12 Ocak 2017 Perşembe Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bıktım ben 3 reytingten en az 4te sabitlenmeli vede 5e çıkmalı.ss
ölene kadar etkilemiş ama bu bölümün gazırla haftaya tekrar 4 olur büyük hata yaptılar geçen hafta yeni bölüm olmalıydı ayoll :F

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Karşısında 3 dizi olmasına rağmen Ölene kadar çok güzel oranlar almış
dahada yükseleceğini düşünüyprum ben;)
Anlamadığım çoğu kişi buna da forum dahil ölene kadar için yetersiz reyting almış diyorlar kendi dizileri sürekli total grubunda 6 reyting bandında takılıp duruyor .Bu dizi her üç grupta 5 reyting alsın atv için yeterli . Sen olumlu bakıyorsun burası güzel hiç olmazsa.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Anlamadığım çoğu kişi buna da forum dahil ölene kadar için yetersiz reyting almış diyorlar kendi dizileri sürekli total grubunda 6 reyting bandında takılıp duruyor .Bu dizi her üç grupta 5 reyting alsın atv için yeterli . Sen olumlu bakıyorsun burası güzel hiç olmazsa.

Teşekkür ederim karşısında 3 tane iddialı dizi varken bu oranları alması bence çok güzel
olmuş birşeyi görüpte söylememek olmaz:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ölene Kadar çok güzel başlamiş. Nesi kötü başlamiş anlamadım? Listnin üstünde görüldüğünde heralde iyi başlamiş oluyor?

Totalde en fazla reyting 6 bucuk. Ölene Kadar ortalama 4 bucuk almiş yeni dizi olmasına rağmen. Ab'de sıralama olarak iyi ama reyting olarak ucurum var. Ab'de iyi başlamiş diyenler iyi bakın pls :X

Ölene Kadar dizisinden biraz daha yüksek bekliyordum , ama fena değil oranları Total grubuna hitabet etmiyor ama zamanla yükselme şansı var . Şu brezilya cakmasi olan cesur ve güzel en fazla 2 bölüm sonra bizim dizimize kayar anlamadığım böyle klişe dizileri ab grubu neden izler . inşallah ölene kadar ilerki bölümler iyi işlenmiştir atv için her üç grupta 5 bandı yeter . @denizz19 en kısa sürede izle . @Forumdash bu dizi senin sirketde olsa dünkü bariz hatalar yapilmazdi fark ettin mi hiç
Dün dizinin konusunda da araba modelleriyle ilgili hata demiştin ama araba modellerini pek bilmediğim için orda bişey demedim. Evet bazı hatalar vardı. Mesela görüntüleri aradiği kaynaklar ahaberdi. ahaber 2005te yoktu ki görüntüleri ordan alsınlar? Ahaberin reklamı yapılmak istendi sanırım ama arşiv olarak atvden bulunsaydı görüntüler. Dağhan'ın beraat kararı haberini ahaber kanalından öğrenseydi kadın daha düzgün olurdu :X Teknoloji olarak güvenlik kameraları gunumuzden bile iyiymiş :A
@mrt-06 tns yi kınamanı bekliyoruz a b de 8 de kalmış VS:A
ölene ka beklediğim gibi başlamış uzun uzun kaliteli sahneler türk halkı sevmiyor pek KSS de görmüştük :A bundan sonrası senaryoya bağlı gibi atv de olduğu için tns art niyetli davranmaz diziye:X
brezilya dizisinde kıvanç 9 bölümde 4 kere hastaneye düşmüş bu diziden sonra direkt yürüyen ölüler dizisine geçecekmiş @faruk @Forumdash sözleşme imzalamış :A @Çiğdem- :A
Karadayı'da Kenan ilk vuruldugunda demediğini bırakmamiştin. Kaç bölüm sonra mı fark ettin Kıvançın hastanelik oluşunu :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,481
Puanı
1,061
Ölene Kadar çok güzel başlamiş. Nesi kötü başlamiş anlamadım? Listnin üstünde görüldüğünde heralde iyi başlamiş oluyor?

