eTV 10x10 - 13. Bölüm | Sezon Finali

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,440
Puanı
1,061
@Aserat Haklı Reytingi kötü etkiliyor neden Pazar yapıyorsun :A Hafta içi vakit bulamıyorsan Cumartesi yap 2 gün süren olur en azından reyting sistemine kadar :A
ayol benim reytinge mi ihtiyacım var en kali,teli program bu çünkü ben yapıyorum :A neyse ben kaçtım sen de şunu izle düz duvara tırman:A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Konu harika olmuş bazı fotoğraflar oldukça komik olmuş forumda oldukça bayan üye bulunuyormuş,umarım forumda olmayanlar bir daha buralara uğrarlar,liste harika fotoğraflar çok konuşulur:A
Emeğine sağlık @xemrexxx harika konu olmuş
@Dosi @Çiğdem- @vadikızı manşetlerdesiniz:A
Öbür üyelerden forumda Almilayı biliyorum,Nisa yı hiç görmedim forumda ama çok üye onu konuşuyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konu harika olmuş bazı fotoğraflar oldukça komik olmuş forumda oldukça bayan üye bulunuyormuş,umarım forumda olmayanlar bir daha buralara uğrarlar,liste harika fotoğraflar çok konuşulur:A
Öbür üyelerden forumda Almilayı biliyorum,Nisa yı hiç görmedim forumda ama çok üye onu konuşuyor.
Teşekkürler cnm :bhr:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,070
Puanı
1,060

:F:FManşettesiniz deyince ne oluyoruz dedim bir an @xemrexxx emeğine sağlık teyzem çok güzel bir konu resmimi beğenmedim ama olsun eğlenceli bir konu olmuş:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
10X10 yeni ve mükemmel bir bölümle daha karşınızda.
13. yani uğursuz bölüm olduğu için bu hafta foruma damga vuran 10 kadın üyeyi yani 10 cadolozu inceleyeceğiz. Neyse başlıyoruz, harikaların - gülücüklerini- yorumlarını esirgeyeni listedeki 10 isim çarpsın.

NOT: Kimsenin resmini izinsiz yayınlamak istemediğim için konudaki resimler üyelerin karakterlerine uygun olarak temsili şekilde verilmiştir :A :A :A

10-NİSA: Forumda kısa sürede çok sevilen, parlakçı bir üyeydi. Mesaj yazma tarzı ve karakteri Çiğdem'e benzeyen şanssız Nisacık erkenden ayrıldı aramızdan.
Ekli dosyayı görüntüle 57960

9-POLYANNA: Forumda aktif olarak yer alan ilk bayan üyelerden biriydi Müge. Kızlar Dünyası bölümüden yaptığı paylaşımlarla uzun süre adından söz ettirdi
.Ekli dosyayı görüntüle 57961

8-ALMİLA: Foruma bir gelip bir giden Almila da uzun süredir aramızda bulunmuyor.Forum dizilerinde uzun süre esas kız olarak yer alan Almila zamanla azalarak yok oldu.
Ekli dosyayı görüntüle 57958

7-*DREAM*: Forumun ilk tubaşişt kadın üyesi olan Dream, kavgalarıyla foruma damga vurdu. Twitterda oldukça popüler olan şirret Dream, forumun uzun süre sosyal medyanın hedefinde olmasına neden olmuştu.
Ekli dosyayı görüntüle 57959

6-DİZİKOLİK: Listemizdeki bir başka parlakçı Esra, mrt-06 nın dişi versiyonu gibi - tam bir Show sevdalısıydı.Almila gibi foruma ara verip dönmeyi huy edinen dizikolik'in yeniden aktif olmasını bekliyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 57955

5-VADİKIZI: Listede ilk beşte yer alan yani gerçek anlamda cadoloz olan ilk isim Melek abla/ teyzemiz. İşlerini alttan alttan sinsice halleden vadikızı kısa sürede forumda sevildi ve rakiplerinin arasından sivrildi.
Ekli dosyayı görüntüle 57954

