18 Aralık 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
İnşallah Söz denen balon hepten patlayacak bu gidişle. Eğer dizimizin bölüm uzunluğu kısalırsa daha da yükselir bence. İnşallah üstüne koya koya devam ederiz.

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Söz durgunlaştı dün durgum bölümdü total +10 ab +7 abc1 +9 almış ama fark yemiş artık total de 1. Olur o da 9 la geçen o hafta 12,31 almıştı

Çukur baya heyecanlı bölümdü dizi Sena kaçırılmıştı o da yansımlş :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çukur'un o kadar reklamını yaptılar vurulan kim diye, bu kadar reklama artış normal bence. Tebrikler. :D

Söz gayet iyi gidiyor, yükselecektir zaten sıkıntı yok. :D

Heyecan ve aksiyon tavan yaptı dünkü bölümde. Onun etkisi büyük bu reytinglerde, böyle sağlam bölümler devam ederse Total’i de alırız yakında. ABC1’de 12-13 reyting gelebilir önümüzdeki haftalarda. :A

Bu arada İçerde nasıl hiç 11,50 alamadı? :A

QpqB1V.jpg

@batuhankaralar
O kafasından kuruyor oranları. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dün demiştim Çukur güzel bi bölüm oldu diye :X Özellikle kutu açma sahnesiyle 2017-2018 sezonun efsane sahneleriydi :Z O sahnenin reyingi 50 reyting filandı :A @Çiğdem- @Sherlock

@Dosi daha cocuk gideli 2 gün olmadı kız :F Neyse bi şimdi övelim bi de izne filan cıkacağı zaman övelim :A (Allah'ım sen beni affet:praying:bir askerin vaadini yerine getiriyorum @denizz19 ) 100 küsür reytingiyle hala iyi ryetingler alıyor. Siyah Beyaz Aşk'a geçen hafta geçilmişti bu hafta geçmiş :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dün demiştim Çukur güzel bi bölüm oldu diye :X Özellikle kutu açma sahnesiyle 2017-2018 sezonun efsane sahneleriydi :Z O sahnenin reyingi 50 reyting filandı :A @Çiğdem- @Sherlock

@Dosi daha cocuk gideli 2 gün olmadı kız :F Neyse bi şimdi övelim bi de izne filan cıkacağı zaman övelim :A (Allah'ım sen beni affet:praying:bir askerin vaadini yerine getiriyorum @denizz19 ) 100 küsür reytingiyle hala iyi ryetingler alıyor. Siyah Beyaz Aşk'a geçen hafta geçilmişti bu hafta geçmiş :A
hahahahaha sözün bumuydu? :A
harikasın :Z

Hayret bu hafta kimse laf atmamış, demekki @MasacRE- kulislerde iyi çalışmış. Herkesi iyi tembih etmiş :F sözünu tutacağını biliyordum onun :A

linki yollarım Deniz'e, görsün döndüğünde :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hahahahaha sözün bumuydu? :A
harikasın :Z

Hayret bu hafta kimse laf atmamış, demekki @MasacRE- kulislerde iyi çalışmış. Herkesi iyi tembih etmiş :F sözünu tutacağını biliyordum onun :A
Direkt söz vermem kimseye, söz vermemiştim aslında da :X Hatır gönül meselesi diye işte :A Aha şahidimsin, geldiğinde bana yuklenirse yuzune vur:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Direkt söz vermem kimseye, söz vermemiştim aslında da :X Hatır gönül meselesi diye işte :A Aha şahidimsin, geldiğinde bana yuklenirse yuzune vur:A
Kanıtı anında yolluyorum :A O gitmeden aklımda bir sürü planlar var demiştim. Uygulamaya başladım
Fragmanlari profilde paylaşıyorum, bu durumu özele atacam. Bir kaç gün sonra twitterde de yapacağım birşeyler var ve reytingde yorum pek yapmam. Onuda yaptım bugün.
Yılbaşıdan sonra yapacağım 1-2 fikir daha var. Herşey Deniz için :F

Linki yolladım :F Forumdash övdü dedim :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kanıtı anında yolluyorum :A O gitmeden aklımda bir sürü planlar var demiştim. Uygulamaya başladım
Fragmanlari profilde paylaşıyorum, bu durumu özele atacam. Bir kaç gün sonra twitterde de yapacağım birşeyler var ve reytingde yorum pek yapmam. Onuda yaptım bugün.
Yılbaşıdan sonra yapacağım 1-2 fikir daha var. Herşey Deniz için :F

Linki yolladım :F Forumdash övdü dedim :F
Ahahah de de 3 gün aklında yankılansı :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Arasım bir şov yaptı çocuğun 10 reytingi var hemen sayaçlar 10 a fırladı :A kıskanç gay selimi tutan @S.G.A.T. da tansiyonu fırladı :A :A :A @MasacRE- @mrt-06

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O görüntülerde ne vardı bakalım escinsel görüntüler varsa @mrt-06 yıllar önce Atv de olan escinsel görüntüyü hortlatıp duruyordu . Şimdi taze taze kanalının verdiği görüntüyü konuşur :A :A :A
Biz o kadar cesaretli olmayız heralde :F Selim banyodaki adama "hadi ben cıktım aşkım" der otel odasından cıkar :F:FF: