Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Şampiyonlar Ligi'nde Gecenin Sonuçları!

Cx-wV1jXUAUqnoN.jpg

Gecenin toplu sonuçları!

Şampiyonlar Ligi’nde 5. hafta bu gece oynanan 8 karşılaşma ile sona erdi.

Gecenin en büyük sürprizi Beşiktaş'ın Benfica karşısında 3-0 mağlubiyetten 3-3'lük beraberliği sağlaması ve Bayern Münih'i evinde ağırlayan Rostov'un, Alman ekibini 3-2 yenmesi oldu.

A Grubu

Arsenal - PSG: 2-2 (Goller: Olivier Giroud, Veratti (kk)- Edinson Cavani, Lucas)

Ludogorets Razgrad - Basel: 0-0

B Grubu

Beşiktaş-Benfica: 3-3 (Goller: Cenk Tosun, Ricardo Quaresma (p),Vincent Aboubakar - Guedes, Nelsinho, Fejsa)

Napoli - Dinamo Kiev: 0-0

C Grubu

B.Moenchengladbach - Manchester City: 1-1 (Goller: Raffael - David Silva)

Celtic - Barcelona: 0-2 (Goller: Lionel Messi (2) )

D Grubu

FC Rostov - Bayern Munich: 3-2 (Goller: Serdar Azmoun, Poloz, Christian Noboa - Douglas Costa, Juan Bernat)

Atletico Madrid - PSV: 2-0 (Goller: Kevin Gameiro, Antoine Griezmann)

Şu ana kadar Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmayı garantileyen takımlar şöyle:

Arsenal
Paris Saint-Germain
Atletico Madrid
Bayern Münih
Borussia Dortmund
Monaco
Bayer Leverkusen
Real Madrid
Leicester City
Juventus
Barcelona
Manchester City

Orijinal formatta oku

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Gecenin sürprizleri kesinlikle Rostov ve Napoli oldu benim açımdan. Beşiktaş maçı zaten başlı başına farklı bir hikaye ona değinmeye bile gerek yok. :) Bir de City yener diyordum ona da şaşırdım doğrusu ama gruptan çıkacak zaten liderliği vermiş oldu. Beşiktaş eğer 2. olursa karşılaşacağı 1. takımlara bakıyorum da Leicester ve Porto dışında diğer takımlar çok zor olacaktır. @sürgünüm

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Gecenin sürprizleri kesinlikle Rostov ve Napoli oldu benim açımdan. Beşiktaş maçı zaten başlı başına farklı bir hikaye ona değinmeye bile gerek yok. :) Bir de City yener diyordum ona da şaşırdım doğrusu ama gruptan çıkacak zaten liderliği vermiş oldu. Beşiktaş eğer 2. olursa karşılaşacağı 1. takımlara bakıyorum da Leicester ve Porto dışında diğer takımlar çok zor olacaktır. @sürgünüm
Bu gece liderlik kaçtı bence. Kiev deplasmanından 3 puan çıkarmamız çok zor. Adamlar Napoli karşısında tek bir hata yapmadan oynadılar. Valla gruptan çıkıp 2 maç daha oynamak bile bizim için başarıdır diye düşünüyorum. Başarı 1-2 yılda sağlanmıyor, seneye amaç bunun üstüne bir tuğla daha koymak olmalıdır. O zamana kadar 1 lider stoper ve 1 kanat oyuncusu alırız heralde. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu gece liderlik kaçtı bence. Kiev deplasmanından 3 puan çıkarmamız çok zor. Adamlar Napoli karşısında tek bir hata yapmadan oynadılar. Valla gruptan çıkıp 2 maç daha oynamak bile bizim için başarıdır diye düşünüyorum. Başarı 1-2 yılda sağlanmıyor, seneye amaç bunun üstüne bir tuğla daha koymak olmalıdır. O zamana kadar 1 lider stoper ve 1 kanat oyuncusu alırız heralde. :)
Bence de bu maçı kazansaydınız liderlik baya yüksek olasılık olacaktı Napoli de puan kaybetmişti sonuçta. Ama Kiev deplasmanı tam bir muamma. Adamlar iddiaları olmamasına rağmen çelme taktılar deplasmanda. Ben Barca maçını izledim gerçi ama Kiev dediğin gibiyse çok zor olacaktır o maç. Bakalım bu sene şampiyonluk veya şampiyonlar ligi konuşmak için çok erken ama dediğin takviyeler devre arasında yapılırsa ilk 2 kesin derim sizin için. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bence de bu maçı kazansaydınız liderlik baya yüksek olasılık olacaktı Napoli de puan kaybetmişti sonuçta. Ama Kiev deplasmanı tam bir muamma. Adamlar iddiaları olmamasına rağmen çelme taktılar deplasmanda. Ben Barca maçını izledim gerçi ama Kiev dediğin gibiyse çok zor olacaktır o maç. Bakalım bu sene şampiyonluk veya şampiyonlar ligi konuşmak için çok erken ama dediğin takviyeler devre arasında yapılırsa ilk 2 kesin derim sizin için. :)
Şampiyonlar Ligi'nde oynamak bir rüya, bunu futbolu çok seven kişiler bilir. Müziğinden bile insanın tüyleri ürperiyor. Her sene Galatasaray'ı imrenerek (kıskanmak değil) izliyordum. Bu kulvarda mücadele etmeyi Allah bize de nasip etti. En çok mutlu olduğum da 5 maç oynadık ve hiç ezilmedik, önemli olanda bu bence. Kazanır veya kaybedersin futbolda bunlar var fakat sahaya ruhunu mücadeleni koyarsın, bunu da takımım yaptığı için çok mutluyum.

