13 Aralık 2017 Çarşamba ABD Reytingleri

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İzlerseniz ben de bakarım :X Ama yazın olsun lütfen...

bir bölüm izledin sadece isimleri aklında mı :eek: Kızıl havuç oğlan hariç hepsi iyiydi :X ıyy sümsük kız vardı bi de:T:
dikkatimi çeken betty oldu radarı ona yönelttik hatta kızın profilini aklıma kazıdım :)

Keşke yazın olsan. Kışın gidip yazın gelsen bir defada olmaz mı? :A
kışın forum daha renkli aslında yazın pekde bişey yok bak sinema etkinlikleri falan filan hepsi kış aylarında yazın bir oscar töreni görebilirmisin :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
dikkatimi çeken betty oldu radarı ona yönelttik hatta kızın profilini aklıma kazıdım :)

kışın forum daha renkli aslında yazın pekde bişey yok bak sinema etkinlikleri falan filan hepsi kış aylarında yazın bir oscar töreni görebilirmisin :)
Bu gece senin pek tadın yok gibi geldi bana, @Çiğdem- sende hogatası olarak hissettin mi? :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bu gece senin pek tadın yok gibi geldi bana, @Çiğdem- sende hogatası olarak hissettin mi? :D
Rörtgenlediği kız perdeyi kapatmıştır bunun başka ne sıkıntısı olsun cnm :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Rörtgenlediği kız perdeyi kapatmıştır bunun başka ne sıkıntısı olsun cnm :A :A :A
twd nin 8x2 sini izleyecek yer bulamadım malesef birazda ona kafam takıldı:) bende netflixde bir dizi açıp kendime geleyim diyorum kore dizileri ilaç gibi gelecektir bana :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,181
Puanı
1,061