak sen kahvaltıda yürek ciğer falan bişey mi yedin malum kurban bayramından yeni çıktık beni asaplarımı kaldırma fena olucu

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Erkan'ın tutmayan ilk dizisi Fox'ta olacak anlaşılan. :A

Kırgınlar çökmüş. :) Söz'e tebrikler..

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Söz gerçekten çok ama çok iyi başladı. Bölüm bence şahaneydi. İlk vakitlerde durgun geçti ama o son 1 saat falan var ya. Harika. Kadın komutan o kadar iyi yakışmış ki diziye anlatamam. Zaten twitterde de baktım hiç olumsuz yorum gelmemiş kadına.

Kırgın Çiçekler ab grubu hala iyi. Ama bu sezon bitsin bence. Uzatmasınlar iyice.

Kayıtdışı bence harcanacak. Başka gün mü yoktu sanki. Koysunlar başka güne izlensin işte. Aynı gün 3 erkek dizisi ne kadar mantıklı acaba.

İsimsizler kanal D kurbanı oldu. Bundan sonra başka güne alınsa da olmaz. Keşke yeni sezon ilk bölüm gün değişikliği yapsalardı. Fatih gelecek bakalım ne olacak.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Kayıtdışı yetersiz başlamış.:)

Zaten Erkan Petekkaya’yı boş ekrana koysan 3 reyting alır. Dizi ala ala 4 reyting almış.:):)

Bakalım gelecek haftalarda akıbeti ne olacak(?)

İsimsizler :A