♡ Forumumuzun Esprikolik Üyesi eskici 6. Yılında! ♡

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
20190120_113257.png

Forumumuzun en kaliteli esprilerini yapan, herkesle iyi anlaşan, yokluğunda yokluğunu hisettiren, varlığında foruma renk katan modern eskicisi @eskici 'nin foruma üye oluşunun 6. yılı:love1:

Güleç tavrıyla gönlümüze taht kuran eskici'nin bazı profil mesajları:

eskici'nin kaliteli esprilerinden bazıları :A :
20190120_113230.png

20190120_113049.png

20190120_112751.png

eskici hep neşelimi? tabiki hayır, herkes gibi eskici'ninde zor zamanları illaki oluyor :( :
20190120_112643.png

eskici'den altın değerinde nasihatlar :bhr: uygulayıp uygulamamak size kalmış :A :

20190120_112921.png

20190120_112600.png

20190120_112447.png

Hediyelerim:

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Böyle kalabilir :A dün bahsettiğin şey bu muydu :A
Bir nevi, hani siz dedinizya 30.000 de fakan. Bende başka kutlama konum diye belirttiğimde aslında benim yıl dönümümü demek istedim fakat yıl dönümı dersem kendininkini anlarsın diye birşey söylemek istemiyorum dedim :F
Neyse hediyelerinizi 10 martta brkliyorum :A

'İçerdeyi dışarıda izlemek' gibi manâsız bir espri yapmıştı ve ben bu espriden sonra kendisiyle olan bağlantımı kesmiştim. Huzurluyum ve mutluyum. :A :A
O espriyide koyacaktım ama çok olur dedim. O espirinin altındaki yorumlarınizda iyiydi :A

Son düzenleme:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
'İçerdeyi dışarıda izlemek' gibi manâsız bir espri yapmıştı ve ben bu espriden sonra kendisiyle olan bağlantımı kesmiştim. Huzurluyum ve mutluyum. :A :A
Kıskanma benim gibi espriler yapamıyorsun diye :A güzel hediyelerini bekliyorum :A
Bir nevi, hani siz dedinizya 30.000 de fakan. Bende başka kutlama konum diye belirttiğimde aslında benim yıl dönümümü demek istedim fakat yıl dönümı dersem kendininkini anlarsın diye birşey söylemek istemiyorum dedim :F
Neyse hediyelerinizi 10 martta brkliyorum :A

O espiriyide koyacaktım ama çok olur dedim. O espirinin altındaki yorumlarınizda iyiydi :A
Benim hiç aklıma gelmezdi herhalde yıldönümü konusuna pek bakmıyorum ilk defa açılmıştır onu da sen açtın ve hediyelerim de çok güzel teşekkür ederim konu için :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kıskanma benim gibi espriler yapamıyorsun diye :A güzel hediyelerini bekliyorum :A

Benim hiç aklıma gelmezdi herhalde yıldönümü konusuna pek bakmıyorum ilk defa açılmıştır onu da sen açtın ve hediyelerim de çok güzel teşekkür ederim konu için :A
ıyy, böylesine emek verilmiş bir konu ayrı mesajla teşekkürü hakediyordu. Gidip @DarkLegenD e laf yetiştirdiğin mesaja sıkıştırman çok hayal kırıklığı oldu :T:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
ıyy, böylesine emek verilmiş bir konu ayrı mesajla teşekkürü hakediyordu. Gidip @DarkLegenD e laf yetiştirdiğin mesaja sıkıştırman çok hayal kırıklığı oldu :T:
Böyle bir konu açmanı beklemiyordum 6.yılım olduğu aklıma gelmemişti zaten böyle muhteşem bir konu açarak 6.yılımı kutladığın için çok teşekkür ederim mutlu ettin beni ayrıca hediyelerim de muhteşem :Z

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sondaki oldu mu şimdi yazısı herşeyi bozdu :ppp:
No problem.
Baya vakit ayırdım ve tüm profilini gezdim çünkü o mesajların için. Tek tek ekran resmi alıp kesmek telefonda kolay değil ama sana değer tabiki :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sondaki oldu mu şimdi yazısı herşeyi bozdu :ppp:
No problem.
Baya vakit ayırdım ve tüm profilini gezdim çünkü o mesajların için. Tek tek ekran resmi alıp kesmek telefonda kolay değil ama sana değer tabiki :D
İyi madem ben de senin için mesajı düzenledim artık bir harika atarsın o mesaja :A ayrıca tekrardan teşekkür ederim bu güzel sözlerin için de :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İyi madem ben de senin için mesajı düzenledim artık bir harika atarsın o mesaja :A ayrıca tekrardan teşekkür ederim bu güzel sözlerin için de :A
Haketmiyon harikayıda neyse :A
4. yıl kutlama konumda artık hepsini telafi edersin diyecemde, beklenti içinde olunca hayal kırıklığı yaşıyorum :A Sen zaten taaaaaa hazirandan 25.000'ler kulübüme yazacağını belirttin ama geçen hortlatabildin konuyu :A

Deniz bey de o konuyu sözde açacaktı ama unuttu :T: bak yine geldi aklıma sinirlendim ona tüh :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Haketmiyon harikayıda neyse :A
4. yıl kutlama konumda artık hepsini telafi edersin diyecemde, beklenti içinde olunca hayal kırıklığı yaşıyorum :A Sen zaten taaaaaa hazirandan 25.000'ler kulübüme yazacağını belirttin ama geçen hortlatabildin konuyu :A

Deniz bey de o konuyu sözde açacaktı ama unuttu :T: bak yine geldi aklıma sinirlendim ona tüh :F
Bir dahaki kutlama konusu doğum günü olacak ve onuda başkaları açsın artık :A
Neden haketmiyorum ne güzel teşekkür ettim işte :A geçen yıldönümü kutlamasında hayal kırıklığına uğramamıştın yine uğramazsın merak etme :A Doğum günü ve 4.yıl kutlaması dediklerin ayrı şeyler demi :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Neden haketmiyorum ne güzel teşekkür ettim işte :A geçen yıldönümü kutlamasında hayal kırıklığına uğramamıştın yine uğramazsın merak etme :A Doğum günü ve 4.yıl kutlaması dediklerin ayrı şeyler demi :A
@denizz19 un doğum günü konusu demek istedim. Orada tam anlaşılmıyor diye sildim ama önden alıntılamışsın :A

Benimki anca üyelik tarihi kutlaması ve mesaj sayıları kulüpleri olur. Son kutlama konularımı kendim açıyorum :A
Doğum günümü kimse bilmez. Hiç kutlamadım reelde de. Benim için öyle bir gün yok. Sıradan bir gün :) (Neyse iyi geceler. Geçen 12'yi geçti geç uyku moduna geçince sabahlamıştım uyku tutmadı diye:S Hemencik uyku moduna geçeyim. İş beni bekler)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@denizz19 un doğum günü konusu demek istedim. Orada tam anlaşılmıyor diye sildim ama önden alıntılamışsın :A

Benimki anca üyelik tarihi kutlaması ve mesaj sayıları kulüpleri olur. Son kutlama konularımı kendim açıyorum :A
Doğum günümü kimse bilmez. Hiç kutlamadım reelde de. Benim için öyle bir gün yok. Sıradan bir gün :) (Neyse iyi geceler. Geçen 12'yi geçti geç uyku moduna geçince sabahlamıştım uyku tutmadı diye:S Hemencik uyku moduna geçeyim. İş beni bekler)
Tamam şimdi anladım :A Doğum günü konusu benim için de öyle ama sanki sen doğduğuna mutlu değilmiş gibi konuştun :A ve sana da iyi geceler :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tamam şimdi anladım :A Doğum günü konusu benim için de öyle ama sanki sen doğduğuna mutlu değilmiş gibi konuştun :A ve sana da iyi geceler :A
Bu dünyada doğduğuna sevinen çok az kişi vardır bence :A hiç girmeyelim bu konulara :T :A