♡♡♡ Mutlu Yıllar Nicki Minaj ♡♡♡

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahah ayy vlla bilemem bak sokak sanati burada senin hakkında benim düşüncemi değiştirmeye çalışmış :F:F:F
aşıkımızı kıskanıyorlar her zamanki gibi sen onları boşver:) aramıza hiçbir minaj giremez :))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Buna sen değil China abi karar verirki ben hiç bir zaman abi kelimesini yazmadan bile mesaj atmadım kendisine. Hiç bir tartışmamda olmadı. Bence sen sırf karalamak için boş yapma. Konumdanda git. Bu arada sana sen gibi mesaj yazıyorum. Hani bugün Çiğdem'e reyting konusunda Vadi'yi ağzına alma dedin yaa bende konuma uğrma diyorum.:)))
Hee internette takılan herkes illa görmüştüm. Ayrıca Vadi ile yatıp kalkıp sonra bana boş işlerle uğraşıyorsun demen oldukça çelişkili söylüm. Zevkler değişir ve sen bunları eleştirecek konumda değilsin. Sakın zevklerime boş deme.

O biraz kart sadece tarzını seviyorum onun dizide.:D
bişeye karar vermedim ki senin çapını söyledim sadece
konumdan da git mi sen kimsin beni kovuyorsun çapın yetmez buna :D zaten anca bizi takip eder bizim laflarımızı bize söylersin çapın buna yetiyor :))))
biz internete veya forumlara değil ülkenin geneline göre konuşuruz her zaman sen o güzen beynini yorma senin gibileri de çok iyi bilirim
vadi ile yatıp vadi ile kalkmak bi gururdur senin gibilerin anlayamayacağı işler bunlar
sakınlı makınlı da konuşma benimle hakaret ve küfür olmadan istediğimi yaparım kimse sakın makın diyip çapını ve haddini aşacak kelimeler kullanamaz hele senin gibi biri asla hadi şimdi :D

yılın en sabırlı insanı seçilmeliyim bence kana susayanlara bile güümseyerek karşılık veriyoruz çünkü :A:A:A
kibrinde boğul :D size çok güzel şeyler söylerdim de yeri değil

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bişeye karar vermedim ki senin çapını söyledim sadece
konumdan da git mi sen kimsin beni kovuyorsun çapın yetmez buna :D zaten anca bizi takip eder bizim laflarımızı bize söylersin çapın buna yetiyor :))))
biz internete veya forumlara değil ülkenin geneline göre konuşuruz her zaman sen o güzen beynini yorma senin gibileri de çok iyi bilirim
vadi ile yatıp vadi ile kalkmak bi gururdur senin gibilerin anlayamayacağı işler bunlar
sakınlı makınlı da konuşma benimle hakaret ve küfür olmadan istediğimi yaparım kimse sakın makın diyip çapını ve haddini aşacak kelimeler kullanamaz hele senin gibi biri asla hadi şimdi :D

kibrinde boğul :D size çok güzel şeyler söylerdim de yeri değil

Çap zaten sizin işiniz. Biz doğru yolumuz üstüne gidiyoruz. Çapla falan ilgilenecek değiliz. Zaten hiç alakasız yere alakasız olduğun konuya atlayıp çapını göstermişsin. Altta kibrinde boğul demişsin Çiğdeme üstte bana neler demişsin. Yok bizim dediğimizi kopyalarsın falan. Ne çok çelişkin var senin. Ayrıca sen Vadi'den duyuyorsun büyük özentiligi sen yapıyorsun ki benim yaptığım insanlara doğru davranmazsan sana bunun geri dönecegine örnekti ama yine ufak bir pencereden bakmışsın olaya. Yazık.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski minaj ın klibini çok sevdi gibi :)) tam 35 dakikadır klibi izliyor :))

Bu mesajını görene kadar klibin olduğunun bile farkında değildim konuda, konuya bir dakika bakıp direkt telefonun tarayıcısını kapatınca heralde sürekli "bu başlığı görüntüleyenler" kısmında yer alıyor kullanıcı. :)

Klibe şimdi baktım ancak bana göre değil, hareketli ve neşe verici klipleri pek sevmiyorum. Bunlar sanal afyon, kitleleri böyle mutlu edip çarkın işleyişini devam ettiriyorlar. Sanırsın dünya günlük güneşlik, her şey toz pembe. :)

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060