Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Teşkilat - 96. Bölüm | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Emirrr

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
4
Çarkıfelek reytinglerini paylaşabilir misiniz?

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Normalde 4 defa reklam veren Survivor dün akşam toplam 9 defa reklama girerek reklam sayısı rekoru kırdı buna rağmen bu oranları alması büyük bir başarı.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
FOX neredeyse 1 haftadır her gün düşüş yaşıyordu, bu düşüş trendi devam eder diye korkmuştum ama Kirli Sepeti günü artışla kapatmış, sevindim.

Gaddar'ın ana haber öncesi tekrarı Total ve ABC1'de baya iyi gitmiş, belki yükseliş yaşar bu hafta.

TOTAL 21. ; 1.68
AB 24. ; 0.99
ABC1 20. ; 1.49

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Kirli Sepeti geçen haftaki çarpıcı düşüşten sonra iyi toparlanmış ve 4-5 bandına dönmüş. Dün akşam Survivor'ın kaos dozu yüksek olduğu için biraz daha düşer mi diye endişelenmiştim ama neyse ki kendi kitlesi sahip çıkmaya devam ediyor. :Z
------

Çarşamba sabahını merakla bekliyorum. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
Kirli Sepeti geçen haftaki çarpıcı düşüşten sonra iyi toparlanmış ve 4-5 bandına dönmüş. Dün akşam Survivor'ın kaos dozu yüksek olduğu için biraz daha düşer mi diye endişelenmiştim ama neyse ki kendi kitlesi sahip çıkmaya devam ediyor. :Z
------

Çarşamba sabahını merakla bekliyorum. :A

Show TV için mutlu, Kanal D için hüsran dolu bir sabah olacak :A

AB - ABC1'de Bahar önde kalır ama Total'i sanmıyorum.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
İçine @Angelica kaçmış bu çocuğun 😀😀

Yargı günüm ama Survivor daki kavgayı merak ettim ona bakacam

Tek televizyon :A
Maçı telefondan izliyordum 2 olduktan sonra izlemeyi bıraktım,Survivor ‘ı dünkü özetiyle beraber izliyorum yargı başlayana kadar dizi reklama girdiğinde dönüşümlü olarak bakıyorum.Kapanışı Beyaz Futbol ile yaparım. Rutinim değişmez. :A @Angelica

Survivor'dan bir kategoride çift hane beklentim vardı o yüzden biraz hayal kırıklığı yaşadım. Bu akşamki fragmanda baya olaylı. Kızıl Goncalar ile kafa kafaya gelebilirler.

Yargı harici dizilerin yükselmesi de ilginç oldu. Yarışmadan etkilenmelerini bekliyordum. Yargı'da saçma sapan aşk hikayeleri ile uğraşmaya devam ederse reyting grafiği kırmızı olmaya devam eder.

Normalde 4 defa reklam veren Survivor dün akşam toplam 9 defa reklama girerek reklam sayısı rekoru kırdı buna rağmen bu oranları alması büyük bir başarı.
Ne turabi ne dünkü kaoslarda Survivor Nagi Queen - macun bakışmalı fragman kadar izlenmemiş, Survivorın en reytingli isminin Queen olduğu bir kez daha anlaşıldı :A:oley: