17 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
Çukur amacından çıktı aksiyonla alakası kalmadı her sahnede birileri ağlyor hatta snepeak da öyle Cumali Yamaç ağlıyordu :A :A :A @xemrexxx @Forumdash @kerem @sokak sanati @serhatt

Söz geçecek az kalmış @Yiğitt :F
Bu sahne yayınlanmiş mi :F:F Artık @Çiğdem- neyi izlerse sbuliminal yolluyorlar :F @xemrexxx
30217.jpg
Demek ki izleyici ekşın degil akşin seviyormuş çukur düştüğüne göre :A @MasacRE-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çatapata cıkmalarından iyidir:A

Bu sezon cok kötu. Sadece ses olsun diye acık bırakıyorum o derece:X Vartolu filan cıkarsa bakıyorum işte. Ocaktan sonra düşerse şaşirmicam çünkü bu reytingleri hak etmiyor :X
O dediğin yok diye sıkıcı işte :F Bir de üstüne Akşın belası çıktı :A

Vartolu yok ki ayoll bu sezon Salih diye mıymıytıntı birisini getirmişler dizinin içine etti Erkan bey bir an önce geri dönmeli :A :A :A @serhatt @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çukur çok iyi gidiyor yine de, ara sıra yükselip artar olur öyle şeyler. Sezon sonu bitecek zaten, Ay Yapım ve Show TV yine harika iş çıkardı.

Söz de yükselişe geçti, yakında TOTAL grubunu alabilir bence. Ben izlemeyi bıraktım ama dozunu artırmış, yanlış zamanda bıraktık. :A @Çiğdem-

Yasak Elma harika gidiyor, Çukur ve Söz gibi iki erkek işi 8-9 reyting alıyor da kadın işi Yasak Elma neden almasın? İlgi çekebilecek bir iş, oranları gayet normal. Bu aralar dozunu arttırmış ek olarak. :D

Gelinim Mutfakta :bhr:
Hahah biz bırakınca arttı :F Ecünnüleri çıkarıp herifleri alıyorlardı yaramış demek :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O dediğin yok diye sıkıcı işte :F Bir de üstüne Akşın belası çıktı :A

Vartolu yok ki ayoll bu sezon Salih diye mıymıytıntı birisini getirmişler dizinin içine etti Erkan bey bir an önce geri dönmeli :A :A :A @serhatt @xemrexxx
Salihle kimsenin sorunu yok. Yamaç ve süperkahramanliğiyla alakalı tüm olay. Dün ağlıyordu. Bak reytingi düşmüş:A Ama Cumali ağladiğinda reyting yukselmişti. Anasının dibinde ağlamişti. Diğer oyyunculara ne yazılırsa aynısı ertesi bölüm filan Yamaca yazılıyor. Yamaçta Senayla ağlaşti. Kabul et oynayamıyor işte. Reytingi süründüyor:A @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Salihle kimsenin sorunu yok. Yamaç ve süperkahramanliğiyla alakalı tüm olay. Dün ağlıyordu. Bak reytingi düşmüş:A Ama Cumali ağladiğinda reyting yukselmişti. Anasının dibinde ağlamişti. Diğer oyyunculara ne yazılırsa aynısı ertesi bölüm filan Yamaca yazılıyor. Yamaçta Senayla ağlaşti. Kabul et oynayamıyor işte. Reytingi süründüyor:A @xemrexxx
Cumalinin ben Cumali Koçovalı snepeakından sonra ben Yamaç diyede tanıtım gelmişti :F :F :F Zaten ondan sonra Cumaliyi sadece reklam tabelası olarak kullanmaya başladılar :A :A :A @xemrexxx @serhatt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060