☆♡Happy Birthday Rihanna ♡☆

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dünyaca ünlü Barbadoslu star Rihanna şahanesinin bir doğum gününe daha nail olduk. Barbados, Rihanna doğduğu için bugünü milli gün ilan edilmiştir. Böyle bir efsanedir Rihanna işte.:bhr:

Dünyanın en çok albüm satan ismi olan ve kadın şarkıcılarda en çok YouTube abonesi, en çok YouTube tıkanmasına sahip Rihanna bugüne kadar bir çok rekor kırıp 28 yaşına kadar kariyerinde hiç gerileme yaşamadım hep ileriye gitmiştir ve kırılması zor rekorlar kırmıştır. 8 saniye boyunca aynı notada durma rekoru bunlardan biridir.:bhr:

Son albümü Anti ile büyük beğeni toplayan ve Work, this is what you came for şarkıları 1 milyar kez tıklanarak efsane bir yıl geçiren Rihanna'nın doğum gününü Fav10 ailesi olarak kutluyoruz.:Z

Doğum günü hediyesi olarak; Fav10'un güzide yarışması Bu Şarkı Benim'in bir sonra ki haftasında ki konsept seçiminde Rihanna şarkılarını seçerek, Rihanna haftası yapacağımız güzel bir hediyede bulunacağız umarım.:love1:

unnamed.gif

Doğum günü hediyen Rihanna'm:bhr:

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Rihanna nın doğum günü kutlu olsun nice yıllara diyorum kendisine

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dünyaca ünlü Barbadoslu star Rihanna şahanesinin bir doğum gününe daha nail olduk. Barbados, Rihanna doğduğu için bugünü milli gün ilan edilmiştir. Böyle bir efsanedir Rihanna işte.:bhr:

Dünyanın en çok albüm satan ismi olan ve kadın şarkıcılarda en çok YouTube abonesi, en çok YouTube tıkanmasına sahip Rihanna bugüne kadar bir çok rekor kırıp 28 yaşına kadar kariyerinde hiç gerileme yaşamadım hep ileriye gitmiştir ve kırılması zor rekorlar kırmıştır. 8 saniye boyunca aynı notada durma rekoru bunlardan biridir.:bhr:

Son albümü Anti ile büyük beğeni toplayan ve Work, this is what you came for şarkıları 1 milyar kez tıklanarak efsane bir yıl geçiren Rihanna'nın doğum gününü Fav10 ailesi olarak kutluyoruz.:Z

Doğum günü hediyesi olarak; Fav10'un güzide yarışması Bu Şarkı Benim'in bir sonra ki haftasında ki konsept seçiminde Rihanna şarkılarını seçerek, Rihanna haftası yapacağımız güzel bir hediyede bulunacağız umarım.:love1:

Ekli dosyayı görüntüle 53979

barbados dünyanın bamyası kadar bir yer:) sinek çükü kadar ülkenin neresini millileştirmişler pek umrumda olmamakla birlikte, Rihanna için doğduğu ve öldüğü yerin önemi yok o bir dünya starı doğduğu gün tüm kainatta milli gün ilan edilmeli :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
barbados dünyanın bamyası kadar bir yer:) sinek çükü kadar ülkenin neresini millileştirmişler pek umrumda olmamakla birlikte, Rihanna için doğduğu ve öldüğü yerin önemi yok o bir dünya starı doğduğu gün tüm kainatta milli gün ilan edilmeli :)

Forumda da milli olmalı o yüzden Rihanna haftası ilan edelim bu haftayı.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
daha çokta genç maşşllah 30 a yeni girmiş normalde çok başarılı isimler 45 civarı olur rianna şimdiden işi bitirmiş ayoll @sokak sanati :A

rihannayı türkiyede tanımamızı sağlayan şarkı :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Forumda da milli olmalı o yüzden Rihanna haftası ilan edelim bu haftayı.:A
benim açımdan her hafta rihanna haftasıdır :) ama forumun kalbi türbüşona kaydı bu aralar :)

daha çokta genç maşşllah 30 a yeni girmiş normalde çok başarılı isimler 45 civarı olur rianna şimdiden işi bitirmiş ayoll @sokak sanati :A

rihannayı türkiyede tanımamızı sağlayan şarkı :A
insan bununla yaşlanmazki zaten :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
30 değilmi (b) 28 se yasıt sayılırız ayoll bende yıl oalrak 26 girdim işte eylülde ay olarak giricem rihanna ile 2 yasmı olucak aramızda :eek:

Aynen Ariana'dan 3 yaş büyüksün bundan 2 yaş küçüksün.:F Rihanna küçük zaten yani kıyaslandığı kişiler Lady Gaga 33 yaşında Katy 35 yaşında falan. Bey 40 yaşında Rihanna en küçükleri ama 17 yaşında piyasaya girdi oradan kazandı :D