Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne kıskancam onu be @Bully pazartesi İçerde izlesin diye gaz veriyorum işte sen de destek olsana :A
hhahah benimde planım o yönde cumadan @EFE UYSAL ı çektim pazartesindende @Bully u çeksek geçen hafta içerde izlemiştik zaten kazanan biz olruruz ayoll :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
hhahah benimde planım o yönde cumadan @EFE UYSAL ı çektim pazartesindende @Bully u çeksek geçen hafta içerde izlemiştik zaten kazanan biz olruruz ayoll :A :A :A
Hafta sonu avucunu yalarsın ama :A Bence de pazartesi İçerde izlenmeli ama onun dışında her gün Survivor'a hep destek tam destek :A

Bu arada bu sonuçlar için ne düşünüyorsun ona bir şey yazmadın :A Çok az kaldı sana survivor izletmemize :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hafta sonu avucunu yalarsın ama :A Bence de pazartesi İçerde izlenmeli ama onun dışında her gün Survivor'a hep destek tam destek :A

Bu arada bu sonuçlar için ne düşünüyorsun ona bir şey yazmadın :A Çok az kaldı sana survivor izletmemize :A
@pompy açıklasın ayoll totelde neden bu hafta bukadar düştü arka sokaklar :A :A :A

@pompy

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Ben cumada Survivora bakıyorum oyunlara gelme kardeşim :A @Bully

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
Uzun süredir takip etmiyordum ama ekranlarda saçma sapan diziler ne reyting alıyor...Önceden de dizilerimiz pek kaliteli sayılmazdı ama yinede izlenebilir birşeyler vardı reyting ölçüm sistemini değiştirdiklerinden beri diziler iyice leş bir hale geldi....

Umarım internet pazarı puhu,netflix ve blutv gibi platformlar daha da büyür kaliteli birşeyler izleriz en azından sansürsüz izleriz...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@pompy açıklasın ayoll totelde neden bu hafta bukadar düştü arka sokaklar :A :A :A

@pompy
Fenerin maçı olduğu için Arka sokakların kitlesiyle aynı fener ve arka sokakların kitlesi aynı pahitayt Abdülhamit geçsin diye trt krasnodar ve Fenerbahçe maçında fenerbahçeye kumpas kurdu kamera tuzağı kurdu golü kamera attı fenere cuma maçı için yaptılar Çarşamba maç var2 hafta sonra Nisanda Fenerbahçe- kayserispor

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Payitaht Abdülhamit şov yapmış :) Ülkemiz ecdadını öğreniyor. Bir neslin aklını saçma sapan hayali kahramanlarla doldurdular. TRT son 5 yılda devrim yaptı bu konuda. Böylesine kaliteli tarih dizilerini merakla bekliyoruz. Devamı gelir inşallah :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dun cok gec geldin ama konuya :mad: Demek ki ağırlıklı olarak Abdulhamit'e baktın. ss

Ben @Çiğdem- e bir hafta için soz vermistim, haftaya da konuya geç gelirsen ben de İçerde'ye geçerim bilesin :A @MasacRE-
Ben cumada Survivora bakıyorum oyunlara gelme kardeşim :A @Bully
abdülhamit izliyor survivoru trt reklamı dısında açtıysa bende hiçbirşey bilmiyorum ayoll reklamda bakınca survivorada bakmıs olyuor işte :A orada koskoca abdülhamit var ayoll kaçarmı :Z:Z:Z @MasacRE-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İkisine de bakıyorum sonuçta ailem tvden Abdülhamid bakıyor ben mobilden Survivor :A
Dün belli ki Abdulhamit daha cazip gelmiş sana. ss

Hhaha ayy evet itiraf geldi ayoll cumaları tv de abdülhamit varmıs benide o ilgilendiriyor mobilden napıyorsan yap ayoll sankı gözlerini tvden alabliyoresun :A

bu arada @pompy dediğine göre mesut sürülücekmiş gelsin reytingler ayoll
:Z:Z:Z

@pompy

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hhaha ayy evet itiraf geldi ayoll cumaları tv de abdülhamit varmıs benide o ilgilendiriyor mobilden napıyorsan yap ayoll sankı gözlerini tvden alabliyoresun :A

bu arada @pompy dediğine göre mesut sürülücekmiş gelsin reytingler ayoll
:Z:Z:Z

@pompy
Diyarbakırda terör avı yapmaya gittikleri için özel harekata sürcekler bursanın