Totalde en fazla reyting 6 bucuk. Ölene Kadar ortalama 4 bucuk almiş yeni dizi olmasına rağmen. Ab'de sıralama olarak iyi ama reyting olarak ucurum var. Ab'de iyi başlamiş diyenler iyi bakın pls :X

Dün dizinin konusunda da araba modelleriyle ilgili hata demiştin ama araba modellerini pek bilmediğim için orda bişey demedim. Evet bazı hatalar vardı. Mesela görüntüleri aradiği kaynaklar ahaberdi. ahaber 2005te yoktu ki görüntüleri ordan alsınlar? Ahaberin reklamı yapılmak istendi sanırım ama arşiv olarak atvden bulunsaydı görüntüler. Dağhan'ın beraat kararı haberini ahaber kanalından öğrenseydi kadın daha düzgün olurdu :X Teknoloji olarak güvenlik kameraları gunumuzden bile iyiymiş :A

Karadayı'da Kenan ilk vuruldugunda demediğini bırakmamiştin. Kaç bölüm sonra mı fark ettin Kıvançın hastanelik oluşunu :F
hayır üst üste kaç kere olmuş dokuz bölümde 4 kere hastanelik olmuş adam :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,481
Puanı
1,061
Sonrası için de hikaye "kurulurken olur"a bağla :A Suhanla Cesurun aşkının pekişmesi için senaryonun çıkış noktası olarak düşün daha ne diyim :X
aşk pekiştiricem diye adam ölümsüzlüğünü ilan edecek :A mantık sınırları içinde tepişsinler aman pekişsinler:A

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
reyting terimlerini ogrenip gelirsen sevinirm oranlar zirve diyor yanlis projeymis evet size kalsa dizi kss gibi batacakti biz once baslasaydik vs bu oranlari bile alamayacakti ne oldu mustafa kemal ile halide yukseltemedimi reytingleri:tearsofjoy:

iki diziyide tebrikler biraz orjin olun

ve fotograf yine degismemis sasirtmiyorsunuz :joycat:
bahaneler bahaneler..Mustafa Kemal Ataturkten baska sozunuz yok mu?

gercek su Kivanca ragmen(tuba demiyorum cunku o zaten asiden sonra cokuste) dizi yerinde sayiyor.opusme,kaza,falan filan ama bir ilerleme yok oranlar ayni

Dka

Banlı
Reaksiyon puanı
60
Puanı
29
Cesur güzel son bölüm efsoydu sonu da çok iyi bitti asıl konu başladı uçarız bundan sonra :oley:

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185
bahaneler bahaneler..Mustafa Kemal Ataturkten baska sozunuz yok mu?

gercek su Kivanca ragmen(tuba demiyorum cunku o zaten asiden sonra cokuste) dizi yerinde sayiyor.opusme,kaza,falan filan ama bir ilerleme yok oranlar ayni
Tubami cokuste yavrum yuru gkt bebe misin nesin tubanin senin yasin kadar izlenmis projesi var ayrica yorumlarmia da cevap vermehe bilirsn fesatligi dan izlenebirligini surdren tek kadin oyuncunn tuba oldugunu gorememen norml tubanin erken biten dizisi bile yok

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Tubami cokuste yavrum yuru gkt bebe misin nesin tubanin senin yasin kadar izlenmis projesi var ayrica yorumlarmia da cevap vermehe bilirsn fesatligi dan izlenebirligini surdren tek kadin oyuncunn tuba oldugunu gorememen norml tubanin erken biten dizisi bile yok
tubacilardanda boyle hadsiz cevap beklenilirdi kadinla isim olmaz belkide sizin gibi fanlardan utanir ama fandomu tam apaci rezalet.hadi simdi git dizilerini izle

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,481
Puanı
1,061
tubacilardanda boyle hadsiz cevap beklenilirdi kadinla isim olmaz belkide sizin gibi fanlardan utanir ama fandomu tam apaci rezalet.hadi simdi git dizilerini izle
asıl düşündürücü olan 36 yaşına gelmiş bir kadının fanları dışında hiçbir şeyinin olmaması ne ödülü-ne reytingi var-ne basının ilgsini çekiyor:))