‘Analar ve Anneler’ Final Yapıyor!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
‘Analar ve Anneler’ Final Yapıyor!

CVJQA-BUwAE9TqB-150x150.jpg

atv’nin yeni sezon dizilerinden Analar ve Anneler final yapıyor!

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin, senaristliğini ise Berkun Oya üstlendiği, başrollerini Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger, Ulaş Tuna Astepe, Hakan Kurtaş, Nazan Kesal, Ahmet Tansu Taşanlar ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin paylaştığı dizi, 9. bölümde sona erecek.

Analar ve Anneler, final bölümüyle 17 Aralık Perşembe atv'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
biraz daha kurgusu farklı olabilirdi aslında..final yapması sürpriz olmadı..kiraz mevsimi ile adı mutluluk dizileri gibi oldu bu dizi..

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Başroller sağlam değildi ilk bölüm iyi başladı sonra göçtü. Ay Yapım kalitesine göre düşük bir dizi oldu.

Okan Yalabık naıs bu diziyi seçti ona şaşırdım. Kösem'e gelir yakın zamanda. :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,058
Puanı
1,060
valla ilk bölümlerini izlemiştim çok iyiydi ama sonraki bölümleri izleyememiştim
bitmesine üzüldüm ben

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kadrosuna yazık oldu. Hikeyeyi hızlı anlatmak ayrı, 5 bölümde tüketmek ayrı. Olan Okan ve Hazar'ın oyunculuğuna oldu.

İlk bölümünü izlemiştim, Kıvanç Kasabalı gelince arada sırada baktım. :D Ay Yapım'ın en kısa süren dizisi oldu. Kanal D bile Beş Kardeş'e 13 bölüm dayanmıştı en azından 13 bölümü görebilirdi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Biteceği ortadaydı, ama ATV'nin acelesi ne? Ben Ay Yapım nedeniyle 13'te biteceğini düşünüyordum, ama haberi görünce şok oldum. Gerçi bu bölüm olaylar ortaya çıkacak gibi, ama bir şekilde 4 bölüm daha zaman verilemez miydi?

Buradaki çoğu yorumun aksine her ne kadar ekran ömrü kısa olsa da izlemekten zevk duyduğum ve herkese de taksiye edeceğim, kaliteli bir diziydi; çok yazık oldu.
:Z :Z :Z Dedim bu dizi olmamış diye. Dur kehanet konumu açayım.:F @Çiğdem-
Sonunda istediğin şey oldu, sabah akşam göbek atarsın artık. Bakalım eline ne geçecek? Yanlış anlama, ama insanların üzüntüsüne de saygı göstermeni bekliyorum. Ben de kimi zaman göstermediğimi kabul ediyorum, ama sevinmek için aradan biraz zaman geçmesini bekle en azından.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Görüldüğü gibi çoğu kişi final haberine sevinmiş. Bahsettiğimiz şey alt tarafı bir dizi; olayın nesine bu kadar mutlu olduğunuzu anlamıyorum gerçekten.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Görüldüğü gibi çoğu kişi final haberine sevinmiş. Bahsettiğimiz şey alt tarafı bir dizi; olayın nesine bu kadar mutlu olduğunuzu anlamıyorum gerçekten.
Sen Kiraz Mevsimi için çok sevinmiştim o diziyi çok basit görüyordun. Üstelik o diziyi hiç izlemiyordun birde. :) Ben o diziyi çok seviyordum ama senin yorumuna yine de bir şey dememiştim.
Burada ki yorum yapanlar en azından ilk bölüme baktılar dizi hakkında fikir sahibi oldular. :) O yüzden bırakta isteyen istediğini yazsın.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
Sen Kiraz Mevsimi için çok sevinmiştim o diziyi çok basit görüyordun. Üstelik o diziyi hiç izlemiyordun birde. :) Ben o diziyi çok seviyordum ama senin yorumuna yine de bir şey dememiştim.
Burada ki yorum yapanlar en azından ilk bölüme baktılar dizi hakkında fikir sahibi oldular. :) O yüzden bırakta isteyen istediğini yazsın.
İnan ki ben de KM hakkında yeteri kadar fikir sahibi oldum. Zamanında Ramazan gecelerinde FOX'un 60 kez gösterdiği tekrarlar sayesinde ilk 2-3 bölümü izlemiş bulundum maalesef. Ve evet, hala basit; edebiyen de basit olarak kalacak.

Analar ve Anneler ise daha uğraşılmış ve emek verilmiş bir dizi. Kimseye zorla beğendiremem, ama durduk yere sevinmek saçma. Ben de arada kimi diziler için sevindiğimi kabul ediyorum, ama sevdiğim yapım için böyle yorumlar görünce kızıyorum.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İnan ki ben de KM hakkında yeteri kadar fikir sahibi oldum. Zamanında Ramazan gecelerinde FOX'un 60 kez gösterdiği tekrarlar sayesinde ilk 2-3 bölümü izlemiş bulundum maalesef. Ve evet, hala basit; edebiyen de basit olarak kalacak.

Analar ve Anneler ise daha uğraşılmış ve emek verilmiş bir dizi. Kimseye zorla beğendiremem, ama durduk yere sevinmek saçma. Ben de arada kimi diziler için sevindiğimi kabul ediyorum, ama sevdiğim yapım için böyle yorumlar görünce kızıyorum.
İşte herkesin düşüncesi farklı. Sana göre Kiraz Mevsimi basit bazılarına göre Anneler ve Analar basit. Böyle yaparak kimsenin fikrini değiştiremezsin.
Böyle yorumlar gördüğün zaman görmemezlikten gelmek lazım. Bende senin Kiraz Mevsimi hakkında ki yorumların için öyle yapıyordum sende bizi görmemezlikten gel. Bu sayede stres yaşamazsın. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,891
Puanı
1,061
İşte herkesin düşüncesi farklı. Sana göre Kiraz Mevsimi basit bazılarına göre Anneler ve Analar basit. Böyle yaparak kimsenin fikrini değiştiremezsin.
Böyle yorumlar gördüğün zaman görmemezlikten gelmek lazım. Bende senin Kiraz Mevsimi hakkında ki yorumların için öyle yapıyordum sende bizi görmemezlikten gel. Bu sayede stres yaşamazsın. :)
Stres yaşadığım yok, ama dizi bittiği için adeta göbek atan 1-2 üyeyi görünce sinirlenmemek elde değil. Sevinin, ama böyle aşırı tepkiler de vermeyin lütfen. Alt tarafı bir dizi işte. :)