DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tüm sınava giren arkadaşlara tebrikler İnşallah hepinizden iyi sonuçlar gelir. @darkleqend an iyi haber geldi @maskeli fedai kardeşimden de iyi bir haber bekliyorum :)
Ben kolay dediysem hedefi büyük olanların içinden geçmesi gereken bir sınavdı. Mat a bakmadım ama diğer dersler gerçekten kolaydı.

Soru ve cevaplar yayınlanmış ama ben bakmak istemiyorum, süpriz olsun. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sınav çıkışı daha iyi yapabilirdim psikolojinde moralim bozuktu. Özellikle matematikte tam bir hayal kırıklığına uğradım, o yeni eklenen konulara çalışmama rağmen hiçbirini sormadılar, gittiler roman gibi problemler sordular 10-12 tane, hepsi de o biçim.

Netlere bakınca bir nebze olsun rahatladım. Matematik geçen seneden 0.50 net düşük gelmiş, türkçe 1.25 net yüksek geçmiş, Fen 2 net yüksek gelmiş, sosyal 10 net yüksek gelmiş, coğrafya dışında diğerlerinde denemelerde bile göremediğimi görmüşüm, ama alanım eşit ağırlık olduğu için sosyalin etkisi bir matematik değil. Yine de daha iyi olabilirdi, özellikle Türkçe ve matematikte. :) @Harunnn60

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sınav çıkışı daha iyi yapabilirdim psikolojinde moralim bozuktu. Özellikle matematikte tam bir hayal kırıklığına uğradım, o yeni eklenen konulara çalışmama rağmen hiçbirini sormadılar, gittiler roman gibi problemler sordular 10-12 tane, hepsi de o biçim.

Netlere bakınca bir nebze olsun rahatladım. Matematik geçen seneden 0.50 net düşük gelmiş, türkçe 1.25 net yüksek geçmiş, Fen 2 net yüksek gelmiş, sosyal 10 net yüksek gelmiş, coğrafya dışında diğerlerinde denemelerde bile göremediğimi görmüşüm, ama alanım eşit ağırlık olduğu için sosyalin etkisi bir matematik değil. Yine de daha iyi olabilirdi, özellikle Türkçe ve matematikte. :) @Harunnn60
Geometri nasıldı?

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sen ne yaptın anlat bakalım. :A Mikrofon sen de. :A Hem sen bana hoşgeldin dedin mi lan?!
Hoşgeldin. :A

Sen beni boşver asıl sende durumlar nasıl. :A

Evden gönderiyoruz dimi seni. :Z:F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Görmedim etiketle bakayım bi. :D
Tabi canım sende haklısın; şuan 476. sayfadayız ve benim mesajım 53. sayfada. Olur Harun paşa hazretleri bekleyin etiketliyorum.

Makaleme başlamadan önce buradan MEB ve ÖSYM ye bir gönderme yapmak istiyorum. Sarf edeceğim cümleleri isteyen küfür olarak algılayabilir - zaten amacım bu-. Sizin yapacağınız silgiyi ben...

İlk tecrübemdi. Sınav öncesi heyecan/stres 0dı. Sınav sırasında ilk dakikalar da elim titredi -az titredi canım o kadar da değil-.

Türkçe kolay gibiydi ama yorum olduğu için bazı sorularda 2 şık arasında kaldım. +25 net gelir heralde, bir zahmet.

Sosyal de Tarih yamultur gibi oldu. 13-14-15 ve 16 yıllarında çok iyi netler yapmış biri olarak beklentimin altında olucak. Felsefe ve Coğrafyayı çatır çatır yaptım. Din 4soru yaptım 4ünüde doğru bekliyorum. Yine +25 bekliyorum

Matematik 1 soru yaptım. Kesir sorusu cevabı 2 olan. Yani ordan 1 net garanti. (REZALET)

Fen de istediğimi tam olarak yapamadım. 30-35 soru yapmaktı hedefim ama 21 soru ile yetinebildim. Ama şunu söylemeliyim ki çalışana acayip kolaydı. Okuyup yorumlamaya çalıştım. İyi bekliyorum. +7 net gelir heralde.

Genel olarak iyi geçti. İyi dediysem 400 falan beklemeyin yani. :D

İstediğimi aldım. Şükür bundan da kurtulduk.

@Harunnn60

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geometri nasıldı?

Geo mu metri? :A bakmadım bile hiçbirine, analitik konular bizi aşıyor. :A

Hoşgeldin. :A

Sen beni boşver asıl sende durumlar nasıl. :A

Evden gönderiyoruz dimi seni. :Z:F

Evden gitmemek için kaç senedir uğraşıyorum :A amacım şehir içinde okumak ama bu sene keyfi bölüm üni tercih şansım kalmadı yaşıtlarım üniden mezun olacak artık, İstanbulda mümkünse devletten bir bölüm gelsin kâfi. :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sınava giren arkadaşlara geçmiş olsun dilerim. Bu sene mat zormuş diyorlar az önce sınava giren kuzenimi aradım o da zorlanmış. İnşallah dilediğiniz puanları alırsınız. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sen karışma moruk konuya:A
@Maskeli Fedai barajı geçerse eğitim sistemini öpeyim:A
Sen ön ce kadınlarla konusmasını öğren bee :kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Makaleme başlamadan önce buradan MEB ve ÖSYM ye bir gönderme yapmak istiyorum. Sarf edeceğim cümleleri isteyen küfür olarak algılayabilir - zaten amacım bu-. Sizin yapacağınız silgiyi ben...

İlk tecrübemdi. Sınav öncesi heyecan/stres 0dı. Sınav sırasında ilk dakikalar da elim titredi -az titredi canım o kadar da değil-.

Türkçe kolay gibiydi ama yorum olduğu için bazı sorularda 2 şık arasında kaldım. +25 net gelir heralde, bir zahmet.

Sosyal de Tarih yamultur gibi oldu. 13-14-15 ve 16 yıllarında çok iyi netler yapmış biri olarak beklentimin altında olucak. Felsefe ve Coğrafyayı çatır çatır yaptım. Din 4soru yaptım 4ünüde doğru bekliyorum. Yine +25 bekliyorum

Matematik 1 soru yaptım. Kesir sorusu cevabı 2 olan. Yani ordan 1 net garanti. (REZALET)

Fen de istediğimi tam olarak yapamadım. 30-35 soru yapmaktı hedefim ama 21 soru ile yetinebildim. Ama şunu söylemeliyim ki çalışana acayip kolaydı. Okuyup yorumlamaya çalıştım. İyi bekliyorum. +7 net gelir heralde.

Genel olarak iyi geçti. İyi dediysem 400 falan beklemeyin yani. :D

İstediğimi aldım. Şükür bundan da kurtulduk.
Fazla uçmuşum. Türkçeyi +20, Sosyali +18, Fenide +5 olarak düzeltelim. :D Sonuç böyle olursa 250 puan ile Hakkari Üniversitesi 1 yıllık Tıp Fakültesini (1 ay hazırlık+Çince) kazanmış oluyorum. :A