eTV 13 - 1. Bölüm | Yeni Dizi

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,331
Puanı
561
Ben buna niye güldüm? @Aserat beni başrol yap, hitini 5 kat arttır. @Çiğdem- @destere ve @xemrexxx 'ten daha çok reyting getiririm sana.

@Dosi "Salak kafam, niye İsveç'te kalmadım ki. Ne güzel evimde sıcak kahvemle oturuyor olurdum!" Ahahahahaha.

@RüzgarGülü padişahım muazzam bir return yapmışsınız tebrik ediyorum sizi.

Kral'lara yakışır bir cevap vermişim.
Ilk bölümden öldürmüş beni. Ölmek kolay sanırım bence o sahnede zor olan yaşamaktı. Neyse kafam güzelken ölmüşüm. Bu güzel ölüşümden dolayı @Aserat ı tebrik ederim :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hahahah Aaa komik olmuş @Aserat kendini geliştiriyorsun vlla :F

@mrt-06 @destere ve ben üçümüz damga vurmuşuz @mrt-06 sürekli destere ile aramıza girme sahneleri komik hele şu replikler :F

mrt-06: İstersen yardım edebilirim.
destere: Hop hop, sana ne oluyor soğan cücüğü!
mrt-06: Cücük mü? Sen kendine bak be endoplazmik retikulum!
Çiğdem-: Endo ne?
mrt-06: Ne bileyim, kötü bir şey gibi görünüyordu.

İnsanlar öelcek @Yiğitt beyin derdi admin olacağı için ölmemizi istiyor düşündüğünden değil :A :A :A

@xemrexxx ile bu komik olmuş :A :A :A

xemrexxx: Bende ölecek göz var mı be? Onlarca kaknemle uğraştım, Meryem antileriyle savaştım; kıçı kırık gemi mi alt edecek beni?
Çiğdem-: Cüce olduğun için göremedik galiba seni, affedersin.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Hahahah Aaa komik olmuş @Aserat kendini geliştiriyorsun vlla :F

@mrt-06 @destere ve ben üçümüz damga vurmuşuz @mrt-06 sürekli destere ile aramıza girme sahneleri komik hele şu replikler :F

mrt-06: İstersen yardım edebilirim.
destere: Hop hop, sana ne oluyor soğan cücüğü!
mrt-06: Cücük mü? Sen kendine bak be endoplazmik retikulum!
Çiğdem-: Endo ne?
mrt-06: Ne bileyim, kötü bir şey gibi görünüyordu.

İnsanlar öelcek @Yiğitt beyin derdi admin olacağı için ölmemizi istiyor düşündüğünden değil :A :A :A

@xemrexxx ile bu komik olmuş :A :A :A

xemrexxx: Bende ölecek göz var mı be? Onlarca kaknemle uğraştım, Meryem antileriyle savaştım; kıçı kırık gemi mi alt edecek beni?
Çiğdem-: Cüce olduğun için göremedik galiba seni, affedersin.
Teşekkürler dediğin ilk kısmı son anda senaryoya eklemiştim güzel oldu. Asıl eğlence adaya gelmenizden sonra başlıyor. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Teşekkürler dediğin ilk kısmı son anda senaryoya eklemiştim güzel oldu. Asıl eğlence adaya gelmenizden sonra başlıyor. :Z
Hhaha güzel olmuş dizinin kahramanları destere @mrt-06 biz olmuşuz sürükleyici olmuş
:Z:Z:Z

Yer cücesi @xemrexxx e daha çok cüce iltifatında bulunayım diğer bölümlerde :A :A :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Hhaha güzel olmuş dizinin kahramanları destere @mrt-06 biz olmuşuz sürükleyici olmuş
:Z:Z:Z

Yer cücesi @xemrexxx e daha çok cüce iltifatında bulunayım diğer bölümlerde :A :A :A
Yani aslında belirli başroller yok herkes ön planda. Ama sende doğuştan yıldız ışığı var herhalde sürekli rol çalıyorsun. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Okuyabildim sonunda, çok güzel bir iş olmuş. :D

Gülerek okudum, vadikızı'nın ''Eşhedü enla ilahe illallah!'' dediği sahnede sesli güldüm. Finalde admin olmam lazım, o adminlik buraya gelecek. Neyse şimdilik işleri ele aldım ben. :Z

Emeğine sağlık, bekliyoruz yeni bölümü de. @Aserat :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Okuyabildim sonunda, çok güzel bir iş olmuş. :D

Gülerek okudum, vadikızı'nın ''Eşhedü enla ilahe illallah!'' dediği sahnede sesli güldüm. Finalde admin olmam lazım, o adminlik buraya gelecek. Neyse şimdilik işleri ele aldım ben. :Z

Emeğine sağlık, bekliyoruz yeni bölümü de. @Aserat :X
Teşekkürler okuduğun için. Yorumu zorla almışım gibi oldu ama biz de ekmeğimize bakıyoruz ne yaparsın. :A