"Şarkı Söylemek Lazım" Yakında Fav10'da!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Fazla zorlamışsın biraz. :A Sorun pop, rock hatta rap arasında keskin bir sınırın olmaması. Bu yüzden kuvvet ihtimal tartışmalar çıkacaktır. :A Bunun yanında bu kadar büyük bir havuzu olan seçeneklerden hep efsane üstü şarkılar çıkacaktır. Müziğe doyarız. :A
İşte diğer yarışmada sanatçı kalmadığı için oradan gelen kulağınızın pasını benim yarışmamda atarsınız fena mı olur :A Hem böylece biri pop biri türkü seçmiş diye türküyü seçen yarışmacı baştan elenmez rekabet olur :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
İşte diğer yarışmada sanatçı kalmadığı için oradan gelen kulağınızın pasını benim yarışmamda atarsınız fena mı olur :A Hem böylece biri pop biri türkü seçmiş diye türküyü seçen yarışmacı baştan elenmez rekabet olur :D
Onun da kendine has sorunları olacak. :A Ayrıca MS efsanemiz. Bu sezon da çok sağlam sanatçılar var. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bildiğin Bu Şarkı Benim’in aynısı. :A
Batuhan çıldıracak artık yeter peşimi bırakın diye. :A :A @Çiğdem-
Formatı değiştirdim memnun oldunuz mu :A @Çiğdem- @mrt-06

@mrt-06 devam etmiyor iyiki yoksa kıçına tekmeyi atardı ayoll :A :A :A

şu durumda bunu yapmanda bencede sakınca yok özelden o şarkı benimi al demiştim zaten sana çünkü müzikte farklı format artık bulunamıyor bitti sadece sunucuları değişebilir yarışmaların yada bitmiş yarışmayı canlandırabilirsin şuan yapacağın gibi :F

adam akıllı sun yarışmayı yarıda bırakma bunu garanti alabilirsem belki bende yarışırım :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
@mrt-06 devam etmiyor iyiki yoksa kıçına tekmeyi atardı ayoll :A :A :A

şu durumda bunu yapmanda bencede sakınca yok özelden o şarkı benimi al demiştim zaten sana çünkü müzikte farklı format artık bulunamıyor bitti sadece sunucuları değişebilir yarışmaların yada bitmiş yarışmayı canlandırabilirsin şuan yapacağın gibi :F

adam akıllı sun yarışmayı yarıda bırakma bunu garanti alabilirsem belki bende yarışırım :A
Eğer bırakmaya niyetlenirsem Dizi Savaşları'nı devrettiğim gibi devrederim yarıda bırakmam merak etme :A Ama aktiflik olursa 18. sezonu bile yaparım :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eğer bırakmaya niyetlenirsem Dizi Savaşları'nı devrettiğim gibi devrederim yarıda bırakmam merak etme :A Ama aktiflik olursa 18. sezonu bile yaparım :D
devretmede yok sen götürüceksin oklavamı elime aldırma :A :A :A

ama biraz bekle biz normalde müzik yarışmalarını sıralı yapıyoruz çünkü yarışanlar ve juriler aynı kişilerden olusuyor ve iki yarışma juriyede yarışmacıyada ağır geliyor ona göre ayarla kendini az sayımız düşsün :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
devretmede yok sen götürüceksin oklavamı elime aldırma :A :A :A

ama biraz bekle biz normalde müzik yarışmalarını sıralı yapıyoruz çünkü yarışanlar ve juriler aynı kişilerden olusuyor ve iki yarışma juriyede yarışmacıyada ağır geliyor ona göre ayarla kendini az sayımız düşsün :A
Yarışmacı ile juri başvurularını alsın ms yarışmasının sezon bitimiyle de yarışmayı başlatmış olur:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarışmacı ile juri başvurularını alsın ms yarışmasının sezon bitimiyle de yarışmayı başlatmış olur:)
Ona göre ayarlasın hazırlasın işte kendini @batuhankaralar :A ama en zahmetli yarışmalar racap yapımından dolayı şarkı yarışmalarıdır batuhanda yaptığı hiçbir işi tamamlamıyor kaçmayacaksa yapsın çok zahmetli ve uzun bir iş bu projeler kaçarsa yine linç ederiz onu:A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ona göre ayarlasın hazırlasın işte kendini @batuhankaralar :A ama en zahmetli yarışmalar racap yapımından dolayı şarkı yarışmalarıdır batuhanda yaptığı hiçbir işi tamamlamıyor kaçmayacaksa yapsın çok zahmetli ve uzun bir iş bu projeler kaçarsa yine linç ederiz onu:A :A :A
Benim bildiğim @batuhankaralar ilk haftasını bile tamamlayamaz yarışmanın sen en güzeli ms bitince benim albümüm başlat oradan devam edelim :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Sen recap yapıyorsun da ne oluyor Youtube'daki şişko amcalar her hafta 2-3 şarkına engeli basıyor :A Yarışmamın her yerinden asalet fışkıracak forum biraz kalite görsün :F

Şuanda zaten yarışmak isteyenler ya da jüri olmak isteyenler özel mesaj gönderebilirler bekliyorum yani :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen recap yapıyorsun da ne oluyor Youtube'daki şişko amcalar her hafta 2-3 şarkına engeli basıyor :A Yarışmamın her yerinden asalet fışkıracak forum biraz kalite görsün :F

Şuanda zaten yarışmak isteyenler ya da jüri olmak isteyenler özel mesaj gönderebilirler bekliyorum yani :A
Oylama bittikten sonra o moruk amcaların naptığından bize ne ayoll :A :A :A

racap 2 saat zamanımı alıyor haftada 2 program yaparsın dersek reel hayattan 4 saatini vericeksin tabi bu 4 saat sadece racap için yanı oy isteme şarkı isteme özellikle oy toplama sürekli tetikte olucaksın iş hayatı gibi düşün sunucuların şarkı yarışmasında eğlenme gibi şansı yok reelden dünya kadar saatin gidecek erken yatacaksın erken kalkacaksın :A seni çalısırken görmeyi bekliyorum en azından haftada 4-5 saat bir işe yarıcaksın boş boş pineklemeden ailen teşekkür edecek bize :F

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Oylama bittikten sonra o moruk amcaların naptığından bize ne ayoll :A :A :A

racap 2 saat zamanımı alıyor haftada 2 program yaparsın dersek reel hayattan 4 saatini vericeksin tabi bu 4 saat sadece racap için yanı oy isteme şarkı isteme özellikle oy toplama sürekli tetikte olucaksın iş hayatı gibi düşün sunucuların şarkı yarışmasında eğlenme gibi şansı yok reelden dünya kadar saatin gidecek erken yatacaksın erken kalkacaksın :A seni çalısırken görmeyi bekliyorum en azından haftada 4-5 saat bir işe yarıcaksın boş boş pineklemeden ailen teşekkür edecek bize :F
Kız ben sen miyim ki 5-10 şarkıyı birleştirmek 2 saatimi alsın :F Recapları hazırlamak en fazla 15 dakikamı alır belki daha da kısa :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız ben sen miyim ki 5-10 şarkıyı birleştirmek 2 saatimi alsın :F Recapları hazırlamak en fazla 15 dakikamı alır belki daha da kısa :A
sen öyle san 1 şarkı yüklenmesi 4 dakıka alıyor 16 17 yarışmacıdan hesapla 2 saat ortalama gidiyor @MasacRE- 1 hafta dayanamaz dedi seni ama abartmadan süre verelim sen bizim çektiğimiz rezilliği bir görde ilk 5 haftada bırakırsın 6.haftada bu yaışma durur :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
sen öyle san 1 şarkı yüklenmesi 4 dakıka alıyor 16 17 yarışmacıdan hesapla 2 saat ortalama gidiyor @MasacRE- 1 hafta dayanamaz dedi seni ama abartmadan süre verelim sen bizim çektiğimiz rezilliği bir görde ilk 5 haftada bırakırsın 6.haftada bu yaışma durur :A
Tamam iddiamı bir tık daha ileri çekeyim o zaman şarkı seçimi bittikten 1 saat sonra oylama başlayacak :F İşi profesyonellere bırak senin yaptığın yarışmadan ucuzluk akıyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tamam iddiamı bir tık daha ileri çekeyim o zaman şarkı seçimi bittikten 1 saat sonra oylama başlayacak :F İşi profesyonellere bırak senin yaptığın yarışmadan ucuzluk akıyor :A
sen iddianla daha çok oynarsın :A yarışmayı bırakma yeter ayoll senden başka bir isteğim yok adam akıllı bitirene kadar başında bekle yeter bende yarışırım ozaman
:A :A :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Aklıma yaratıcı fikir gelince ismini değiştireceğim şimdilik böyle olsun :A

İkinci sezona artık :A

Şöyle toplu etiketimi de yapayım sizleri de yarışmamızda görmek istiyoruz :A

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM
Jüriye yazabilirsin beni. Jüri varsa tabi :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hayırlı olsun @batuhankaralar :D
program başlayana kadar format değişecek gibi.
Puanlama karışık geldi biraz ama başlayınca sistem oturur. Bende kendi formatımı anlatırken baya kafalar karışmıştı :D
etiketlenmemekten şikayetçi olan birisin ee benide unutma :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Hayırlı olsun @batuhankaralar :D
program başlayana kadar format değişecek gibi.
Puanlama karışık geldi biraz ama başlayınca sistem oturur. Bende kendi formatımı anlatırken baya kafalar karışmıştı :D
etiketlenmemekten şikayetçi olan birisin ee benide unutma :A
Yok o formattan kimse pek birşey anlamadığı için vazgeçtim :A Tamam unutmam artık :D