EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
aaa yalnız şu turgutu çok abartıyorlar vasilyusu onun götürmesi falan hosuma gitmedi ölse sevinirim :A
Kesinlikle bende gıcık kapıyorum hareketlerine çokda güçlü değil geçen sezon Noyan yakalandığında oyun kuramamıştı kurtarıldıktan sonra kaçmıştı Vasilyusa öyle mi :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sefaköy Başakşehir tarafları çok izliyor otobüslerde hep dizinin jeneriği telefon zil sesi :F :A

Ayağımı atsam paçozluğu ile kirletir oralar beni iyi ki o taraf izliyor.:A Şişli, Beşiktaş'a uğramasın. Eski bir bakırköylü olarak orası ile de gurur duydum.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Alt kitle ne alaka partiye mi bağlıcak gibisin :F :F Bakırköy Beşiktaş vs :A 20 küsürlük kitle borumu elbet bakan net olur :A

Yani reyting olarak alt kitle. A olan B olan C..D..E olan vs. A Plus bölgeyiz biz Bakırköy Şişli Beşiktaş olarak siz Sefa köy E- olabilir BaşakŞehir dedin birde orada C falandır.:A Reyting sisteminde böyle bir şey yokmuydu. Vardı.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Yani reyting olarak alt kitle. A olan B olan C..D..E olan vs. A Plus bölgeyiz biz Bakırköy Şişli Beşiktaş olarak siz Sefa köy E- olabilir BaşakŞehir dedin birde orada C falandır.:A Reyting sisteminde böyle bir şey yokmuydu. Vardı.
Üsküdar falan çok gördüm :A :A Öyle birşey hatırlamıyorum :A