Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları - 43. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Umarım Kızılçık Şerbeti daha da düşüş yaşar. Çünki senaristler gerçekten tüm hikayeyi mahvetdi, önemli konuların hepsini hızla tüketdiler ve şimdi yeni gelen karakterleri izletiyorlar. Saçma sahnelerle dolu kimin eli kimin cebinde belli olmayan bir hal aldı herşey. Özellikle, Görkem-Ömer- Fatih üçlüsü olayı, Metehan ve Çimenin 40 yaşlılarla aşk yaşaması, Alev ve Doğanın yan karaktere dönüşmesi, ucu açık konular falan filan. Böyle devam ederse sezon sonunda 5-6 civarı reyting ile kapatır.

Umarım düşen reytingler ve sosyal medya yorumlarını görüyorlar, ve bu durumu hızla toparlarlar.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,062
Puanı
410
63. EBRU&MURAT BU SABAH SHOW TV 0,59 9,12

Bunlara nolmuş böyle dün konuk falan mı aldılar ilk 100'e giremiyorlardı :A:A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbeti maalesef bir süredir eski tadı vermediği için insanların kopmaya başlamasına şaşırmadım. Ben de dün akşam eski ilgimden uzak şekilde izledim. Geçen sezon yaşadığı haksızlıklardan dolayı biraz saçmalama hakkını doğal görebilirdim ama ilk sezona rahmet okutacak bir akış var ve Yasak Elma kafasının burada çalışmayacağı açık. Reytingleri hala çok iyi olsa da bu durum daha fazla suistimal edilmemeli.

Yalı Çapkını'nın 1. olması da tamamen yokluktan. Şerbo'dan sıkılanlar ona geçiş yapıyor ama o da kendi izleyicisini tatmin etmekten uzak. O yüzden Survivor cuma da (Cevap Ver Türkiye-Çarkıfelek ikilisi de günü fena idare etmemiş) yayınlansa ikisinden de önemli miktarda izleyici çalabilir diye düşünüyorum.

Gaddar 3. haftada yaşadığı şoktan sonra belli bir seviyeye oturdu ama 2. sezonu görmesi imkansız.
------

Bomba gibi geliyor. :Z

Reaksiyon puanı
124
Puanı
44
haftaya kara ağaç iyi oranla başlayabilir. kızılçık ve yalıdan sıkılan bir kitle var. gaddara pek yönelmediler.

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kızılcık Şerbeti… Bu dizi için ne dediysek o…

Survivor bugüne ne zaman geliyor ya? :A Bol kaoslu bir bölümle Kızılcık Şerbeti reytinglerini yarı yarıya düşürür Acun Beyciğim. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birkaç hafta daha Survivor koymazsa Acun, Kara Ağaç Destanı 5+ reytinge başlayabilir. Hem Yalı Çapkını hem Kızılcık Şerbeti'ni izleyici boşluktan izliyor. Gaddar gibi tek kitleye de hitap etmediğinden avantaja çevirebilir umarım.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbeti maalesef bir süredir eski tadı vermediği için insanların kopmaya başlamasına şaşırmadım. Ben de dün akşam eski ilgimden uzak şekilde izledim. Geçen sezon yaşadığı haksızlıklardan dolayı biraz saçmalama hakkını doğal görebilirdim ama ilk sezona rahmet okutacak bir akış var ve Yasak Elma kafasının burada çalışmayacağı açık. Reytingleri hala çok iyi olsa da bu durum daha fazla suistimal edilmemeli.

Yalı Çapkını'nın 1. olması da tamamen yokluktan. Şerbo'dan sıkılanlar ona geçiş yapıyor ama o da kendi izleyicisini tatmin etmekten uzak. O yüzden Survivor cuma da (Cevap Ver Türkiye-Çarkıfelek ikilisi de günü fena idare etmemiş) yayınlansa ikisinden de önemli miktarda izleyici çalabilir diye düşünüyorum.

Gaddar 3. haftada yaşadığı şoktan sonra belli bir seviyeye oturdu ama 2. sezonu görmesi imkansız.
------

Bomba gibi geliyor. :Z

Kızılcık şerbeti dizisinin tadı nasıl alınıyor anlatsana bir ya da herhangi bir dizinin :F

Son düzenleme:
  • Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Kaos minibüsü yolcularını almaya geldi.Binmeyen kalmasın. :Z
Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını yüzünden birbirini yiyen forum halkının bundan amansızca zevk alması ve her cumartesi sabahı aynı sofrada buluşup burada tekrar tekrar birbirini yemesi… Fav10 ailesi, bambaşka bir aile…

[Ekli dosyayı görüntüle 125512Ekli dosyayı görüntüle 125514Ekli dosyayı görüntüle 125513

Kaos minibüsü yolcularını almaya geldi.Binmeyen kalmasın. :Z

Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını yüzünden birbirini yiyen forum halkının bundan amansızca zevk alması ve her cumartesi sabahı aynı sofrada buluşup burada tekrar tekrar birbirini yemesi… Fav10 ailesi, bambaşka bir aile…

@Dosi @cookies @mrt-06 @Aserat @batuhankaralar @Özgür @Angelica @Zeyno @offensive @Sherlock @xemrexxx @serhatt @Emre Ozansoy @Hazem @ozmoturk @Carpe Diem @Gizmen @Yakamoz-Asi @AhmetBayram @ömer karataş
Zirveyi almışız keyfim yerinde 😂

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Farkın önemi yok almış mıyız almışız daha da artacak o fark 😂

Haftalar sonra burun farkı ile :F :F daha da artacakmış fark gülryim de boşa gitmesin :F
IMG_0968.jpeg

:A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,062
Puanı
410
Teşekkürler Türkiye :bhr::bhr::bhr::bhr:
(Cumartesi öğle tekrarı)

AB
15. KIZILCIK SERBETI (TKR) 12:58:00-15:44:00 1,47 9,55