♡♡♡ Mutlu Yıllar Nicki Minaj ♡♡♡

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
@Ahmad çok sever ablayı.:F @Titanium
@yigit_00 gel iki beddua oku kadına.:F Kıskançlıktan çatlican yoksa.:A

@GunesinOglu @xemrexxx @Bully @hayret bi şey @mrt-06

@Almila @primavera @Çiğdem- @vadikızı sizde patlamak için gelin.:F Kadın hem göze hem kulağa hitap ediyor.:A

Espri çok soğuk. Yüzümde ki kaslar tepki bile vermedi.:(
Bugünmüymüş doğum günü :Z
Cidden sesinin tarziyla en sevdiğim top 3'e girecek bir isim. Ses tarzı beni çok etkiliyor, telefonumda ayni anda en çok parçası olan şarkici rekorunu da kırmistir :D Nicki'den sonra bu tarzı baya beğeniyorum yani hiphop.
Happy birthday :bhr:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
aynen abi bende öyle sandım bu ismi geçen insanı Türkiye'nin %99 u tanımaz zaten
konuyu açan arkadaş sana laf çakmaya çalışmış hadsizlik etmiş her zaman ki gibi ne büyüğe saygı var ne espri yapacak kapasite ne anlar abi

Senin Türkiyen benim bahsettiğim türkiye değil. %99 falan hikaye yine salladın. Forumun yarısı biliyor kadını. Rap dinleyen çoğu kişide bilir. Yabancı müzik seven zaten bilir. Senin istatistik dersin baya eksilerde gibi gibi.
Ayrıca China abiye saygısızlık yapmadım gerçekten soğuk bir espri olarak algılamıştım. Hakaret falan yok ortada. Sen yine suyu bulandırmak için buraa damlamışsın.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaa terbiyesizzz @destere biraz terbiye versin sana :F:F:F
valla böyle açık saçık müstehcen kelimeler kullanıyorlar benimde moralim bozuluyor :) sabahtan beri sadece kadının ses tonundaki kıvrımlardan bahsettim öyle bağıra çağıra popo döş basen demedik :) @sokak sanati teesüf ederiz kendini topla biraz, popo, got falan neyin nesi çok ayıp valla ?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Senin Türkiyen benim bahsettiğim türkiye değil. %99 falan hikaye yine salladın. Forumun yarısı biliyor kadını. Rap dinleyen çoğu kişide bilir. Yabancı müzik seven zaten bilir. Senin istatistik dersin baya eksilerde gibi gibi.
Ayrıca China abiye saygısızlık yapmadım gerçekten soğuk bir espri olarak algılamıştım. Hakaret falan yok ortada. Sen yine suyu bulandırmak için buraa damlamışsın.
forumun yarısı değil hepsi bilse kaç yazar gereksiz ne varsa ordasın zaten
ben sözel okudum istatistik dersi görmedim ama istatistiki şeylere çok meraklıyım ve ülkemi çok iyi tanırım rahat ol sen
adam espri yapmamış bende öyle sandım hayatımızda ilk kez böyle bi isim görüyoruz çünkü china abiye bile terbiyesizlik yapıyorsun saygı diye bişey görmemişsin

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bugünmüymüş doğum günü :Z
Cidden sesinin tarziyla en sevdiğim top 3'e girecek bir isim. Ses tarzı beni çok etkiliyor, telefonumda ayni anda en çok parçası olan şarkici rekorunu da kırmistir :D Nicki'den sonra bu tarzı baya beğeniyorum yani hiphop.
Happy birthday :bhr:

Evet bugünmüş. Bende bir sitede gördüm.:F
Benide o ince sesi çok etkiliyor. Bence dinleyen ya rape çok ısınır yada nefret eder. O derece çizgide bir tarzı var.:D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
forumun yarısı değil hepsi bilse kaç yazar gereksiz ne varsa ordasın zaten
ben sözel okudum istatistik dersi görmedim ama istatistiki şeylere çok meraklıyım ve ülkemi çok iyi tanırım rahat ol sen
adam espri yapmamış bende öyle sandım hayatımızda ilk kez böyle bi isim görüyoruz çünkü china abiye bile terbiyesizlik yapıyorsun saygı diye bişey görmemişsin

