1 Mayıs 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aaa dün yorum konusunda söz alabilir toteli demiştim ama bukadar zor bir haftada çok rahat almışlar toteli şimdi izliyorum bende 5.bölümü hakta etmiş vlla ilk 1 saati süper ama bitene kadar tvden terciğim içerde olmaya devam edecek tabikide :A :A :A
@mrt-06 @Bully @xemrexxx
Ben de ilk 1 saatine baktım harikaydı, Söz totali hak etmiş :A

Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmeyeceksin tabii benim de önceliğim Survivor ve İçerde olacak, seneye Söz'ü ilk sıramıza alırız :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
B yappımın totalliğidir o ne de olsa ortak işleri:A bu arada @Çiğdem- ne beceriksiz büyücüymüşsün kırgınlarda meral hortlamış içerde de melek sahnesi vardı :F
Eylül o canısı :A

Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmeyeceksin tabii benim de önceliğim Survivor ve İçerde olacak, seneye Söz'ü ilk sıramıza alırız :A
yani seneye yola çıktığın Survivor u yolda bulduğun Söze değişeceksin :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aaa tamamladım bölümü son sahne içerdeden daha heyecanlı bitti bence söz haftayada toteli alır bizimkilerde biraz akıllanırlar bölümden hiçbirşey çıkmadı :A :A :A
@xemrexxx @mrt-06

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aaa tamamladım bölümü son sahne içerdeden daha heyecanlı bitti bence söz haftayada toteli alır bizimkilerde biraz akıllanırlar bölümden hiçbirşey çıkmadı :A :A :A
@xemrexxx @mrt-06
İçerde'nin dünkü bölümü bizi tatmin etseydi totali alamadı diye üzülürdük ama Söz hakkıyla aldığı için sıkıntı yok :A

Haftaya sağlam bir İçerde bölümü bekliyoruz, yoksa Söz alır başını gider valla, ters köşe takıntılı senaristlere ders olsun bu tablo :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İçerde'nin dünkü bölümü bizi tatmin etseydi totali alamadı diye üzülürdük ama Söz hakkıyla aldığı için sıkıntı yok :A

Haftaya sağlam bir İçerde bölümü bekliyoruz, yoksa Söz alır başını gider valla, ters köşe takıntılı senaristlere ders olsun bu tablo :A
ayy vlla benim fake kaset olayı gerçek çıkarsa anca bu şekilde işleri toparlarlar bence yoksa zor benim aklıma muhtaçlar :A :A :A