Takviyelere gelince, Beşiktaş takım oyunu oynuyor ve o 1-2 oyuncu makinanın dişlilerini bozuyor. Kanada Taison, defansa da Rakitsky gibi bir oyuncu gelirse bambaşka bir takım olabiliriz. Bu şans hala var, bakalım nasip kısmet. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şampiyonlar Ligi'nde oynamak bir rüya, bunu futbolu çok seven kişiler bilir. Müziğinden bile insanın tüyleri ürperiyor. Her sene Galatasaray'ı imrenerek (kıskanmak değil) izliyordum. Bu kulvarda mücadele etmeyi Allah bize de nasip etti. En çok mutlu olduğum da 5 maç oynadık ve hiç ezilmedik, önemli olanda bu bence. Kazanır veya kaybedersin futbolda bunlar var fakat sahaya ruhunu mücadeleni koyarsın, bunu da takımım yaptığı için çok mutluyum.

Takviyelere gelince, Beşiktaş takım oyunu oynuyor ve o 1-2 oyuncu makinanın dişlilerini bozuyor. Kanada Taison, defansa da Rakitsky gibi bir oyuncu gelirse bambaşka bir takım olabiliriz. Bu şansa hala var, bakalım nasip kısmet. :)
Kesinlikle o arka arkaya Şampiyonlar Ligi oynarken aradaki farkı ve hazzı hissediyorduk. Keşke Terim devam etseydi de çok daha güzel yerler görebilseydik. O kadro iyi takviyelerle müthiş yerlere gelebilirdi. Beşiktaş'ın iyi veya kötü oyununa bakmaksızın ben de yaptığı mücadeleyi takdir ettim doğrusu. Biraz şansı da yaver gitti yenilmeden son maçlara geldi. Büyük başarı cidden. :)

Bakalım transfer dönemine şurada 1 ay 10 gün kaldı. Takviye konusunda neler olacağını göreceğiz. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kesinlikle o arka arkaya Şampiyonlar Ligi oynarken aradaki farkı ve hazzı hissediyorduk. Keşke Terim devam etseydi de çok daha güzel yerler görebilseydik. O kadro iyi takviyelerle müthiş yerlere gelebilirdi. Beşiktaş'ın iyi veya kötü oyununa bakmaksızın ben de yaptığı mücadeleyi takdir ettim doğrusu. Biraz şansı da yaver gitti yenilmeden son maçlara geldi. Büyük başarı cidden. :)

Bakalım transfer dönemine şurada 1 ay 10 gün kaldı. Takviye konusunda neler olacağını göreceğiz. :)
Galatasaray Avrupa'da çok başarılı bir takım zaten. 1-2 sene olmaz katılıp yeniden başarılı olur. Arada bizde böyle nefesini hissedelim. :)

3 gün sonra da Başakşehir maçı var. Bu geceye kadar Benfica yüzünden uyku tutmuyordu, şimdide onun sıkıntısı başladı. :) İnsan biraz olgunlaşınca - yaşını alınca eskisi gibi hobileri falan olmuyor, gezemiyorsun da, tek eğlencemiz Beşiktaş olmuş. O kazanırsa mutluyuz, kaybederse o haftamız mutsuz geçiyor. :)

En azından İçerde'nin yeni bölümünü izlemedim, 2 saat onunla kafa dağıtırım. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Galatasaray Avrupa'da çok başarılı bir takım zaten. 1-2 sene olmaz katılıp yeniden başarılı olur. Arada bizde böyle nefesini hissedelim. :)

3 gün sonra da Başakşehir maçı var. Bu geceye kadar Benfica yüzünden uyku tutmuyordu, şimdide onun sıkıntısı başladı. :) İnsan biraz olgunlaşınca - yaşını alınca eskisi gibi hobileri falan olmuyor, gezemiyorsun da, tek eğlencemiz Beşiktaş olmuş. O kazanırsa mutluyuz, kaybederse o haftamız mutsuz geçiyor. :)

En azından İçerde'nin yeni bölümünü izlemedim, 2 saat onunla kafa dağıtırım. :)
Yani bir şekilde toparlar kalkarız biz ayağa inanıyorum. :) Bu arada Beşiktaş gidebildiği yere kadar gitsin bizi memnun eder. :)

Başakşehir maçı çok zor maç. Bizim maçı statta izledim kanser oldum. :A 2 yıl üstüne gide gide kaybedeceğimiz maça gittim. :A Ben de tam olarak senin gibi olmasam da Galatasaray kaybetti mi o haftasonuna lanetle bakıyorum. :A

İçerde'nin bu bölümü de çok iyiydi iyi seyirler. :)