18 Aralık 2018 Salı Reyting Sonuçları

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Aynen panpa :X @Çiğdem- in kel ve fodul hiziri daha düşmeli:A
Suzi olsa böyle demezdin panpam [emoji3]
Mahmut olayı gibi Ateşide uzatmaları lazımdı tam 10 barajındaykan heyecanı düşürdüler reyting yapılan şeyi elimizle söndürdük :A :A :A @ömer karataş @serhatt
O zamanda söyledim en az 4-5 bölüm daha oynayabilirdi. O kadar güzel bir konu bulmuşlardı yazık ettiler.

Artık istihbarat konuları pek ilgimi çekmiyor. Son bölümde Tuncay öldü ama ben bunun aynısını daha önce Serkan olayında izledim. O zamanda Davut Bey görevden alınmıştı. Şimdi Mesut Bey geldi, bunun aynısını da Adem Bey olayında gördük. Yani kısacası aynı konuları ve işleyişi sadece farklı oyuncularla bir daha karşımıza çıkarıyorlar.

Nerede o eski masa sahneleri [emoji17] Ünal'ın planları, Hızır'ın saflığı [emoji17]

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Suzi olsa böyle demezdin panpam [emoji3]O zamanda söyledim en az 4-5 bölüm daha oynayabilirdi. O kadar güzel bir konu bulmuşlardı yazık ettiler.

Artık istihbarat konuları pek ilgimi çekmiyor. Son bölümde Tuncay öldü ama ben bunun aynısını daha önce Serkan olayında izledim. O zamanda Davut Bey görevden alınmıştı. Şimdi Mesut Bey geldi, bunun aynısını da Adem Bey olayında gördük. Yani kısacası aynı konuları ve işleyişi sadece farklı oyuncularla bir daha karşımıza çıkarıyorlar.

Nerede o eski masa sahneleri [emoji17] Ünal'ın planları, Hızır'ın saflığı [emoji17]
Bu sezonun eksikliği gerçekten masa sahneleri tabi masa diye bir şey kalmadı işlenmiyor artık Ünal çekilince :( :( :(

Şöyle mafya tarzı bir düşman gelmeli istibaratçı değil :A Kara Mürsel , Gülmezler gibi aslında güzel düşman çıkarıyorlar ama çok kısa süreliğine kalıyor hemen ölüyorlar :A