10 Yıl Önceki 'Sen'e Ne Derdin?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Bir zaman makinesine biniyorsun ve günümüz tarihinden tam 10 yıl öncesine gidiyorsun ve sadece tek bir kişiyle konuşabilirsin o da kendiniz. Peki 10 yıl önceki yani 2007'deki "sen"e ne derdin? Ama fazla bir süreniz yok 5 dk süreyle gidiyorsunuz ve kısa kesmeniz gerek. Kendinize ne söylemek isterdiniz, ne konuda uyarmak isterdiniz?​

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Doğru düzgün üniversitede bölüm oku hatta okuma git cafe aç :F çok fazla şey yeme kilo alma, üniversite 1.sınıfta çıktığın kızla asla çıkma :A haydi öptüm görüşürüz :A :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Bir zaman makinesine biniyorsun ve günümüz tarihinden tam 10 yıl öncesine gidiyorsun ve sadece tek bir kişiyle konuşabilirsin o da kendiniz. Peki 10 yıl önceki yani 2007'deki "sen"e ne derdin? Ama fazla bir süreniz yok 5 dk süreyle gidiyorsunuz ve kısa kesmeniz gerek. Kendinize ne söylemek isterdiniz, ne konuda uyarmak isterdiniz?​

ilerde favoriforumum diye bir site karşına çıkarsa hiç abone olma hayatın kayar diye tembihte bulunurdum:) ama dinlermiydi ergen şey, dinlemezdi:) onun için 10 yıl önce kendimle değilde bir kızla konuşsam olmuyormu öyle bir şansımız yokmu görümcek :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Doğru düzgün üniversitede bölüm oku hatta okuma git cafe aç :F çok fazla şey yeme kilo alma, üniversite 1.sınıfta çıktığın kızla asla çıkma :A haydi öptüm görüşürüz :A :F
birde sakın senaryo işlerine bulaşma fok edip batırırsın diye tembihte bulunmayıda unutma hazır yakalamışken tıfıl gözlemeciyi :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Acelen neydi ki hemen biriyle çıktın, ben taliplerimi bir bir geri çeviriyorum. :p

ilerde favoriforumum diye bir site karşına çıkarsa hiç abone olma hayatın kayar diye tembihte bulunurdum:) ama dinlermiydi ergen şey, dinlemezdi:) onun için 10 yıl önce kendimle değilde bir kızla konuşsam olmuyormu öyle bir şansımız yokmu görümcek :)
@Çiğdem- ile tanışmak hataydı yani elticim. :eek: Olmaz makineyi @XanTier ve @pompy tasarlamış sınırlı özellikleri var. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
o okuldan ayrıl, mutlaka ayrıl eğer gerizekalılık edip ayrılmazsan kızlardan gelen çıkma tekliflerini kabul etme bo*u çıkacak sonra. 2 sene sonra 2009da karşına çıkacak Amerika'da eğitim şansını sakın aptallık edip geri çevirme, korkma başarabilirsin ve inan yapmazsan sonra hep pişman olacaksın.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
:Ftakılma herşeye hak edene değer ver umursamaz biri ol derdim
ya sonuçta bu işler tembihle olmuyor tecrübe kazanmak için darbe almamız şart :)
şimdi ufak bir çocuğa aman prize elini sokma de gider toparlak inadına parmağını sokar:) bir kere çarpılması kırk nasihattan iyidir :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
ya sonuçta bu işler tembihle olmuyor tecrübe kazanmak için darbe almamız şart :)
şimdi ufak bir çocuğa aman prize elini sokma de gider toparlak inadına parmağını sokar:) bir kere çarpılması kırk nasihattan iyidir :)

:Dben darbe ala ala zaten 2007 halime öyle derim diyorum ya

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Acelen neydi ki hemen biriyle çıktın, ben taliplerimi bir bir geri çeviriyorum. :p

@Çiğdem- ile tanışmak hataydı yani elticim. :eek: Olmaz makineyi @XanTier ve @pompy tasarlamış sınırlı özellikleri var. :A
@Çiğdem- i zaten kendimle birlikte götüreceğim 10 yıl önceki kendim görsün hogathayıda aklını başına alsın :)
@pompy tasarlamışsa zaten 10 yıl önceye gidemeyiz yolda patlar makine :)

:Dben darbe ala ala zaten 2007 halime öyle derim diyorum ya
ama o çağdaki sen darbe almadığı için senin söylediğin herşey bir kulağından girip diğerinden çıkar yine bildiğini yapar :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Pişmanlıklarım bile 10 yıl öncesini kapsamıyor daha eski :F o yuzden kendime yine sitem ederim :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
@Çiğdem- i zaten kendimle birlikte götüreceğim 10 yıl önceki kendim görsün hogathayıda aklını başına alsın :)

ama o çağdaki sen darbe almadığı için senin söylediğin herşey bir kulağından girip diğerinden çıkar yine bildiğini yapar :)

Onu ikna edecek şekilde derdim bende:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
o okuldan ayrıl, mutlaka ayrıl eğer gerizekalılık edip ayrılmazsan kızlardan gelen çıkma tekliflerini kabul etme bo*u çıkacak sonra. 2 sene sonra 2009da karşına çıkacak Amerika'da eğitim şansını sakın aptallık edip geri çevirme, korkma başarabilirsin ve inan yapmazsan sonra hep pişman olacaksın.
bu konu sayesinde senin ne kadar pis kararlar veridiğinede şahit olduk :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
birde sakın senaryo işlerine bulaşma fok edip batırırsın diye tembihte bulunmayıda unutma hazır yakalamışken tıfıl gözlemeciyi :)
Aynen iyi akıl verdin ben bunu da tembihleyeyim :A Bir daha yazma hatta söylerim @destere gillere dolap açma diye :A

Acelem yoktu ama nedendir çıktık ve çok kısaydı 3 ay anca çıktık :A kız sigara içiyordu nefret ettim :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Hahah sesli güldüm. :F

Aynen iyi akıl verdin ben bunu da tembihleyeyim :A Bir daha yazma hatta söylerim @destere gillere dolap açma diye :A

Acelem yoktu ama nedendir çıktık ve çok kısaydı 3 ay anca çıktık :A kız sigara içiyordu nefret ettim :D
Sigara içen kız :T: kesinlikle itici itici iticilikte uzay. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Onu ikna edecek şekilde derdim bende:F
nasıl ikna edecektinki dur bir @Harunnn60 luk yapayım:) lady gaga olsa böyle yazardı eminim :)
bu şekildemi ikna edecektin kendimni ? :)

19703993-h%C3%BCz%C3%BCnl%C3%BC-a%C4%9Flayan-yavru-kedi-canl%C4%B1lar%C4%B1n-insani-muamele-i%C3%A7in-ihtiya%C3%A7-bir-kavram-olarak-bir-umutsuzluk-g.jpg

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Hahah sesli güldüm. :F

Sigara içen kız :T: kesinlikle itici itici iticilikte uzay. :(
Ya yok normalde güzel kız falan ama kül tabağı gibi kokuyordu adeta :A

Şey diyordum hep parfüm sıkayım mı :A ben de okulda yanımda parfüm gezdirirdim , düşün ben parfüm kokuyorum kız sigara :F

Zaten ondan sonra da kimseyle çıkmadım :A