eTV 13 - 5. Bölüm | Yeni Bölüm

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sgat ekibi evinde ağırlayıp onlarla sohbet etti.ama aslında onlara tuzak kurmuş..Dosi Çiğdem xemrexx yiğit atışmaları harikaydı:A Dizikolik esareti bu bölümdede sürdü..diyaloglar çok başarılıydı..Deniz ile sgat arasında patlayan silahta acaba kimin elinde patladı silah..başarılı bir bölümdü emeğine sağlık @Aserat muazzam bir bölüm:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sgat ekibi evinde ağırlayıp onlarla sohbet etti.ama aslında onlara tuzak kurmuş..Dosi Çiğdem xemrexx yiğit atışmaları harikaydı:A Dizikolik esareti bu bölümdede sürdü..diyaloglar çok başarılıydı..Deniz ile sgat arasında patlayan silahta acaba kimin elinde patladı silah..başarılı bir bölümdü emeğine sağlık @Aserat muazzam bir bölüm:A
Teşekkürler. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Aaaa beni bu kadar erkek budalası gösterme millet beni yanlış tanıyacak :A

Bu @MasacRE- böyle parlak biri mi ya,parlaksa benim niye haberim yok :D

Bölüm yine bol aksiyonlu olmuş,gelecek bölümü merakla bekliyorum,beni de konuk ettiğin için teşekkürler :D Eline sağlık :) @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aaaa beni bu kadar erkek budalası gösterme millet beni yanlış tanıyacak :A

Bu @MasacRE- böyle parlak biri mi ya,parlaksa benim niye haberim yok :D

Bölüm yine bol aksiyonlu olmuş,gelecek bölümü merakla bekliyorum,beni de konuk ettiğin için teşekkürler :D Eline sağlık :) @Aserat
Konuk değilsin en baştan söyleyeyim. Ama evet biraz erkeklere meyleden bir tarafın var. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hep o koca kafalıyla rakip oluyorum senin yarışmalarında :A :A :A @Yiğitt
İki deneyimli üyeyi bir araya getirmek istedim yoksa ben de farklı bir eşleşme düşünmüştüm. Yani bir eski bir yeni üye adaletli olmaz diye düşündüğüm ve aynı düzeyde olduğunuz için yine ikinize kaldı ihale. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İki deneyimli üyeyi bir araya getirmek istedim yoksa ben de farklı bir eşleşme düşünmüştüm. Yani bir eski bir yeni üye adaletli olmaz diye düşündüğüm ve aynı düzeyde olduğunuz için yine ikinize kaldı ihale. :A
Aaa o açıdan doğru , Parlak ta bile rakibiz @Yiğitt bey ile :A :A :A