Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Eğer öyle olursa Bayern alır. Kupa avcısı Ancelotti çömez Zidane kupayı vermez :D
Bence büyük takımlarda istisnai durumlar haricinde hocaların pek bir önemi yok. Özellikle final maçlarında. İki takım da cayır cayır top oynuyor gününde olan kazanır bence. Fakat Zidane'ı da öyle yabana atmamak lazım. :)

Bu Wengerin kaç senedir Bayerni çözememesi ne olacak adaş :X
Ne adaşı la @FaJi'nin ismi de mi Efe? :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bence büyük takımlarda istisnai durumlar haricinde hocaların pek bir önemi yok. Özellikle final maçlarında. İki takım da cayır cayır top oynuyor gününde olan kazanır bence. Fakat Zidane'ı da öyle yabana atmamak lazım. :)

Yok öyle diyesim geldi :A :F

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bu Wengerin kaç senedir Bayerni çözememesi ne olacak adaş :X
Arsenal yıllardır böyle. Sembolik olarak her sene katılmayı başarıyorlar ama esas başarı kısmında zayıflar :D Wenger lanetlenmiş bence :D

Sen efe de boşver :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Arsenal yıllardır böyle. Sembolik olarak her sene katılmayı başarıyorlar ama esas başarı kısmında zayıflar :D Wenger lanetlenmiş bence :D

Sen efe de boşver :D
Mesut ve Alexis gibi adamlar bu takımda harcanıyor bence daha yüksekleri hak ediyorlar :D

Beni adaşlık mertebesine layık görmüyor musun artık :T:
Yok Estağfurullah sende bizim adaşlarımızdansın sadece sık göremiyoruz seni :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195

Hocanın etkisi olmaz olur mu ya? Mourinho'nun deparlarını da mı hatırlamıyorsun :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Mesut ve Alexis gibi adamlar bu takımda harcanıyor bence daha yüksekleri hak ediyorlar :D

Yok Estağfurullah sende bizim adaşlarımızdansın sadece sık göremiyoruz seni :A
Alexis neysede Mesut gerçekten daha iyi takımda olmalı. Çok memnun herhalde hayatından gitmek istemiyor herhalde :D Bir Bayern, Juventus falan yapsa acayip güzel olur benim için :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
İsmi kısa olanlarda sıkıntı vardır. Bizlik bir durum yok genel konuşuyorum :A

Hatırlıyorum da şu an o eski halinden eser yok :A Bizim depar atan Yılmaz Vural'a evrildi dağ gibi adam :A
Adamın oyun yapısını çözdüler ne yapsın :D Şu an zaten ligte herkes bir defans yapsa çabasında. En iyi yapan götürüyor güzel lig İtalya ligine dönecek :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Adamın oyun yapısını çözdüler ne yapsın :D Şu an zaten ligte herkes bir defans yapsa çabasında. En iyi yapan götürüyor güzel lig İtalya ligine dönecek :D
Bunun en iyi örneği Chelsea gördüğümüz gibi :D Ama reyiz formunu yakaladı :A
Pogba büyü yapmıştır :A
Yarın kardeşine rakip olacak Uefada :A

Abi 12 puan fark yok mu ne 2'si :D
Aga ben 2.ile arasındaki farkı söyledim 1. İle arası zaten çok açık :D Şampiyonlar Ligi garanti olur ilk 3de :X

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sorma ya Mou'nun oynattığı defansif futbolu sevmiyorum. Kalenin önüne otobüs çekerek gelen puandansa bam bam bam oynayarak mağlup ol daha iyi. Türkiye'ye gelse Mourinho'nun kıçına teneke bağlayıp kovarlar aha buraya yazıyorum. Herkes çok eleştirse de ben Guardiola'nın oynattığı futbola bayılıyorum. Tici taca ekolü. Topu ayağında 2 saniyeden az tutanı hortumla döveceksin soyunma odasında. Herkes klişe dese de bana zevk veriyor yani. :A