♡♡♡ Mutlu Yıllar Nicki Minaj ♡♡♡

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
images

Rap kraliçesi Nicki Minaj 33 yıl önce bugün dünyaya geldi.

1982 doğumlu ünlü rapçi rap alanında en başarılı rapçidir. En çok satış yapan bayan rapçi olan Nicki Minaj 3 kez Vevo rekoru kırmıştır. Başarılı Rapçiye nice nice güzel yaşlar diliyorum. İyi ki doğdun Nicki Minaj.:bhr:

İşte Nicki Minaj'ın kırdığı son Vevo rekorunun klibi;

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kimseyi etiketlememişsin yeri bulamıyoruz .. kadının doğum gününü kutlayamayacaktık :))

@Harunnn60 @xemrexxx @Çiğdem- koşun niki patinaj soyunmuş ? pardon doğum günü kutluyormuş :))

klip bir harika ya bu insanı totosuyla top gibi sektirir :))

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
bende nicki minaj olan arkadaşın doğum gününü kutluyorsun zannettim :))))))) yarım saattir düşünüyorum bu arkadaş kim diye :)))))))))) @sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Ahmad çok sever ablayı.:F @Titanium
@yigit_00 gel iki beddua oku kadına.:F Kıskançlıktan çatlican yoksa.:A

@GunesinOglu @xemrexxx @Bully @hayret bi şey @mrt-06

@Almila @primavera @Çiğdem- @vadikızı sizde patlamak için gelin.:F Kadın hem göze hem kulağa hitap ediyor.:A

bende nicki minaj olan arkadaşın doğum gününü kutluyorsun zannettim :))))))) yarım saattir düşünüyorum bu arkadaş kim diye :)))))))))) @sokak sanati

Espri çok soğuk. Yüzümde ki kaslar tepki bile vermedi.:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

@Almila @primavera @Çiğdem- @vadikızı sizde patlamak için gelin.:F Kadın hem göze hem kulağa hitap ediyor.:A

ben özellikle sesine hayran kaldım? kadının öyle içten bir ses tonu varki insanın binip gezesi geliyor :)
birde ritimle birlikte hoplatıyor ya sesini ! işte orda insan kendinden geçiyor :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ben özellikle sesine hayran kaldım? kadının öyle içten bir ses tonu varki insanın binip gezesi geliyor :)
birde ritimle birlikte hoplatıyor ya sesini ! işte orda insan kendinden geçiyor :)

Evet beni rape sevdiren kadın. Birde Eminem var. İkiside çok his söylüyor.:X

ben espiri yapmamıştım ama :( demek ki senin espiri anlayışın arızalı :))))))))

Be ona en iyi ihtimalle espri derim.:F Kadını bilmiyorsan bir şarkılarına bak bence.:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kimseyi etiketlememişsin yeri bulamıyoruz .. kadının doğum gününü kutlayamayacaktık :))

@Harunnn60 @xemrexxx @Çiğdem- koşun niki patinaj soyunmuş ? pardon doğum günü kutluyormuş :))

klip bir harika ya bu insanı totosuyla top gibi sektirir :))

keşke doğmasaymış vlla ayy günahsa günah iyiki doğdun demem ben buna
:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
o gürbüz eminem senin olsun? bu patinaj benim olsun:) eminemde böyle bir ses kıvrımı varmı? karşılaştırdığın teyyare yüzünden rihannanın puanlarını bile kısmak zorunda kalmıştım :))

keşke doğmasaymış vlla ayy günahsa günah iyiki doğdu demem ben buna
:F:F:F
niye kızın tümsekleri gözalıcı diyemi anında düşman kesildin :)) yoksa sesindeki buğuyu mu beğenmedin :)

Bu kadın tam senlik destere. :D
bencede tam benlik :)) kadının herbir yeri sanat eseri :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859

Be ona en iyi ihtimalle espri derim.:F Kadını bilmiyorsan bir şarkılarına bak bence.:Z
ya arkadaş safiyane duygularımı ileteyim dedim yemediğim laf kalmadı :)))))) ben bu ablayı tanımıyorum ve tanımadığım için de bir an bu düşünceye kapıldım :)))) cahilliğime ve ihtiyarlığıma ver :))))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o gürbüz eminem senin olsun? bu patinaj benim olsun:) eminemde böyle bir ses kıvrımı varmı? karşılaştırdığın teyyare yüzünden rihannanın puanlarını bile kısmak zorunda kalmıştım :))

niye kızın tümsekleri gözalıcı diyemi anında düşman kesildin :)) yoksa sesindeki buğuyu mu beğenmedin :)

bencede tam benlik :)) kadının herbir yeri sanat eseri :)
hayırrr ayoll ben bu kadını biliyorum normaldede sevmem kendisini çok itici :F

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ya arkadaş safiyane duygularımı ileteyim dedim yemediğim laf kalmadı :)))))) ben bu ablayı tanımıyorum ve tanımadığım için de bir an bu düşünceye kapıldım :)))) cahilliğime ve ihtiyarlığıma ver :))))

Yok laf etmiyorum ne haddime.:F
İstersen tanış kadınla bence çok şey kazanırsın.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hayırrr ayoll ben bu kadını biliyorum normaldede sevmem kendisini çok itici :F
normal karşılıyorum :) yani bir bayanın, dünyalar güzeli kavislere sahip hemde muhteşem sese sahip başka bir bayanı sevmesi normal bir davranış olamazdı zaten :)

bir yukardaki kilibi izlesen kadını tüm ayrıntılarıyla tanıman mümkün geç kalmış sayılmazsın :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
normal karşılıyorum :) yani bir bayanın, dünyalar güzeli kavislere sahip hemde muhteşem sese sahip başka bir bayanı sevmesi normal bir davranış olamazdı zaten :)

bir yukardaki kilibi izlesen kadını tüm ayrıntılarıyla tanıman mümkün geç kalmış sayılmazsın :)
ayy o değilde bu @sokak sanati nda zenci kadınlara yanı siyahi kadınlara bir hayranlık var
rihanna bu falan :F:F:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aynen abi bende öyle sandım bu ismi geçen insanı Türkiye'nin %99 u tanımaz zaten
konuyu açan arkadaş sana laf çakmaya çalışmış hadsizlik etmiş her zaman ki gibi ne büyüğe saygı var ne espri yapacak kapasite ne anlar abi

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
konuyu açan vatandaşın laubaliliği bi yana bu bi de mod olacak bütün forumu etiketlemiş amacınız post kasmak dışında hit almakta olmuş kalite yerlerde!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060