sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Halkın adamı, halkın gururu Kemal Kılıçdaroğlu maalesef isteyen düzeye ulaşamadı [emoji4] @sokak sanati bunun neresi başarılı? [emoji3]

Başarılı demedim iyi sonuç dedim. Kötü mü sonuçları. Önünde iddialı bir dizi olmasına rağmen kendi kitlesi ile AB'de ilk 10'a girecekmis. Bence iyi.:X
Rte alıyor ardına sevilen diziyi ohh paşa paşa izleyin diyor. Rte'nin o reytinglerini geçmiş olması lazım.:A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Adını Sen Koy terbikler.
BŞAG çok saçma bir dizi, evde bakıyorlar ama ben hiç ısınamadım. Boş senaryo bomboş.

Bir Deli Sevda da Aşk ve Gurur gibi tutmadı. Show bu tarz dizilerden vazgeçmeli.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Başarılı demedim iyi sonuç dedim. Kötü mü sonuçları. Önünde iddialı bir dizi olmasına rağmen kendi kitlesi ile AB'de ilk 10'a girecekmis. Bence iyi.:X
Rte alıyor ardına sevilen diziyi ohh paşa paşa izleyin diyor. Rte'nin o reytinglerini geçmiş olması lazım.:A
Ne yaptın [emoji4] bu oranlar bence hiç iyi değil. Üstelik Reis yürüyen reyting. Onunla Kılıçdaroğlunun karşılaştırmasını doğru bulmadım [emoji4]

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne yaptın [emoji4] bu oranlar bence hiç iyi değil. Üstelik Reis yürüyen reyting. Onunla Kılıçdaroğlunun karşılaştırmasını doğru bulmadım [emoji4]

Ben değil rakamlar söylüyor. Reis içerde gibi 10 reytinglik dizinin önünde yayına girmiş aldığı reyting bak. KK dirilişin karşısında aldığı reyting bak. Hemde arttıran hiç bir unsur yok önünde arkasında. Salt reytingi adamın.
AB'de geçmiş baya baya. Hemde Icerdeyi bekleyen kitleye rağmen. Adam 3.3 almış. KK 3.8.:D

KK'nın daha çok reytingi var yada HAYIR'ı daha çok merak ediyor halk devamlı EVET duydukları için.

http://www.ranini.tv/reyting/2017-03-27

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kılıçdaroğlu az izlenmiş(b) foxa cıksa daha cok izlenirdi.

BŞAG çok hafif kaldı senaryo olarak. Beklediğim heyecanı alamadım malasef. Aslı ve Anne karakterleri olmasa hiç izlenmez:A ahhh biŕr de şu medcezirde oynayan kadın :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
tns de kılıçdaroğlunun izlenmesini bekleyen mi var:A

Kılıçdaroğlu az izlenmiş(b) foxa cıksa daha cok izlenirdi.

BŞAG çok hafif kaldı senaryo olarak. Beklediğim heyecanı alamadım malasef. Aslı ve Anne karakterleri olmasa hiç izlenmez:A ahhh biŕr de şu medcezirde oynayan kadın :X
zaten 27 de bitecek bazıları translate hatası yapıp 17 diye çevirmiş :A