“Grinin Elli Tonu” Devam Filminin Yönetmeni Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
“Grinin Elli Tonu” Devam Filminin Yönetmeni Belli Oldu!

176442-150x150.jpg

E.L. James’in dünya çapındaki çok satanlar kitabından uyarlanan ''Grinin Elli Tonu'' filminin ikincisi için hazırlıklar başladı!

Başrollerinde yeniden Dakota Johnson ve Jamie Dornan'ın bulunacağı ''Grinin Elli Tonu'' filminin ilk filmini Sam Taylor Johnson yönetmişti. Hem büyük tepki alan, hem de birçok ülkede yasaklanan filmin ikincisi 10 Şubat 2017'de vizyona girecek. İkinci filmi Saplantı, Dava ve Kusursuz Yabancı filmleriyle tanıdığımız James Foley yönetecek.

''Grinin Elli Tonu 2'' 10 Şubat 2017'de sinemalarda!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Filmin adı kitapla aynı olacaktır yani özgürlüğün elli tonu olur buydu 2. Kitap sanırsam.:D Kara'nin elli tonu 3. Kitapta belki tersi de olabilir emin değilim.:X

Daha ihtirasli 2. Film istiyorum.:X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Filmde onlardan çok ne var? :F
Değişik bir film ama gerçekten. :D

İhtiraslı? :eek:

Tabi ki. Siz filmde çıplaklıktan ana temayı görmediniz. Ana'nın Cristian'a olan tehlikeli aşkı çok çekici ve Cristian'nin değişimi bence sen o aşk kitabını okumalısın. Sadece erotik bakmayın olaya.:X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tabi ki. Siz filmde çıplaklıktan ana temayı görmediniz. Ana'nın Cristian'a olan tehlikeli aşkı çok çekici ve Cristian'nin değişimi bence sen o aşk kitabını okumalısın. Sadece erotik bakmayın olaya.:X
Ben pek öyle bakmadım zaten. :D
Ana güzel kız, filmin sonunda Cristian'a kapak yapıp öyle gitmişti. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben pek öyle bakmadım zaten. :D
Ana güzel kız, filmin sonunda Cristian'a kapak yapıp öyle gitmişti. :D

Dokata tabi ki güzel.:bhr: Sonra ki filmlerde Cristian içinde ki romantik adamı çıkartıyor ve aşk zamanı başlıyor. Sert ve inişli çıkışlı derin bir aşk.:Z

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Filmi merakımdan ilerlete ilerlete izlemiştim. :D Kitabı okuyan var mı? Bir şeyi merak ediyorum da.
Bu kölecilik oyununda köle hep kadın mı olacak, yoksa erkek de köle olacak mı? :D
Bu arada madem oyunculuğa bakmaya gerek yok, keşke Jamie Dornan'ın yanına daha çok yakışabilecek bir kadın koysalarmış. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Filmi merakımdan ilerlete ilerlete izlemiştim. :D Kitabı okuyan var mı? Bir şeyi merak ediyorum da.
Bu kölecilik oyununda köle hep kadın mı olacak, yoksa erkek de köle olacak mı? :D
Bu arada madem oyunculuğa bakmaya gerek yok, keşke Jamie Dornan'ın yanına daha çok yakışabilecek bir kadın koysalarmış. :D

Dur cevap vereyim. Başrolde ki oğlan yani Jemie
Daha önce onunlada kölecilik oyunu oynayan bir kadın varmış. Annesinin arkadaşı ve Cristian'la fantezi yapıyormuşlar.:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Dur cevap vereyim. Başrolde ki oğlan yani Jemie
Daha önce onunlada kölecilik oyunu oynayan bir kadın varmış. Annesinin arkadaşı ve Cristian'la fantezi yapıyormuşlar.:F
Birde filme sadece cinsellik olarak bakmayın diyorsun bunun neresine başka bakıcam şu spoiye bak. :F