“Turkish-i Dondurma” Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
C8DA08A2-FE5E-45E6-908A-8E0DD5DA7AC2.jpeg

Ayla ve Müslüm filmleriyle son zamanlara damga vuran Dijital Sanatlar’ın merakla beklenen yeni filmi Turkish-i Dondurma’nın fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu’nun yer aldığı, yönetmenliğini Can Ulkay’ın üstlendiği, senaryosunu ise Gürkan Tanyaş’ın kaleme aldığı film, gerçek bir hikayeden uyarlandı.

Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya'da yaşayan iki Türk'ün, ülkelerine gitmek isterken yaşadığı mücadeleyi anlatan filmin kadrosunda ayrıca Will Thorpe, Marleen Mathews, Tristan Alexander, James Farley ve Carl Warthon da bulunuyor.

Turkish-i Dondurma, 15 Mart’ta izleyiciyle buluşacak.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
İzledim youtubeden ve ilk başta ismi duyurulduğunda ön yargı ile yaklaştığım için kendime çok kızdım. Fragmanı muazzam görünüyordu. Ben yine saçma sapan bir komedi filmi olacak sanıyordum ama tarihi bir filmmiş. Kesinlikle herkesin gitmesi gerek. Bu cuma da çiçero filmi vizyona giriyor sakın kaçırmayın

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Dijital Sanatlar 2/2 yaptı. Bu sene bu film ve Çiçero ile 4/4 yapmalarını bekliyorum. Çok sağlam işler yapmaya devam ederler inşallah.