11-17 Haziran 2018 Haftanın En Çok Konu Açanları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sonunda çok istediğim 2.liği elde etmişim :Z @Aserat sende bana ben birinci olunca istediğin ikinciliği alırsın demiştin :A Tebrikler sanada.( edit: biz aynı sayıdamı açmışız? :( Tam göremiyorum mobilden. Yine birinci sayılıyorum öyleyse ama ben bu durumda sıralamayı kabul edecem :A)

Şu 5 aylık yoğun konu açtığım süreçte ilk 2.liğim :A:A 1. ve 3. baya olmuştum :A
@dreamy al İsmail YK türkü söylerken :A @denizz19
Kutlayayım bende bu durumu :A
Bukadar konunun 80%i klip konuları sadece :eek:

Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Sonunda çok istediğim 2.liği elde etmişim :Z @Aserat sende bana ben birinci olunca istediğin ikinciliği alırsın demiştin :A Tebrikler sanada.( edit: biz aynı sayıdamı açmışız? :( Tam göremiyorum mobilden. Yine birinci sayılıyorum öyleyse ama ben bu durumda sıralamayı kabul edecem :A)

Şu 5 aylık yoğun konu açtığım süreçte ilk 2.liğim :A:A 1. ve 3. baya olmuştum :A
Havaya girdim. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Aaa @Yiğitt in yokluğunda iyi ekmek yedin @Aserat :A Son kez zirveyi almışsın ayoll tebrikler ama :A @DiziTutkunu Ve @serhatt a da büyük tebrikler yeni atılımcılara :A :A :A
Orası hiç belli olmaz. :A

Sen de söylemişsin zaten sıralamayı kabul edelim. :A
@Dosi @Aserat maşallahınız var süpersiniz :clapping::D @mrt-06 kuzummm @serhatt kuzummm @DiziTutkunu tebrik ediyorum hepinizi :D:clapping::clapping:
Teşekkürler. :D