Buna sen değil China abi karar verirki ben hiç bir zaman abi kelimesini yazmadan bile mesaj atmadım kendisine. Hiç bir tartışmamda olmadı. Bence sen sırf karalamak için boş yapma. Konumdanda git. Bu arada sana sen gibi mesaj yazıyorum. Hani bugün Çiğdem'e reyting konusunda Vadi'yi ağzına alma dedin yaa bende konuma uğrma diyorum.:)))
Hee internette takılan herkes illa görmüştüm. Ayrıca Vadi ile yatıp kalkıp sonra bana boş işlerle uğraşıyorsun demen oldukça çelişkili söylüm. Zevkler değişir ve sen bunları eleştirecek konumda değilsin. Sakın zevklerime boş deme.

güzel olan şeyleri bende severim bir viola baskülü hariç tabi :))

O biraz kart sadece tarzını seviyorum onun dizide.:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
valla böyle açık saçık müstehcen kelimeler kullanıyorlar benimde moralim bozuluyor :) sabahtan beri sadece kadının ses tonundaki kıvrımlardan bahsettim öyle bağıra çağıra popo döş basen demedik :) @sokak sanati teesüf ederiz kendini topla biraz, popo, got falan neyin nesi çok ayıp valla ?
Ben zencileri sevmezdim ama meğersem zenci erkekleri sevmiyormuşum. @mrt-06 bunuda tesbit ettim kendimde:F Viola Davis, Htgawm'da ki Michella olsun Nicki Minaj olsun seviyorum yani.:X
Ayrıca Rihanna Melez zenci değil.:F
siyahi olarakta düzelttimya siyah kadınlara diyelim ozaman yanı esmer :F:F:F
ayy ayrıca zenci erkekleri @xemrexxx gibi seviyor olsan bence orada tuhaflık olurdu ama yinede konuşmalarına dikkat et bence bak @destere terbiyemi bozuyor umut benim diyor
:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Buna sen değil China abi karar verirki ben hiç bir zaman abi kelimesini yazmadan bile mesaj atmadım kendisine. Hiç bir tartışmamda olmadı. Bence sen sırf karalamak için boş yapma. Konumdanda git. Bu arada sana sen gibi mesaj yazıyorum. Hani bugün Çiğdem'e reyting konusunda Vadi'yi ağzına alma dedin yaa bende konuma uğrma diyorum.:)))
Hee internette takılan herkes illa görmüştüm. Ayrıca Vadi ile yatıp kalkıp sonra bana boş işlerle uğraşıyorsun demen oldukça çelişkili söylüm. Zevkler değişir ve sen bunları eleştirecek konumda değilsin. Sakın zevklerime boş deme.

bence minaj biraz daha kabiliyetli olsa arkasıylada rahatlıkla şarkı söyleyebilir :) zaten dikkat ettinmi bir yerde sanki ordan da böyle bir konuşma çabası içindeymiş gibi :))

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Evet bugünmüş. Bende bir sitede gördüm.:F
Benide o ince sesi çok etkiliyor. Bence dinleyen ya rape çok ısınır yada nefret eder. O derece çizgide bir tarzı var.:D
the Weeknd ile canli düetine baktin mi? Orda Nicki'nin girişi var ya oha diyor insan. Cool. :eek:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

yılın en sabırlı insanı seçilmeliyim bence kana susayanlara bile güümseyerek karşılık veriyoruz çünkü :A:A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
siyahi olarakta düzelttimya siyah kadınlara diyelim ozaman yanı esmer :F:F:F
ayy ayrıca zenci erkekleri @xemrexxx gibi seviyor olsan bence orada tuhaflık olurdu ama yinede konuşmalarına dikkat et bence bak @destere terbiyemi bozuyor umut benim diyor
:F:F:F
nerde benim gibi adab ı haşeret kurallarına uyan beyefendi kişilik ? bir kendimi tanıyorum bu konuda.. başkada yok. diğer arkadaşlar çok banalll ? vıyyy ;:)))

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı