18 Aralık 2017 Pazartesi ABD Reytingleri

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
shamelessdaki fiona tek başına insanı sarıyor zaten :) diğerlerine gerek yok :)

Böyle dediğine göre kesin şişman bir kadındır. :A
Yalnız destereceğim Atacan'ın ilgisini Fiona çekmez biliyorsun onun ilgileneceği kişi Ian :A
giphy.gif

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yalnız destereceğim Atacan'ın ilgisini Fiona çekmez biliyorsun onun ilgileneceği kişi Ian :A
giphy.gif
Hayatımda hiç öpüşen erkek resmi aramadım Google’de 87 bin mesajımın da hiçbirinde böyle bir görsel bulamazsın ama demek ki sen ilgilisin ki bu tarz gifleri anında bulabiliyorsun. :A

Ablacım nerde kaldınnnnn. :S @Çiğdem-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayatımda hiç öpüşen erkek resmi aramadım Google’de 87 bin mesajımın da hiçbirinde böyle bir görsel bulamazsın ama demek ki sen ilgilisin ki bu tarz gifleri anında bulabiliyorsun. :A

Ablacım nerde kaldınnnnn. :S @Çiğdem-
Bir de forumun admini olacaksın hiç bir şeyden haberin yok :A Altta gif arama butonu var oraya Shameless Ian yazıyorsun karşına çıkıyor :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Oğlum dostmusun düşmanmısın? Koynumuzda beslediğimiz yılanmısın? Ne dikkatleri üstüne çekiyorsun? Tatildeyiz bi kere biz:T: @Çiğdem- kovalım şunu. Acımayalım şuna:T:
lucifer tekrarı falanmı ? niye bu kadar düşmüşki :)
@Çiğdem- @Forumdash ben iki haftadır ara verdiğim için reytingler ne hallere gelmiş :)
Evet tekrar ama yeni bölüm reyt,ngleri de pek matah değil:X
Ne kadar rezil bir kanaldır bu CW ya :A @Çiğdem- @Forumdash @destere
Tatildeyiz biz tatilde:T: Nal toplattık herkese yorulduk dinlenmek hakkımız :A @Çiğdem-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oğlum dostmusun düşmanmısın? Koynumuzda beslediğimiz yılanmısın? Ne dikkatleri üstüne çekiyorsun? Tatildeyiz bi kere biz:T: @Çiğdem- kovalım şunu. Acımayalım şuna:T:

Tatildeyiz biz tatilde:T: Nal toplattık herkese yorulduk dinlenmek hakkımız :A @Çiğdem-
görümcem gerçekleri söylemiş kutluyoruz kendisini :)

CW düşmanıda bayağı çokmuş neyseki yalnız değiliz :) ama sen virjin izliyordun o da cw değilmiydi :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Hadi oradan daha geçen haftaya kadar yayınlanıyordu dizileriniz, onların da halini gördük :A Çıkarttırma şimdi onları bana :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
elti görümce aramızda su sızmıyor artık :) birde süper modüllüğe atasaydı beni işler tam tıkırında diyecektim :)
Bilmiyorum modüllüğe atanaırsın yoksa bişeylere monte mi edilirsin :A Çok sıkı fıkı olma. Bak CW CW diye yırtınıyordu noldu? Tatildeyiz 0.1lik reytingle gömmüş :T:

Hadi oradan daha geçen haftaya kadar yayınlanıyordu dizileriniz, onların da halini gördük :A Çıkarttırma şimdi onları bana :A
Çıkar hadi... Ama Victoria Secret defilesiyle kıyasla :F VS başka kanalda kaç izleniyormuş, CW de kaç izleniyormuş :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bilmiyorum modüllüğe atanaırsın yoksa bişeylere monte mi edilirsin :A Çok sıkı fıkı olma. Bak CW CW diye yırtınıyordu noldu? Tatildeyiz 0.1lik reytingle gömmüş :T:

Çıkar hadi... Ama Victoria Secret defilesiyle kıyasla :F VS başka kanalda kaç izleniyormuş, CW de kaç izleniyormuş :A
Bırak şimdi VS'yi ben sizin dizilerden bahsediyorum :A Ne zaman baksam son sırada olan rezalet reytingli dizilerinizden :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

işte görmcem diye övmek gibi olmasın hep gerçekleri söyler :) mesela başkası olsa izlediği dizileri şişirmeyi tercih ederdi ama görümcem öylemi? kendinden olanı bile yerin dibine batırmasını bilir helal olsun :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bırak şimdi VS'yi ben sizin dizilerden bahsediyorum :A Ne zaman baksam son sırada olan rezalet reytingli dizilerinizden :A
Ben de sana diyorum ki VS'den yola cıkarak Flash'ın filan diğer kanallarda izlenmesini oranla :A Mesela CBS'den gelen Supergirl'ü düşün :A İlk sezonu CBSde ortalama 7-8milyonla kapattı ama CWde 2.sezonu 2milyonla :A

işte görmcem diye övmek gibi olmasın hep gerçekleri söyler :) mesela başkası olsa izlediği dizileri şişirmeyi tercih ederdi ama görümcem öylemi? kendinden olanı bile yerin dibine batırmasını bilir helal olsun :)
yooo sen helal dedikçe benim gözümde karga misali görünüyor :A @mrt-06

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de sana diyorum ki VS'den yola cıkarak Flash'ın filan diğer kanallarda izlenmesini oranla :A Mesela CBS'den gelen Supergirl'ü düşün :A İlk sezonu CBSde ortalama 7-8milyonla kapattı ama CWde 2.sezonu 2milyonla :A

yooo sen helal dedikçe benim gözümde karga misali görünüyor :A @mrt-06
E tamam işte CW'ye gelen batıyor kendin söylüyorsun :A