"Şarkı Söylemek Lazım" Yakında Fav10'da!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
osb.jpg

Tivi10'un yeni sezonundaki yeni yarışması "Şarkı Söylemek Lazım", üyelerin fenomeni olmaya hazırlanıyor!

Bir müzik yarışması olan Şarkı Söylemek Lazım'da yarışmacılar her hafta başka sanatçılarla yarışacak. Yarışmacılar hafta öncesinde yapılacak oylama ile hangi türden şarkı ile yarışacaklarını oylayacaklar ve o hafta seçilen türden bir şarkı ile yarışacaklar.

15 yarışmacının yarışacağı yarışmanın ortasında ise elenen yarışmacılar geri dönmek için yarışacak. O haftanın birincisi yarışmaya geri dönerek mücadeleye avantajlı bir şekilde dahil olacaklar. 12. ya da 13. haftada ise büyük finalle yarışmamızın ilk sezonu sona erecek.

"Şarkı Söylemek Lazım", yakında Fav10'da!​

Ekli dosyalar

• osb.jpg
    osb.jpg
    273.9 KB · Hit: 572
Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu Şarkı Benim'den gerçekten çok farklı bir isim olmuş tebrik ediyorum. Biraz yaratıcı olsana ya. :D

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
Bu Şarkı Benim'den gerçekten çok farklı bir isim olmuş tebrik ediyorum. Biraz yaratıcı olsana ya. :D
Başarılar umarım tutturursun bu sefer. :A Ama ismin değişmesi lazım gerçekten. :D @batuhankaralar
Aklıma yaratıcı fikir gelince ismini değiştireceğim şimdilik böyle olsun :A

Katılmak isterdim ama üzgünüm :D
İkinci sezona artık :A

Şöyle toplu etiketimi de yapayım sizleri de yarışmamızda görmek istiyoruz :A

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM
Bu ismi zaten ben kabul edemem en başta, değişmen gerek yani. :D

"Şarkılar Seni Söyler" yap. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

2 şarkı yarışmasını aynı anda yapmıyoruz ms den sonra bende katılırım bu yarışmaya eğlenmeye devam ederiz tabi kaçmadan sunucaksın :Z:Z:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hayırlı olsun yarışman. MS'de yarışma azalınca başla bence Batuş bizde destek oluruz:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarışmayı düzgün sun hepimiz destek oluruz:Z
MS 9-10 hafta ilerledikten sonra başlatabilirim o zaman, ama katılacaksınız ona göre sonra hevesim kaçıyor :A
Aynı anda 2 şarkı yarışması olmuyor biz benim alümüm ms ve o şarkı benimi sıralı götürüyorduk ms bitince yada biterken başlatki bende katılayım zaten şarkı yarışmasına hep ihtiyac var forumda forumun aktifliğini tutuyor :A

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
Aynı anda 2 şarkı yarışması olmuyor biz benim alümüm ms ve o şarkı benimi sıralı götürüyorduk ms bitince yada biterken başlatki bende katılayım zaten şarkı yarışmasına hep ihtiyac var forumda forumun aktifliğini tutuyor :A
Kız dedim ya senin yarışma 10. haftasına falan gelsin ben başlatırım :A