Şenay Gürler 'Şahsiyet' Kadrosunda!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Şenay Gürler 'Şahsiyet' Kadrosunda!

f7516324-6116-4320-9cf3-f87e70f89c7e.jpg

PuhuTV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Şahsiyet''in kadrosuna sürpriz isim!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Onur Saylak'ın, senaristliğini Hakan Günday’ın üstlendiği, kadrosunda Haluk Bilginer, Cansu Dere, Onur Saylak, Metin Akdülger, Müjde Ar, Şebnem Bozoklu, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas, Doğa Yaltırık ve İbrahim Selim’in yer aldığı 'Şahsiyet'in kadrosuna son olarak İçerde'de izlediğimiz Şenay Gürler dahil oldu.

13 bölüm olarak planlanan, beğenilirse ikinci sezonu da yayınlanacak 'Şahsiyet' yakında PuhuTV'de!

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Daha ne kadar sasirabilirim acaba? Efsane bir kadro oldu. Şu kadro tv de olsa var ya offffff.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadro mükemmel, bu dijital dizilere çok bayılacağız sanırım. Hem İntiharcı, hem Şahsiyet, hem Yaşamayanlar. :Z :bhr:

İntiharcı ve Şahsiyet'i daha çok merak ediyorum, bana daha fazla hitap ediyorlar. Yaşamayanlar ise ülkemizde bir ilk olacağı için merak ediyorum, tabi kadrosu da harika.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok iyi takviye, dizinin kadrosu efsane bir hal aldı gerçekten. Çok merak ettiğim ve mutlaka izleyeceğim işlerden birisi.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Kadro mükemmel, bu dijital dizilere çok bayılacağız sanırım. Hem İntiharcı, hem Şahsiyet, hem Yaşamayanlar. :Z :bhr:

İntiharcı ve Şahsiyet'i daha çok merak ediyorum, bana daha fazla hitap ediyorlar. Yaşamayanlar ise ülkemizde bir ilk olacağı için merak ediyorum, tabi kadrosu da harika.

Kanal D dizisi olmasaydı dışlardın kesin :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D dizisi olmasaydı dışlardın kesin :A
Canım ben iki tane Kanal D dizisi izliyorum, başka da izlemiyorum. Hangi dizi benim ilgimi çekerse oradayım yani ben. :bhr: Söz ve UTC Star'da mesela, Siyah Beyaz Aşk ve Gülizar D'de, Bizim Hikaye de FOX'ta. :A Survivor çıktı şimdi bi de. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Kadrosu muazzam gerçekten. Ay Yapım'dan beklentilerim yüksek. Yayın süresi ne kadar olacak acaba?

Canım ben iki tane Kanal D dizisi izliyorum, başka da izlemiyorum. Hangi dizi benim ilgimi çekerse oradayım yani ben. :bhr: Söz ve UTC Star'da mesela, Siyah Beyaz Aşk ve Gülizar D'de, Bizim Hikaye de FOX'ta. :A Survivor çıktı şimdi bi de. :Z
Tek ortak dizimiz UTC'ymiş. :A
Yalnız bu Bizim Hikaye çok sıkıcı ve klasik değil mi ya? Yoksa bana mı öyle geliyor.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadrosu muazzam gerçekten. Ay Yapım'dan beklentilerim yüksek. Yayın süresi ne kadar olacak acaba?

Tek ortak dizimiz UTC'ymiş. :A
Yalnız bu Bizim Hikaye çok sıkıcı ve klasik değil mi ya? Yoksa bana mı öyle geliyor.
Sana öyle geliyor, çok samimi ve eğlenceli bir iş. :Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Kadro efsane zaten bu takviye de çok iyi olmuş izlemek lazım aslında bu diziyi :A