4-DOSİ : Forumu taaa İsveçlerden karıştıran Dosi, uzun süre forumda yer almayı başarabilen ender kadın üyelerden biri oldu. Abuk sabuk itirafların 1 numaralı hedefi olan Dosi'nin uzun süre forumda kalmasını diliyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 57953

3-PRİMAVERA: desterenin forumdaki ilk aşkı ve Şu An Ne Düşünüyorsun konusunun sahibi Bahar, forumdaki ilk parlakçı kadın üyeydi. destere şoparının kızcağızın okulundaki kantinci çocuğu faceden eklemesi üzerine forumdan kaçan Bahar'ın da geri dönmesini temenni ediyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 57957
2-PRNCSS..: Listemizdeki en ciddi ve en yüksek noktalara ulaşan isim kuşkusuz Tuğba oldu. Geri dönmesiyle, süper mod olması bir olan Tuğba, ''beni banlayın ulan'' diyen takası 30 saniyede banlayarak halkın isteklerine en çok özen gösteren yönetici olmuştu.
Ekli dosyayı görüntüle 57956

1-ÇİĞDEM-: Listenin 1 numarası her ne kadar kadın demeye bin şahit istese yaklaşık 80 bin mesajıyla, uzun süreli aktifliği ve destere ile olan fantastik aşkıyla Giresun'un hogathası, evde kalmışların sultanı Çiğdem oluyor. Kendisini anlatmaya gerek yok herhalde her gün 100 mesaj yazıyor, tanıyan tanımıştır..
Ekli dosyayı görüntüle 57952

BONUS:

REVAN: Adı nedeniyle foruma yeni katılan hemen hemen herkes tarafından kadın sanılan, çiçeği burnunda doktorumuz Revan'a tekrar hoşgeldin diyoruz.

harika olmuş ama @şirin i unutmuşsun :) @primavera dan önce ona asılmaya niyetim vardı ama çabuk kaçtı forumdan :)
@Çiğdem- bu topacın sayıklamalarına inanma asla senden öncesi olmadı yalanım varsa aha böyle olayım :)

Kantinciyi niye ekliyor :F Ne alaka @destere :A
kantinci yuvarlak hatlara sahipti :)

Pazartesi eski saatine çek böylece 1 hafta boyunca sisteme işlenirsin :A :A :A

@xemrexxx ye reyting kazandırmayalım çıkalım konudan öyle kurbağalar gibi zıplayıp dursun burda :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
harika olmuş ama @şirin i unutmuşsun :) @primavera dan önce ona asılmaya niyetim vardı ama çabuk kaçtı forumdan :)
@Çiğdem- bu topacın sayıklamalarına inanma asla senden öncesi olmadı yalanım varsa aha böyle olayım :)

@xemrexxx ye reyting kazandırmayalım çıkalım konudan öyle kurbağalar gibi zıplayıp dursun burda :)
Aaa ben şunu anladım vlla , Sanırım bu forumun popüler bayan üyeleri hep senle takılıyor :F

Ne bulmuşlar sende , şimdi ben ne bulmuşum sende :A Yani biz sende ne buluyoruz ayoll elle tutunucak bir yanında yok ama hayret doğrusu :A :A :A @mrt-06 @Forumdash @xemrexxx

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,440
Puanı
1,061
Aaa ben şunu anladım vlla , Sanırım bu forumun popüler bayan üyeleri hep senle takılıyor :F

Ne bulmuşlar sende , şimdi ben ne bulmuşum sende :A Yani biz sende ne buluyoruz ayoll elle tutunucak bir yanında yok ama hayret doğrusu :A :A :A @mrt-06 @Forumdash @xemrexxx

kız işte sana bile asılıyor daha nolsun be:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

demekki bende şeytan kılı var :)

kız işte sana bile asılıyor daha nolsun be:A
ona asılmayayımda sanamı asılayım tosbağa:) gül gibi kız işte neyini beğenmedin hogathanın :)

Son düzenleme: