Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final eşleşmeleri belli oldu.

Bugün gerçekleştirilen kura çekimine göre Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri şu şekilde:

Atletico Madrid - Leichester City
Borussia Dortmund - AS Monaco
Bayern Münih - Real Madrid
Juventus - Barcelona​

X0kR86.jpg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Barcelona, Bayern Münih, Atletico Madrid ve Borussia Dortmund'un turu geçecek takımlar olacağını düşünüyorum.

Özellikle Bayern Münih - Real Madrid maçını büyük bir heyecanla bekliyorum. Futbola doyacağımız iki maç olacaktır. Umarım bol gollü olur iki maçta.

Psg'yi ikinci maçta 6 gol ile kupa dışına iten Barcelona'nın, Juventus engelini aşacağını düşünüyorum.

Dortmund - Monaco eşleşmesinin ise bol gollü iki maça sahne olacağını düşünüyorum. Hem Dortmund, hemde Monaco ofansif oynayan takımlar. Seyir zevki yüksek iki maç izleriz diye tahmin ediyorum. Dortmund'un, City'i eleyip tur atlayan Monaco'yu eleyeceğini düşünüyorum.

Atletico Madrid - Leichester City eşleşmesi ise az gol beklediğim bir eşleşme. İki takımda çok iyi defans yapıyor. Atletico'nun, Leichester'ı eleyeceğini düşünüyorum.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Oha diyorum Şampiyonlar Ligi'ne. İlk defa gördüm böyle bir şey, normalde ayarlarlardı bunu Çeyrek Final'de Bayern Real eşleşmesi ne demek ya. Şok oldum görünce. İki tane erken finalin Çeyrek Final'de çıkması çok değişik olmuş baya şaşırdım. Buradan anlıyoruz ki artık kura çekimindeki o dengesizlikleri ortadan kaldırmışlar bunun başka açıklaması yok.

Tur sonuçları ne olur sorusuna gelelim. Atletico o turu bırakmaz bence bunu net söylüyorum. Diğer 3 kura ise tam anlamıyla muamma. Monaco çok güçlü Dortmund belirsiz bazen çok iyi bazen kötü. Oradan Dortmund çıkara garanti bakmamak lazım çok iyi iki maç sonucu sürpriz bir sonuç çıkabilir.

Çeyrek Final Bayern - Real ne demek ya hala büyük şaşkınlık içerisindeyim. 2 efsane maç sonucu sonucu hiiiç tahmin edilemeyecek bir kura. İki takım da bu yıl çok formda ama Bayern bence Real'den bi tık önde bu yıl.

Son eşleşme Barca - Juve 2 yıl öncenin finali. Bence Barca geçen turun da verdiği gazla bu turu geçecek. Deplasmandaki maç zor olabilir ama içerdeki maçla bu işi bitirir diyorum. Muazzam bir Nisan ayı bizleri bekliyor futbolda. Tabi ki Barca bu kupayı alsın istiyorum bunu saklamayacağım Visca Barca. :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Şöyle bir baktığımızda hepsi birbirinden zor maçlar.

Bir tarafda İspanya'nın yeni yıldızı Atletico Madrid diğer tarafta İngiltere'nin geçen sezon şampiyonu Leicester City.

Barçanın belalısı B.Münih bu kez Madrid ile karşılaşacak.

2015 finalinde gördüğümüz Juventus - Barcelona karşılaşmasını bu yıl çeyrek finalde izleyeceğiz.

Hepsini izlerim ben bunların :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oha diyorum Şampiyonlar Ligi'ne. İlk defa gördüm böyle bir şey, normalde ayarlarlardı bunu Çeyrek Final'de Bayern Real eşleşmesi ne demek ya. Şok oldum görünce. İki tane erken finalin Çeyrek Final'de çıkması çok değişik olmuş baya şaşırdım. Buradan anlıyoruz ki artık kura çekimindeki o dengesizlikleri ortadan kaldırmışlar bunun başka açıklaması yok.

