11 Aralık 2017 Pazartesi ABD Reytingleri

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yazdiğin cümleden ne anlamı cıkarayım şimdi :X
Baya toparladı stop. Nagan ile Masacre öve öve izliyor (böyle anlarsam forumda Negan denan arkadaş kim)
Negan ile dizi baya toparladı dersen de derim ki; "Neyini toparladı? Adam sadece karizmasıyla boy gösteriyor.Bi b*k yaptiği yok:A"
Bu afişteki dizi hangisi bu arada. Bilen var mı (b) @Çiğdem- @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu afişteki dizi hangisi bu arada. Bilen var mı (b) @Çiğdem- @destere
cnm bu dizi @xemrexxx in tuhaf dizilerine benziyor kesin o izliyordur :A :A :A @destere
better-late-than-never-ratings-dec-11-17.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çünkü Cumartesi ve Pazar maçlar dışında önemli bir iş yok elticim...
cumartesiyi sormadım pazarı sordum işin içine cumartesiyide katıp haklı çıkma görümcek :) pazar günü twd yi diziden saymıyormusun :)
bu arada TWD izleyeceğimde hiç bir sitede bulamıyorum bir adres verebilirseniz acayip mutlu olacağım maggie yi görmem lazım,? @MasacRE- @Forumdash @Çiğdem-

@destere bulmuş hemen diziyi bu afiş daha edepli en azından :A :A :A
bltnpos.jpg
anında bulurum ama bu diziyi izlemiyorum :) ben görümcemden şüpheleniyorum yaşlıların dizilerine düşkündür :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
cumartesiyi sormadım pazarı sordum işin içine cumartesiyide katıp haklı çıkma görümcek :) pazar günü twd yi diziden saymıyormusun :)
bu arada TWD izleyeceğimde hiç bir sitede bulamıyorum bir adres verebilirseniz acayip mutlu olacağım maggie yi görmem lazım,? @MasacRE- @Forumdash @Çiğdem-

anında bulurum ama bu diziyi izlemiyorum :) ben görümcemden şüpheleniyorum yaşlıların dizilerine düşkündür :)
Dizimag'de vardı galiba, bir bak oraya :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
oraya baktım telif hakları orayıda çarpmış sanırım :) geçen sene bir site bulmuştum hatta @Çiğdem- e önermiştim burdan izle diye şimdi o siteyi kendim bulamıyorum ismi neydi acaba set diye bişey var ordada görüntü yok :)
Ben torrentten indiriyorum da @Çiğdem- dizimag'den izliyorum diyordu, yeni geldi herhalde telif :D Neyse bir bakayım bulursam haber ederim :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Tamam seni kıracağıma kafamı kararım açarım. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Tamam seni kıracağıma kafamı kararım açarım. :A
harikasın görümce :) birde şu bizim işi halletseydin uzun zamandır süper modül açığı var hanı twitter a firar etmişti birisi onun yerine beni atasan tam olacak :) daha iyiliğin üstündeyken onuda aradan çıkaralım diyorum :)