Tur sonuçları ne olur sorusuna gelelim. Atletico o turu bırakmaz bence bunu net söylüyorum. Diğer 3 kura ise tam anlamıyla muamma. Monaco çok güçlü Dortmund belirsiz bazen çok iyi bazen kötü. Oradan Dortmund çıkara garanti bakmamak lazım çok iyi iki maç sonucu sürpriz bir sonuç çıkabilir.

Çeyrek Final Bayern - Real ne demek ya hala büyük şaşkınlık içerisindeyim. 2 efsane maç sonucu sonucu hiiiç tahmin edilemeyecek bir kura. İki takım da bu yıl çok formda ama Bayern bence Real'den bi tık önde bu yıl.

Son eşleşme Barca - Juve 2 yıl öncenin finali. Bence Barca geçen turun da verdiği gazla bu turu geçecek. Deplasmandaki maç zor olabilir ama içerdeki maçla bu işi bitirir diyorum. Muazzam bir Nisan ayı bizleri bekliyor futbolda. Tabi ki Barca bu kupayı alsın istiyorum bunu saklamayacağım Visca Barca. :A
Ne ballısınız ya, Barca'yı eleyecek iki takım söyledim sana ikisi birbirine çıktı daha çeyrek finalden :A Şu turu Leicester ile falan atlatsak iyiydi çok erken oldu böyle bir eşleşme :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ne ballısınız ya, Barca'yı eleyecek iki takım söyledim sana ikisi birbirine çıktı daha çeyrek finalden :A Şu turu Leicester ile falan atlatsak iyiydi çok erken oldu böyle bir eşleşme :A
İkisi de Barca'yı eleyemezdi hayal görüyordun sen. :A Ama hiç beklemiyordum daha Çeyrek Final'de böyle bir eşleşme. Adaletsiz kura çekimlerinden yakınıyordu millet sonunda adamlar o sistemi mi düzelttiler naptılar anlamadım. :A Çünkü Yarı Final'den önce bu 3 takım birbiriyle eşleşmiyordu uzun yıllardır. :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bayen'e üzüldüm. Halbuki bu sene onları destekliyordum. Ama bir R.Madrid seveni olarak Real'in elenmesini istemem. Juventus-Barcelona karşılaşmasında ise Juventus'u tutuyoruz tabiki :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Atletico,Barça,bayern,dortmund tur atlayacaklarını tahmin ettiğim takımlar,ama bayern-Real Madrid maçında umarım turu atlayan takım Real Madrid olur,Bayern'i yener:)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İkisi de Barca'yı eleyemezdi hayal görüyordun sen. :A Ama hiç beklemiyordum daha Çeyrek Final'de böyle bir eşleşme. Adaletsiz kura çekimlerinden yakınıyordu millet sonunda adamlar o sistemi mi düzelttiler naptılar anlamadım. :A Çünkü Yarı Final'den önce bu 3 takım birbiriyle eşleşmiyordu uzun yıllardır. :A
İkisi de eler de bakalım celladınız kim olacak bu tur öğreneceğiz :A Benim gönlüm Madrid'den yana ama Bayern çok dişli rakip gerçekten işimiz zor :D Yarı final dediğin gibi klasik Bayern-Real-Barca son takım olarak da Atletico, Juventus falan oluyordu. Bu sefer değişecek bu durum :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İkisi de eler de bakalım celladınız kim olacak bu tur öğreneceğiz :A Benim gönlüm Madrid'den yana ama Bayern çok dişli rakip gerçekten işimiz zor :D Yarı final dediğin gibi klasik Bayern-Real-Barca son takım olarak da Atletico Juventus falan oluyordu. Bu sefer değişecek bu durum :D
Yav he he ikisi de elermiş. Şurda 1 2 ay daha sabret bunun sonuçlarını birlikte göreceğiz. O kupa Camp Nou'ya gelecek kudurun. :A :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Atletico Madrid, Monaco, Bayern Münih ve Juventus tur atlar. Finali de Bayern Münih ile Juventus oynar, Juventus kupayı kazanır.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,158
Puanı
1,061
Real Madrid, Monaco, Juventus ve Leiceister diyorum ve riskli bir tahmin yapiyorum. :F